Γεια σας

  • Markosm70

    Markosm70

    Registered

    Χαίρομαι που υπάρχουν άνθρωποι του εξωτερικού που μου σύστησαν το aca.gr. Επίσης χαίρομαι που είμαι μέλος κάποιας ομάδας που εκτός από τα μηχανήματα, αγαπά την μουσική, όπως και εγώ!

    Με εκτίμηση
    markosm70

    1  1 Dec 2011  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Kαλώς ήρθες φίλε Μάρκο!

    Καλή περιήγηση στο site μας και όποτε και άμα θες κάνε μας μία παρουσίαση του συστήματός σου!

    2  1 Dec 2011  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Καλώς ήλθες στην παρέα μας φίλε Μάρκο. Ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια και ελπίζουμε να σε βλέπουμε συχνά εδώ.

    3  1 Dec 2011  
  • wanda

    wanda

    Smiley Queen

    Καλώς ήρθες στην παρέα του aca Markosm70!

    4  1 Dec 2011  
  • jadis_boy

    jadis_boy

    ACA Member

    Καλως ηρθες και απο εμενα
    οχι μονο την αγαπαμε την μουσικη αλλα ειναι ο γιατρος μας στην αθλια αυτη καθημερηνοτητα

    5  2 Dec 2011  
  • LUXILLA

    LUXILLA

    Registered

    Καλως ήρθες φίλε!

    6  2 Dec 2011  
  • Markosm70

    Markosm70

    Registered

    Σας ευχαριστώ.

    Θέλω να παρουσιάσω τα συστηματά μου, αλλα μέχρι τέλους του μηνός θα έχω πάει στο δικό μου σπίτι το οποίο έχω κάνει ειδικές και διαφόρων ειδών μελέτες (λόγω της ειδικότητάς μου, αρχιτέκτονας και ειδίκευση στο custom installation) και γι'αυτό θα προτιμούσα να σας κάνω ολοκληρωμένη παρουσίαση.
    Στον χώρο του Hi Fi είμαι από το 1985 και στο hi end από το 1993 όταν σπούδαζα στην Ιταλία και γνώρισα έναν εξαιρετικό φίλο τον Francesco Proto, άτομο με πολλές και λεπτομερείς γνώσεις στο hi end.
    Για να σας κινήσω λίγο την περιέργεια, οι τελικοί μου είναι οι Mark Levinson No.33
    Σε λίγο καιρό θα έχετε και φωτο.

    Να είστε καλά

    7  2 Dec 2011  
  • kotsidisjohn

    kotsidisjohn

    ACA Member

    καλως μας ηρθες φιλε Μαρκο, περιμενουμε με ανυπομονησια να δουμε το συστημα σου!

    8  2 Dec 2011  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Μην το καθυστερήσεις!

    Και αν εχεις ορεξη να συζητήσουμε και για τις εγκαταστάσεις που κάνεις!

    9  2 Dec 2011  
  • petkef

    petkef

    Registered

    θα μπορούσες να βάλεις πως είναι τώρα και όταν με το καλό τα αλλάξεις να τα ξαναδούμε (για να πέρνουμε και λίγο μάτι!!!)
    welcome

    10  2 Dec 2011  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    petkef wrote:
    θα μπορούσες να βάλεις πως είναι τώρα και όταν με το καλό τα αλλάξεις να τα ξαναδούμε (για να πέρνουμε και λίγο μάτι!!!)
    welcome

    Ματάκια... καλά σε είχα καταλάβει εγώ και το έλεγα και στους άλλους και δεν με πιστεύανε

    11  2 Dec 2011  
  • petkef

    petkef

    Registered

    12  3 Dec 2011  
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 45ms (18 queries, 18ms)