Καλή επιτυχία για την καινούργια προσπάθεια του A.C.A.

  • skaloumbakas

    skaloumbakas

    Registered

    Καλή επιτυχία για την καινούργια προσπάθεια του A.C.A.

    Συγχαρητήρια στον Νίκο zoglair για την κατασκευή του λογισμικού και σε όλους τους συντελεστές, Τονυ, Κυριάκο κλπ για τον χειρισμό του υλικού.

    1  23 Oct 2011  
  • apokon

    apokon

    ACA Member

    Χρήστο
    Επειδή είμαι 100% σίγουρος ότι οι ευχές σου μόνον ειλικρινείς δεν είναι και επειδή δεν έχω καμμιά διάθεση να μας κάνεις πάλι μαλλιοκουβαρα, εγώ τουλάχιστον θα ζητήσω να σταματήσει η δυνατότητα πρόσβασης σου! Αυτά και χωρίς παρεξήγηση διότι ο προτερος βιος σου στο θέμα δεν υπήρξε έντιμος.
    Απόστολος

    2  23 Oct 2011  
  • skaloumbakas

    skaloumbakas

    Registered

    Θεώρησα ότι το τακτ, μετά και την παράκληση του Τονυ σήμερα το απόγευμα, επέβαλε να σας ευχηθώ και από δω. Έχεις όμως απόλυτο δίκιο.

    Καλύτερα μακριά κι αγαπημένοι, στο οποίο και εγώ συμφωνώ.

    3  23 Oct 2011  
  • gherop

    gherop

    ACA Member

    Είναι τουλάχιστον προκλητικό να τολμάς να εμφανίζεσαι στο φόρουμ του ACA μετά από όσα έχεις κάνει και συνεχίζεις να κάνεις. Θα σου απαγορευθεί ΑΜΕΣΑ (χθες) η πρόσβαση.
    Προσπαθείς και πάλι χυδαία την ιδια τακτική, όπως "εδωσες" στεγνά τον Σιμόπουλο να "δώσεις" και τον Τόνυ.
    Ξεκουμπίσου από εδώ και συνέχισε εκεί που είσαι.
    Μην τολμήσεις να ξαναεμφανιστείς !!!
    Έχεις συλληφθεί πολλές φορές να προσπαθείς να μπεις στο SITE μας με διάφορα ονόματα, την τελευταία φορά μάλιστα προ ολίγων ημερών σαν Lutwich και δήθεν από τη Γερμανία. Αλλού αυτά τα ΚΟΛΠΑ.
    Σύντομα πρέπει και τα λίγα καλοπροαίρετα μέλη του προσωπικού σου κλαμπ να αναρωτηθούν, που είναι τα υπόλοιπα ανύπαρκτα μέλη, τις φωτογραφίες των οποίων έχεις αναρτήσει ξεδιάντροπα χωρίς να ερωτηθούν.

    4  24 Oct 2011  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Μπορεί κάποιος αν σβήσει αυτο το θέμα σας παρακαλω?

    5  24 Oct 2011  
  • Alex_Zapantis

    Alex_Zapantis

    BANNED

    Mikekan wrote:
    Μπορεί κάποιος να σβήσει αυτο το θέμα σας παρακαλω?

    Παρ' όλο που δε θέλω να "φυτρώνω εκεί που δε με σπέρνουν", θα έλεγα όχι.

    Οι συνοπτικές (και πολλές φορές αναιτιολόγητες) διαγραφές threads, posts ή και μελών και το διαρκές ξαναγράψιμο της ιστορίας είναι πράγματα που το ACA νομίζω έχει αποφασίσει να αφήσει οριστικά πίσω του.

    Μπορείτε να αφήσετε το thread ως έχει.

    Δεν είστε εσείς αυτοί που εκτίθενται.

    6  24 Oct 2011  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Mikekan wrote:
    Μπορεί κάποιος αν σβήσει αυτο το θέμα σας παρακαλω?

    Μιχάλη εγώ λέω ότι δεν πρέπει να το σβήσουμε για πολλούς λόγους... ο ένας είναι η ιστορία που πρέπει να μείνει.

    7  24 Oct 2011  
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 84ms (18 queries, 53ms)