Γειά σας και πο εμένα!..

  • LUXILLA

    LUXILLA

    Registered

    Καλησπέρα.

    Κατόπιν παροτρύνσεως του φίλτατου Aνδρέα Οικονομίδη αποφάσισα αηδιασμένος απο τα διάφορα κωμικοτραγικά που συμβαίνουν σε παράλληλο σύμπαν να βρώ στέγη εδώ στον όμορφο ιστότοπο που έχετε δημιουργήσει.

    Είμαι φίλος του καλού ήχου με δεκαπανταετή δράση κολλημένος με οτιδήποτε Ιαπωνικό (Ιδίως τα Luxman) και γενικά πολύ μουσικόφιλος.
    Θα έλεγα οτι η μουσική είναι το "ψυχοφάρμακο" μου και αν δεν πάρω καθημερινά την δόση μου αποκτώ σύνδρομμο στέρησης.

    Αυτά τα λίγα για εμένα (μερικοί ίσως να μεγνωρίζτε ήδη απο αλλού) καλώς σας βρήκα και.. Γειά σου Αντρέα!!

    1  25 Oct 2011  
  • andreasecon

    andreasecon

    ACA Member

    Καλησπέρα Πέτρο, καλως ήρθες και καλή διαμονή !!

    Αν θες κάνε μία παρουσίαση των συστημάτων σου (και του σπιτιού και του ησυχαστηρίου...)

    Α.

    ΥΓ Φιλάκια στην αδυναμία μου... ξέρεις εσύ....

    2  25 Oct 2011  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Καλώς ήρθες φιλαράκο!!!!

    Τιμή μας να είσαι εδώ!

    (Όποτε θες μπορείς και να μας παρουσιάσεις το σύστημα σου στη κατηγορία High End)

    Καλή περιήγηση!

    Υ.Γ. Έχεις pm

    3  25 Oct 2011  
  • kotsidisjohn

    kotsidisjohn

    ACA Member

    καλως ηρθες φιλε Luxilla - Luxmanιαρη!!

    4  25 Oct 2011  
  • LUXILLA

    LUXILLA

    Registered

    Kαλώς σας βρήκα παιδιά!!

    Επιτέλους λίγη φιλική και χαλαρή ατμόσφαιρα..

    Κάντε λίγη υπομονή και επιφυλάσσομαι για την παρουσίαση των δύο συστημάτων μου (με Luxman και τα δύο φυσικά τι άλλο;) μετα φωτογραφιών και χορταστικού κειμένου.

    Επίσης περιμένω την προπαραγγελία του SACD του Wish You Were Here απο Αcoustic Sounds των πολυ αγαπημένων μου Pink Floyd μέσα στον Νέμβρη οπότε να περιμένετε δικάναλο ρεπορτάζ. Για πουκάναλο ευχαρίστως κανονίζουμε με μέλος με αυτήν την δυνατότητα για να ικανοποιηθεί και η δική μου περιέργεια φυσικά.

    Τέλος περιμένω μαζί και το DVD του Michael Fremmer 21st Century Vinyl και ευχαρίστως θα το διέθετα για μία προβολή αν φυσικά υπάρχει το ανάλογο ενδιαφέρον.

    Αυτά τα λίγα προς το παρόν.

    Αρχίζω να αισθάνομαι πολύ ωραία (επιτέλους..) Ποσο δίκιο είχες Ανδρέα!..

    5  25 Oct 2011  
  • AlexD

    AlexD

    ACA Member Moderator

    Καλώς ήρθες και από εμένα !οπότε θέλεις βάλε και το σύστημα σου.ειμαστε ήσυχα εδώ....

    6  25 Oct 2011  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Καλωσόρισες φίλε. Ελπίζω να σου αρέσει η συντροφιά μας και να τα λέμε από εδώ... αν θέλεις και από εκεί.

    7  25 Oct 2011  
  • LUXILLA

    LUXILLA

    Registered

    Καλώσ σε βρήκα φίλε Toptubes.
    Το απο εκεί δυστυχώς μας τελείωσε...
    Aλλα ας μην μολύνουμε την όμορφη ατμοσφαιρα με δύσοσμες αναμνήσεις..

    8  25 Oct 2011  
  • wanda

    wanda

    Smiley Queen

    Καλησπέρα και καλωσόρισες LUXILLA και από εμένα.
    Από μηχανήματα δεν ξέρω πολλά, αλλά βάζω ωραίες εικονίτσες ...

    9  25 Oct 2011  
  • UltraKops

    UltraKops

    ACA Member

    Γεια σου Πέτρο!

    10  25 Oct 2011  
  • jadis_boy

    jadis_boy

    ACA Member

    welcome to the club
    Καλως ηρθες Πετρο

    11  26 Oct 2011  
  • gherop

    gherop

    ACA Member

    Τα έχω χαμένα. Σας ακούω όλους χαρούμενους για τους φίλους σας που έρχονται σε εμάς, οπότε δεν μπορεί παρά να χαίρομαι έμμεσα και εγώ. Αλήθεια που τους κρύβατε τόσο καιρό;

    12  26 Oct 2011  
 
page 1/2 rows 12/13 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 45ms (19 queries, 16ms)