Πεδίο εκτόνωσης για τον Panelistas (#19)

  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    panelistas wrote:
    συγνωμη,οταν λεμε πανελ εννοουμε quad,τα αλλα ειναι φασον.

    Μωρέ καλά τα λες εσύ αλλά μόλις ακούσεις τα MG20.1 θα αλλάξεις όχι μόνο γνώμη αλλά και χρώμα... άσε που παίζουν και δυνατά... τα Quad καλά είναι αλλά είναι και αγαπησιάρικα και πρέπει τα πάρεις αγγαλιά για να ακούσεις... εγώ που πήγα να ακούσω τα δικά μου από μακρυά πάνε καήκανε... και ήταν και τα μεγάλα...

    217  12 Dec 2013  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    το άκουσμα στον Γκόνη ήταν άλλο πράγμα.. αν και σε ζωντανό χώρο τα 'μάγκια' κελάηδησαν..

    218  12 Dec 2013  
  • gonis

    gonis

    ACA Member

    panelistas wrote:
    πανελιστας φωναξε,οχι φασονιστας.

    Μην ανησυχεις,δεν εχω σκοπο να σου κλεψω τη δοξα!

    219  12 Dec 2013  
  • vet

    vet

    Registered

    panelistas wrote:
    συγνωμη,οταν λεμε πανελ εννοουμε quad,τα αλλα ειναι φασον.

    Θεός!!!

    220  12 Dec 2013  
  • panelistas

    panelistas

    Registered

    Αντωνη,πως σου φανηκε η εκθεση?

    221  17 Dec 2013  
  • antkots

    antkots

    Registered

    Εμενα αφορα η ερωτηση ?

    222  18 Dec 2013  
  • panelistas

    panelistas

    Registered

    ενας ειναι ο Αντωνης,εσυ βεβαια.

    223  18 Dec 2013  
  • panelistas

    panelistas

    Registered

    Μεχρι να παρει θεση ο Αντωνης,αν μου ζητουσαν να βαλω ενα γενικο σχολιο,θα ελεγα''οι Ελληνες και οι..αλλοι''.

    224  18 Dec 2013  
  • panelistas

    panelistas

    Registered

    Αγαπητοι φιλοι,θελω να σας ενημερωσω οτι το διαστημα απο 13-15 δεκεμβριου,ελαβε χωρα στο Ledra-mariott εκθεση hi-end και εικονας.Προφανως μονο εγω περασα το ΣΚ μου εκει,εσεις μαλλον προτιμησατε τις παραλιες.Το κακο ειναι οτι δεν τραβηξα φωτογραφιες,οντας σιγουρος οτι οι επαγγελματιες φωτογραφοι του club,θα ειχαν κανει την δουλεια.Ευχομαι να ειναι ετσι,και καποια στιγμη ειμαι σιγουρος οτι θα γινει η παρουσιαση της εκθεσης,οπως συμβαινει καθε φορα που γινεται ενα τετοιο γεγονος.Γενικα μιλωντας,νομιζω οτι ηταν πολυ καλη εκθεση,με εξαιρετικες υλοποιησεις που αλλες επιβεβαιωσαν τη φημη τους και αλλες οχι,αν γινοταν δε μαζι με την προηγουμενη του hi-fidelity,θα μιλαγαμε για εκθεση διεθνους εμβελειας.

    225  20 Dec 2013  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    καλημέρα φίλε πνελίστας.. μάλλον πλάκωσες τις ρακές νωρίς πριν καλά καλά μπουν οι γιορτές...

    Έκθεση Hi-End 14 & 15 12 Ledra Marriott

    (σσ.. επαγγελματίες φωτογράφοι δεν είμαστε..)

    226  20 Dec 2013  
  • panelistas

    panelistas

    Registered

    μαλλον ειμαι ακομη ζαλισμενος απο τα rockport,συγνωμη.

    227  20 Dec 2013  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    να διορθώσω.. επαγγελματίες φωτογράφοι δεν είμαστε, έχουμε όμως στο σταφ του ACA τον ένα και μοναδικό επαγγελματία Τζον Κοτσίδη με τις υπέροχες παραγωγές του..

    ναι.. παίζανε φοβεραά τα Ροκπορτ.. εμένα μου άρεσαν ακόμα και τα μικρά Magnepan, (από τότε που άκουσα τα 20.1 στον Χρήστο έχω πάθει κάτι )

    ακόμα τα Joseph Audio, το σύστημα του Ησυχόπουλου, τα ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ HARBETH 30 που έβαλαν τα γιαλιά σε πολλούς, τα επαγγελματικά PMC, Bryston, ATC, ο καινούργιος λαμπάτος της TLA...

    228  20 Dec 2013  
 
page 19/21 rows 12/243 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 46ms (18 queries, 7ms)