καλημερα

  • fotistsik

    fotistsik

    Registered

    γεια χαρα παιδια.ειμαι λαμπακιας ξερετε καποιον ιδιο

    1  7 May 2014  
  • kotsidisjohn

    kotsidisjohn

    ACA Member

    Kαλως μας ηρθες , καλημερα!

    Ολο κ καποιον θα βρεις απο τους πολλους εδω!

    Για πες μας για σενα , το συστημα σου, βαλε καμια φωτο ετσι να το θαυμασουμε!

    2  7 May 2014  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Καλώς ήρθες Φώτη! Οι περισσότεροι εδώ μέσα ομοιοπαθείς σου είναι.

    3  7 May 2014  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    Καλοσωρίζουμε τον Φώτη.. όπως σου γράφει και ο Μικε οι περισσότεροι από δω μλέσα είμαστε ομοιοπαθείς (λαμπάκηδες).. αυτό θα το διαπιστώσεις από τα συστήματα στις σελίδες των μελών..

    μιας και μας ήρθες, αν ήθελες θα μπορούσες να μας πεις δυο λόγια για σένα, που μένεις, το σύστημά σου για να γνωριστούμε καλύτερα..

    για λυχνιόμετρο μπορείς να διαβάσεις σ' ένα πρόσφατο θέμα εδώ.. LAMPEMETRE - ACA.. αν έχεις πολλές λάμπες και θέλεις να πουλάς είναι Must η αγορά λυχνιόμετρου..

    4  7 May 2014  
  • fotistsik

    fotistsik

    Registered

    ευχαριστω παιδια για το καλωσορισμα .μενω στο χαιδαρι αθηνα.ασχολουμαι χρονια με ενισχυτες κυριως λαμπας.μετα απο πολυ κοπο εχω ενα συστημα1.\
    ενισχυτη sunaudio sv2a3 με ταιρι ηχεια απο αμερικη stonehage 98 db 2) προενισχυτη marantz 7.
    μπορει να με βοηθησει καποιος να μετησω μερικες λαμπες;\φωτης

    5  9 May 2014  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    Φώτη καλησπέρα.. κάνε λίγο υπομονή.. κάποια μέλη έχουν λυχνιόμετρο αλλά είναι σε φάση αλλαγής βολτάζ και καλιμπραρίσματος..

    6  9 May 2014  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Άντε ρε τυχερούλη μένεις κοντά μου και έχω εκεί ένα παλιολυχνιόμετρο αλλά την κάνει την δουλειά του... από την Τρίτη που θα γυρίσω στείλε PM να βρεθούμε...

    7  9 May 2014  
  • scoup

    scoup

    Registered

    καλησπερα σε ολα τα παιδια.Δεν υπηρχε περιπτωση να ζητηθει βοηθεια κ να μην δωθει απο το aca

    8  9 May 2014  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Μάνο το βολτάζ το έφτιαξες;;

    9  9 May 2014  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    ναι.. αλλά περιμένω τα λαμπάκια #63 που τα χω παραγγείλει 10 μέρες και ακόμα να ρθουν.. συνεπώς δεν μπορώ να το βάλω ακόμα στο ρεύμα..

    10  9 May 2014  
  • antkots

    antkots

    Registered

    Καλως τον!!

    11  10 May 2014  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Manos_Bits wrote:
    ναι.. αλλά περιμένω τα λαμπάκια #63 που τα χω παραγγείλει 10 μέρες και ακόμα να ρθουν.. συνεπώς δεν μπορώ να το βάλω ακόμα στο ρεύμα..

    Άμα σου έλθουν βάλε ένα στην τσέπη και έλα στο σπίτι για την εγχείρηση

    12  10 May 2014  
 
page 1/2 rows 12/13 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 60ms (19 queries, 23ms)