Καλημέρα!

  • enalos

    enalos

    Registered

    Συγχαρητήρια για το πολύ ενδιαφέρον (αισθητική, μέλη, περιεχόμενο, λειτουργικότητα) site.

    Στην μέχρι τώρα, όχι μικρή διαδρομή μου, τα θέματα που κατάφεραν να κρατήσουν διαχρονικά το ενδιαφέρον μου, είναι η ιστιοπλοϊα, τα βιβλία, η φωτογραφία, η μουσική και πάνω απ'όλα οι άνθρωποι.

    Εχοντας ξοδέψει πολύ προσπάθεια και χρήματα σε όλα, μπορώ τώρα να πώ οτι η μουσική και η αναπαραγωγή της είναι απο τα πιο σημαντικά και κυρίως το μόνο που πραγματικά μοιράζομαι με την σύντροφό μου, παρ' όλες τις κόντρες "έκανες το σπίτι μαγαζί" :-)

    1  3 Dec 2011  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Καλώς μας ήλθες φίλε μου και σου υποσχόμαστε ότι εδώ θα βρεις και καλή παρέα και ενδιαφέροντα άρθρα και συζητήσεις για το χόμπι μας.

    Όσο για το θέμα του σπιτιού κράτα καλά... και τα δικά μας μαγαζιά είναι αλλά γουστάρουμε!!!

    2  3 Dec 2011  
  • wanda

    wanda

    Smiley Queen

    Καλημέρα και καλώς ήρθες στο χιονισμένο και γιορτινό aca, φίλε enalos!

    Ξέρεις, δίνω και γω ιδιαίτερη σημασία στον παράγοντα άνθρωπο και στον χώρο αυτό θέλω να πιστεύω ότι κτίζονται πραγματικές και ουσιαστικές ανθρώπινες σχέσεις μέσα από τα μουσικά μονοπάτια...

    Καλή διαμονή...

    3  3 Dec 2011  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Καλώς μας ήρθες και ευχαριστούμε που μοιραστηκες τις εμπειρίες σου μαζι μας! Ελπίζω να σε βλέπουμε συχνά εδω! .

    Οποτε βρεις λιγο χρόνο και αν θες κανε μας μια παρουσίαση του συστήματος σου!

    4  3 Dec 2011  
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 40ms (18 queries, 18ms)