Νέο μέλος (#2)

  • geno

    geno

    Registered

    13  24 Sep 2014  
  • antkots

    antkots

    Registered

    14  24 Sep 2014  
  • jomark

    jomark

    Registered

    Συγχωρείστε μου την καθυστερημένη απάντηση , αλλά δεν είχα δεί τα πόστς σας.
    Λοιπόν για όσους δεν με ξέρουν είμαι φανατικός με την sansui.
    Στην φωτό φαίνεται το δεύτερο σύστημα του γραφείου , που μετακόμισε στο κύριο ρακ για λίγο μέχρι να περάσουν κάποιο service τα κύρια μηχανήματα του συστήματος. Ητοι SANSUI B 2301L τελικός , SANSUI C2301 προενισχυτής.
    Στην φωτογραφία φαίνονται , εκτός του πολυκάναλου setup της denon , sansui ca 3000, control amplifier, απο πάνω του sansui tu 9900, αναλογικό tuner, δίπλα του sansui ba 3000 power amplifier, και αριστερά τους sansui sr 929 turntable. Πιο πίσω και δεξιά απο τον τελικό φαλινεται και ο μόνιμος έρωτας , το TECHNICS SL1200.

    15  28 Sep 2014  
  • jomark

    jomark

    Registered

    Eγραψα ενα κατεβατό για τα μηχανήματα και τα ηχεία και μου το έφαγε το edit. γμτ.

    16  28 Sep 2014  
  • jomark

    jomark

    Registered

    Κάτω απο το πικαπ sansui sr 929 , υπάρχουν , sony dat dtc-za5es, sony cdp-xa7es,sony st-sa5es, teac v7000, dune hd duo,Toshiba sd9000, , Τα ηχεία είναι ΑΥΛΟΣ 280 4 ΔΡΌΜΩΝ, push pull sub, 3 δρόμων ο δορυφόρος. ,Υπάρχουν ξεχωριστά sub, ενα ανα κανάλι με 15" woofers ρυθμιζόμενα απο sealed , μέχρι full bass reflex. Το ίδιο ισχύει και για τα subs που ενσωματώνουν τα ηχεία , με woofers 10" σε Push pull.
    Αυτά για αρχή. Θα ακολουθήσουν και άλλες φωτο Ετσι για να συζητάμε.

    17  28 Sep 2014  
  • geno

    geno

    Registered

    Θα ήθελα να ευχαριστήσω δημόσια τον Κυριάκο για την πολύτιμη βοήθεια του σε πικάπ κοινού φίλου χωρίς πρόσβαση στο aca.

    18  4 Jul 2021  
 
page 2/2 rows 12/18 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 38ms (19 queries, 16ms)