Είμαι ο πρώτος!

  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Για το μέλλον λέμε ρε, σε 25 χρόνια, τι αγχώθηκες!

    25  18 Oct 2011  
  • gherop

    gherop

    ACA Member

    Toptubes wrote:
    Χα Χα αυτό δεν γίνεται για την ώρα καθώς ο zoglair δεν έχει φτιάξει την συγκεκριμένη λειτουργία ακόμα. Ελπίζω ότι θα την έχει σύντομα έτοιμη αλλά με προσοχή παιδιά γιατί το ban θέλει γνώση και νηφαλιότητα.

    Θα πρέπει επίσης να συζητήσουμε το ΘΕΜΑ της διαδικασίας (ποιός η με ποιό όργανο) ΒΑΝ γιατί όπως λέει και ο Κυριάκος
    "το ban θέλει γνώση και νηφαλιότητα".
    Απαντήστε παρακαλώ για τη συνάντηση που πρότεινα στο αντίστοιχο Θέμα

    26  18 Oct 2011  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Καλά δεν γίνεται και καμία κατάχρηση ένα άτομο μπαναρίστηκε σε 2.5 χρόνια.

    27  18 Oct 2011  
  • andreasecon

    andreasecon

    ACA Member

    Για το ban γνώση υπάρχει (σιγά μην δεν ξέρουμε τους πικαπάκηδες) και μπορώ να σας διαβεβαιώσω ότι θα είμαστε απόλυτα νηφάλιοι όταν τους μπανιάρουμε !!

    28  18 Oct 2011  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Mikekan wrote:
    Καλά δεν γίνεται και καμία κατάχρηση ένα άτομο μπαναρίστηκε σε 2.5 χρόνια.

    Μιχαλάκη δεν μιλάμε για αυτό που εννοείς εσύ ούτε ήταν υπονοούμενο για σένα για άλλα βαν μιλάω...θα σου πω κάποτε.

    29  18 Oct 2011  
  • wanda

    wanda

    Smiley Queen

    gherop wrote:
    Στη Wanda λέω ότι παλαιότερα υπήρχε η αντίληψη οτι οι γυναίκες αν κυβερνούσαν τον κόσμο τα πράγματα θα ήταν καλύτερα. Όμως διαψεύσθηκαν...
    Η Ανταρσία στο Ναυτικό τιμωρείται με κρέμασμα στο κατάρτι...

    Μα δεν ζητήσαμε να κυβερνήσουμε.
    Μερικά αιτήματα έχουμε μόνο ...
    Όσο για τις διαψεύσεις μπορεί και να διαψευσθούν στο μέλλον

    Τώρα για την ανταρσία και το κρέμασμα στο κατάρτι ... μήπως είμαι στο πειρατικό του κάπτεν Τζακ Σπάροου και δεν το έχω αντιληφθεί ακόμα;

    30  18 Oct 2011  
  • gherop

    gherop

    ACA Member

    wanda wrote:
    Τώρα για την ανταρσία και το κρέμασμα στο κατάρτι ... μήπως είμαι στο πειρατικό του κάπτεν Τζακ Σπάροου και δεν το έχω αντιληφθεί ακόμα;

    Τώρα την πάτησες γιατί είναι ΑΡΓΑ πια για να κατέβεις

    31  19 Oct 2011  
  • kelly

    kelly

    Registered

    Καλως σας βρηκα παιδια!!!!

    Stavento - Kalws se vrika

    32  20 Oct 2011  
  • wanda

    wanda

    Smiley Queen

    gherop wrote:
    Τώρα την πάτησες γιατί είναι ΑΡΓΑ πια για να κατέβεις

    Παρακαλώ κρατείστε μου μια θέση στο κατάρτι!

    Γεια σου Kelly!!!

    33  20 Oct 2011  
  • Trouble

    Trouble

    ACA Member

    andreasecon wrote:
    Για το ban γνώση υπάρχει (σιγά μην δεν ξέρουμε τους πικαπάκηδες) και μπορώ να σας διαβεβαιώσω ότι θα είμαστε απόλυτα νηφάλιοι όταν τους μπανιάρουμε !!

    Καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!

    34  21 Oct 2011  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Ελπίζω να μην το χρησιμοποιήσετε όμως γιατί το μπαν είναι η έσχατη περίπτωση συμμόρφωσης κάποιου χρήστη. Προσοχή ποτέ δεν μπανάρουμε χρήστη που έχει posts. Υπάρχει εργαλείο να τον εξαφανίζουμε χωρίς να γίνει μπάν.

    35  21 Oct 2011  
  • Trouble

    Trouble

    ACA Member

    Toptubes wrote:
    Ελπίζω να μην το χρησιμοποιήσετε όμως γιατί το μπαν είναι η έσχατη περίπτωση συμμόρφωσης κάποιου χρήστη. Προσοχή ποτέ δεν μπανάρουμε χρήστη που έχει posts. Υπάρχει εργαλείο να τον εξαφανίζουμε χωρίς να γίνει μπάν.

    Εγω προσωπικα δεν εχω μπαναρι εκτος Μποτ και τσοντες που ειχαν βαλει στο παλαιο σιτε.

    Στο εξωτερικο το Μπαν, ειναι σχεδων καθημερινο θεμα για τους Αντμιν με της βλακιες που βγαζουν στον αερα...

    Παρεπιπτοντως, γιατι το Back button δεν σε παει πισω παρα μονο καποιες φορες και για μια δυο σελιδες μονο?

    36  21 Oct 2011  
 
page 3/3 rows 12/36 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 92ms (19 queries, 49ms)