Κολορίζικο!!! Καλώς σας βρήκα.

  • FEDRA

    FEDRA

    Registered

    Να μαι και εγώ... Χαιρετώ το ολοκαίνουργιο ACA και του εύχομαι την πρωτιά και καλορίζικο!!!!
    Επίσης ένα θερμό γεια σε όλα τα μέλη του ACA.
    Σας ευχαριστώ και θα τα λέμε online.
    Καλώς σας βρήκα όλους σας
    !!!!

    1  21 Oct 2011  
  • FEDRA

    FEDRA

    Registered

    Επίσης οφείλω να τονίσω ότι οι πρώτες εντυπώσεις είναι εξαιρετικές!!Έχει γίνει σοβαρή και υπεύθυνη δουλειά γι αυτή την ιστοσελίδα και πρέπει να δώσω τα συγχαρητήριά μου στους υπεύθυνους..

    2  21 Oct 2011  
  • AlexD

    AlexD

    ACA Member Moderator

    Γειά σου Φαίδρα...Ευχαριστούμε για τα καλά λόγια!!

    3  21 Oct 2011  
  • FEDRA

    FEDRA

    Registered

    AlexD wrote:
    Γειά σου Φαίδρα...Ευχαριστούμε για τα καλά λόγια!!

    Εγώ σας ευχαριστώ για την φιλοξενία σας.

    4  21 Oct 2011  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Καλώς ήρθες! Προσωπικά μου ειχες λείψει πολυ!

    5  22 Oct 2011  
  • wanda

    wanda

    Smiley Queen

    Με προλάβατε οι υπόλοιποι αλλά δεν πειράζει...
    Πάντα είμαστε έτοιμοι και πρόθυμοι να καλωσορίσουμε νέα μέλη στην παρέα και ειδικά φίλους και φίλες που μαζί τους τρέξαμε “ειδικές μουσικές διαδρομές”!

    Είναι ιδιαίτερη χαρά αλλά και τιμή να έχουμε κοντά μας μια φίλη, τόσο καταρτισμένη σε θέματα μουσικής, όλων των κατηγοριών, όσο και ταλαντούχα που διαρκώς βρίσκει νέα μουσικά μονοπάτια να περπατήσει!

    Καλή μου φίλη FEDRA, καλωσόρισες στην όμορφη παρέα μας και ανυπομονώ να μας ταξιδέψεις στα μουσικά πέλαγα με τον τρόπο που μόνο εσύ ξέρεις!

    6  22 Oct 2011  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Φαιδρα καλώς ήλθες και από εμένα ελπίζω να βρείς καλή την συντροφιά μας και να τα λέμε συχνά.

    7  22 Oct 2011  
  • FEDRA

    FEDRA

    Registered

    Mikekan wrote:
    Καλώς ήρθες! Προσωπικά μου ειχες λείψει πολυ!

    Ευχαριστώ πολύ για το καλωσόρισμα.:-)
    Θα ήθελα να σου ανταποδώσω την θέρμη του “προσωπικά μου είχες λείψει πολύ” αλλά το nickname σου δεν με βοηθάει θα έλεγα και να με συγχωρείς....

    8  23 Oct 2011  
  • FEDRA

    FEDRA

    Registered

    Toptubes wrote:
    Φαιδρα καλώς ήλθες και από εμένα ελπίζω να βρείς καλή την συντροφιά μας και να τα λέμε συχνά.

    Ευχαριστώ πολύ και ήδη την έχω βρει πάρα πολύ καλή την συντροφιά σας να είστε καλά!!

    9  23 Oct 2011  
  • FEDRA

    FEDRA

    Registered

    wanda wrote:
    Με προλάβατε οι υπόλοιποι αλλά δεν πειράζει...
    Πάντα είμαστε έτοιμοι και πρόθυμοι να καλωσορίσουμε νέα μέλη στην παρέα και ειδικά φίλους και φίλες που μαζί τους τρέξαμε “ειδικές μουσικές διαδρομές”!
    Είναι ιδιαίτερη χαρά αλλά και τιμή να έχουμε κοντά μας μια φίλη, τόσο καταρτισμένη σε θέματα μουσικής, όλων των κατηγοριών, όσο και ταλαντούχα που διαρκώς βρίσκει νέα μουσικά μονοπάτια να περπατήσει!
    Καλή μου φίλη FEDRA, καλωσόρισες στην όμορφη παρέα μας και ανυπομονώ να μας ταξιδέψεις στα μουσικά πέλαγα με τον τρόπο που μόνο εσύ ξέρεις!

    Η χαρά είναι δική μου καλή μου Wanda που σας βρήκα μετά από τόσο καιρό και δεν το κρύβω ότι μου είχατε λείψει πραγματικά.
    Σε υπέρ ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια και για μένα έχουν μεγάλη αξία γιατί τα γράφεις εσύ ένας άνθρωπος με ήθος, αξιοπρέπεια, μα πάνω από όλα γιατί ξέρεις να κοινωνείς αλλά και να επικοινωνείς με τον καλύτερο και ευγενέστερο τρόπο.
    Καλώς σας βρήκα όλους σας αλλά για σένα ένα ξεχωριστό καλώς σε βρήκα

    10  23 Oct 2011  
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 79ms (18 queries, 48ms)