Τα λόγια της στιγμής ... (#446)

  • gherop

    gherop

    ACA Member

    Πολυχρονοι, ευτυχισμενοι και ΥΓΙΕΙΣ.
    Ειδικα αφιερωμενο για εναν φιλο μας και μελος του ACA !!!

    5341  15 Aug 2014  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    καλημέρα. χρόνια πολλά σε όλους και όλες..

    5342  15 Aug 2014  
  • panos_adgr

    panos_adgr

    ACA Member Audio Addicted

    Την καλησπέρα μου σε όλους τους φίλους!!!

    Σήμερα επέστρεψα από τις διακοπές μου με τις μπαταρίες γεμάτες!

    Σας εορταζόμενος σας ευχαριστώ πολύ όλους για τις ευχές σας είτε μέσα από το φόρουμ είτε για όσους επικοινώνησαν μαζί μου τηλεφωνικά.

    Εύχομαι υγεία σε όλους και στις οικογένειές σας!

    5343  15 Aug 2014  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Καλημέρα φιλαράκια... Καλό Σαββατοκύριακο σε όλους σας...

    5344  16 Aug 2014  
  • VasilisM

    VasilisM

    ACA Member

    Καλημέρα και καλό Σ/Κ σε όλους... λέω από σήμερα να ανοίγω το σύστημα δειλά-δειλά, εκκρεμούν και "εργασίες"... "δύσκολα" τα πράγματα μετά την Κρήτη...

    5345  16 Aug 2014  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Βασίλη, Γιώργο να πούμε την εμπειρία μας από την επίσκεψη στον Αντώνη στην Κρήτη ή να το αφήσουμε μυστήριο;;

    5346  16 Aug 2014  
  • johnVO

    johnVO

    Registered

    Για πείτε,για πείτε...

    5347  16 Aug 2014  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    Toptubes wrote:
    Βασίλη, Γιώργο να πούμε την εμπειρία μας από την επίσκεψη στον Αντώνη στην Κρήτη ή να το αφήσουμε μυστήριο;;

    πονηρέ ΤοπΤιουμπη λαμπάκια, άσε τα μισόλογα και γράφε-πες-μολόγα-μαρτύρα-αποκάλυψε.. μην ξεχνάς κι εσύ και όλοι πως στα λιγοστά ULTRA HI-END συστήματα που περιγράφονται εδώ υπάρχει μια θέση κενή περιμένοντας να συμπληρωθεί..

    5348  16 Aug 2014  
  • VasilisM

    VasilisM

    ACA Member

    Βάλτε αρχικά σε φώτο ότι έχετε... και μετά ιεραρχικά (πρόεδρος -αντί - μέλος) να αρχίσουν τα σχόλια...

    5349  16 Aug 2014  
  • VasilisM

    VasilisM

    ACA Member

    Manos_Bits wrote:
    ...υπάρχει μια θέση κενή περιμένοντας να συμπληρωθεί..

    Θα σου πω στο τέλος σε ποια θέση θα μπει....

    5350  16 Aug 2014  
  • Anton

    Anton

    ACA Member

    Δυστυχως εδω στην Κρητη ειμαι πολυ απομονωμενος και δεν κρυβω πως περιμενω πως και πως να ερθει καποιος φιλος ν´ακουσουμε μαζι μουσικη…, οποτε τη συναντηση αυτη την ηθελα οπως το ξερο χωμα τη βροχη. Γι᾽αυτο δε ειχα βαλει μεγαλα προτζεκτ (βλεπε ρακ, ραφια, πλατφορμες, βραχιονες, κεφαλες) μπροστα τα οποια ομως δεν προλαβα να τελειωσω και αν δεν ηταν ο Βασιλης, ο οποιος επι 4 μερες απο το πρωι μεχρι το βραδυ με βοηθησε να τελειωσω καποια και να συμμαζεψω καποια αλλα, η συναντηση αυτη θα εμενε μονο στα χαρτια.
    Βεβαια απο ολα αυτα μονο τις καινουργιες βασεις των ενισχυτων ακουσαμε, γιατι τα υπολοιπα θελουν πολυ ακομη να ολοκληρωθουν…
    Δεν πειραζει ομως, ετσι κι αλλοιως ειναι πολλα ακομη να γινουν, οποτε και του χρονου με υγεια, ναμαστε καλα να ξαναβρεθουμε.
    Να πω επισης πως εχω ενα παραπονο για την ημερομηνια, που συμπιπτει με τις διακοπες ολων και ετσι ειναι απο δυσκολο εως αδυνατον να ερθουν κι αλλοι φιλοι - μελη του κλαμπ. Αναγνωριζω πως οι καιροι ειναι δυσκολοι και η δαπανη λογω αποστασης ενα σοβαρο μειον.
    Επισης φωτογραφιες δεν πηραμε, ομως μπορω να ποσταρω καποιες με τα καινουργια πραγματα που ακουσαμε.
    Νομιζω επισης πως καλο ειναι να ανοιχτει καινουργιο νημα στις συναντησεις μελων, γιατι περι συναντησης προκειται εστω και μικρης...

    5351  16 Aug 2014  
  • panos_adgr

    panos_adgr

    ACA Member Audio Addicted

    Αγαπητέ Αντώνη δεν μπορείς να φανταστείς πόσο θέλω να έρθω για ακρόαση σε εσένα. Θα το προσπαθήσω κάποια στιγμή με φίλους Acaδες ή έστω και μόνος.

    Θέλω πάρα πολύ να ακούσω τα Rockport που είναι διακαής μου πόθος.

    Να τα χαίρεσαι πάντα!

    5352  16 Aug 2014  
 
page 446/620 rows 12/7432 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 73ms (18 queries, 44ms)