Είμαι ο πρώτος! (#2)

  • gherop

    gherop

    ACA Member

    wanda wrote:
    Μπράβο!
    Άντε να οργανώνεται η γυναικεία ομάδα σιγά - σιγά!
    Γεια σου Kelly!!

    Δεν πιστεύω να κάνετε ανταρσία και να έχετε ξεχωριστά αιτήματα

    13  17 Oct 2011  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Πρόεδρε την Kelly την βάζει ο Τόνυ να κάνει ανταρσία με τις γυναίκες, γιατί του ζήτησα να με βοηθήσει για να σου φάω την θέση.

    14  17 Oct 2011  
  • wanda

    wanda

    Smiley Queen

    Εγώ δεν ξέρω τίποτα ...
    Άκου ανταρσία ...

    Ένα - δύο - πέντε - δέκα αιτηματάκια έχουμε μόνο ...

    15  17 Oct 2011  
  • Trouble

    Trouble

    ACA Member

    Αχχχ και που να ξεραται ποσο δικαιο εχει ο Κυριακος.....

    Η Κελλυ εχει απιστευτα ΘΕΛΩ απο το Γκρουπακι τον ΓΥΝΑΙΚΩΝ!!!!

    Θελει και δικες (for women only) Σελιδες!!!

    16  17 Oct 2011  
  • gherop

    gherop

    ACA Member

    Την καρέκλα μου, (τελευταίο μοντέλο ηλεκτρικής 20.000 V) τη δίνω σε όποιον ή όποια μου τη ζητήσει και ιδιαίτερα στο φίλο μου τον Κυριάκο...
    ΄Ασε που μετά θα μπορώ να ΦΩΝΑΖΩ ελεύθερα...
    Στη Wanda λέω ότι παλαιότερα υπήρχε η αντίληψη οτι οι γυναίκες αν κυβερνούσαν τον κόσμο τα πράγματα θα ήταν καλύτερα. Όμως διαψεύσθηκαν...
    Η Ανταρσία στο Ναυτικό τιμωρείται με κρέμασμα στο κατάρτι...
    Ο Τόνυ θα ακούσει την Κέλλυ και δεν θα κάνει απερισκεψίες...
    Είναι λογικό να θέλουν σελίδες "For Women Only" μιας και το ACA έχει τόσο ωραία παιδιά...

    17  18 Oct 2011  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Eγώ θα είμαι ο πρόεδρος σε 25 χρόνια και θα διηγούμαι στους νεώτερους πως ήταν τότε που ήμουν ο νεότερος στο ACA σε ηλικία 26 ετών, όπως και άλλες ωραίες ιστορίες!

    18  18 Oct 2011  
  • andreasecon

    andreasecon

    ACA Member

    Mikekan wrote:
    Eγώ θα είμαι ο πρόεδρος σε 25 χρόνια και θα διηγούμαι στους νεώτερους πως ήταν τότε που ήμουν ο νεότερος στο ACA σε ηλικία 26 ετών, όπως και άλλες ωραίες ιστορίες!

    Και όταν γίνεις Πρόεδρος ελπίζω η αρχική σελίδα να μην έχει 5 φωτό εκ των οποίων οι 4 με πικάπ και η μία με λαμπτήρες !!!

    19  18 Oct 2011  
  • gherop

    gherop

    ACA Member

    Mikekan wrote:
    Eγώ θα είμαι ο πρόεδρος σε 25 χρόνια και θα διηγούμαι στους νεώτερους πως ήταν τότε που ήμουν ο νεότερος στο ACA σε ηλικία 26 ετών, όπως και άλλες ωραίες ιστορίες!

    Προς το παρών να αρκείσαι να είσαι Πρεσβευτής του ACA σε Πρώην Ανατ. χώρες και στην Αφρική

    20  18 Oct 2011  
  • gherop

    gherop

    ACA Member

    andreasecon wrote:
    Και όταν γίνεις Πρόεδρος ελπίζω η αρχική σελίδα να μην έχει 5 φωτό εκ των οποίων οι 4 με πικάπ και η μία με λαμπτήρες !!!

    T' ακους Κυριάκο που θέλεις και Προεδριλίκια...
    και άλλη ανταρσία εξυφαίνεται εκτός των γυναικών...

    21  18 Oct 2011  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Ανδρέα θα μπανάρεται πάραυτα όποιος παίζει με πικάπ, πλάκα κάνεις!

    Γιώργο είμαι ένα απλός στρατιώτης ακόμα, χοχοχο

    22  18 Oct 2011  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    andreasecon wrote:
    Και όταν γίνεις Πρόεδρος ελπίζω η αρχική σελίδα να μην έχει 5 φωτό εκ των οποίων οι 4 με πικάπ και η μία με λαμπτήρες !!!

    Τώρα μου χτύπησες την ευαίσθητη χορδή. Το πρόβλημα είναι ότι μου είναι δύσκολο να βρω φωτογραφίες καταλλήλων διαστάσεων με άλλα μηχανήματα, όπως για παράδειγμα αυτά που αρέσουν σε σας τους νέους, οπότε έβαλα αυτά των γέρων που είχα. Αν έχεις κάτι ενδιαφέρον διαστάσεων 720Χ240 είναι ευπρόσδεκτες και θα αναρτηθούν άμεσα.

    23  18 Oct 2011  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Mikekan wrote:
    Ανδρέα θα μπανάρεται πάραυτα όποιος παίζει με πικάπ, πλάκα κάνεις!
    Γιώργο είμαι ένα απλός στρατιώτης ακόμα, χοχοχο

    Χα Χα αυτό δεν γίνεται για την ώρα καθώς ο zoglair δεν έχει φτιάξει την συγκεκριμένη λειτουργία ακόμα. Ελπίζω ότι θα την έχει σύντομα έτοιμη αλλά με προσοχή παιδιά γιατί το ban θέλει γνώση και νηφαλιότητα.

    24  18 Oct 2011  
 
page 2/3 rows 12/36 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 83ms (19 queries, 47ms)