Login error

  • Coltrane

    Coltrane

    Registered

    Καλημέρα,

    προσπαθώ να κάνω login από οποιαδήποτε άλλη συσκευή (εκτός από αυτή με την οποία έκανα την εγγραφή και επομένως έχει αποθηκεύσει τα credentials) και δεν μπορώ.

    όταν πατάω login, το password (τουλάχιστον) διπλασιάζεται δλδ από γίνεται *** και μου βγάζει error.

    Μπορεί κάποιος να βοηθήσει;

    1  21 Jan 2016  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    καλημέρα.. αν θες μπορεί να σου γίνει password reset

    2  21 Jan 2016  
  • Coltrane

    Coltrane

    Registered

    Το ξέρω το (κωμικό) password μου, φοβάμαι ότι αν κάνω reset δεν θα μπορώ να μπω καθόλου.

    μήπως υπάρχει κάποιο πρόβλημα με την πλατφόρμα?
    επειδή τα pc κρατάνε τα password, μήπως μπορεί κάποιος να δοκιμάσει να κάνει Logout & login να δούμε αν θα του κάνει το ίδιο;

    3  21 Jan 2016  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    το pass δεν γνωρίζουμε αν είναι κωμικό ή όχι γιατί το ξέρεις μόνο εσύ.. το πρόβλημα που αναφέρεις δεν συμβαίνει καθόλου συχνά, μήπως κάτι κάνεις λάθος?? αν μπαίνεις από tablet ή κινητό πρόσεξε τα "κουμπιά" μην πατάς κάτι άλλο από το οκ..

    Μάνος..

    4  21 Jan 2016  
  • Coltrane

    Coltrane

    Registered

    Γράφω ότι είναι κωμικό υπό την έννοια ότι δεν ξεχνιέται :)

    Δεν αποκλείω βέβαια να το πληκτρολόγησα λάθος.
    Πώς μπορεί να γίνει ένα reset?

    5  21 Jan 2016  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    όπως γίνεται σε όλα τα sites.. αν θυμάσαι το παλιό password πας πάνω δεξιά στο ανθρωπάκι και το αλλάζεις.. αν δεν το θυμάσαι το λες εδώ ή στέλνεις στο "contact ACA" και στο κάνει reset ένας admin (σε 123456) οπότε το αλλάζεις και πάλι με το δικό σου..

    6  21 Jan 2016  
  • Coltrane

    Coltrane

    Registered

    Ευχαριστώ Μάνο!

    7  21 Jan 2016  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    να 'σαι καλά.. ότι θέλεις μη διστάσεις να ρωτήσεις..

    επίσης αν ήθελες, (μιας και μπήκες εδώ και θα πρέπει και συ να κουβαλάς την αρώστια όπως όλοι μας ) ρίξε καμιά περιγραφή του συστήματός σου και καμιά φοτο..

    8  21 Jan 2016  
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 55ms (18 queries, 19ms)