ΦΤΑΝΕΙ... (#2)

  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Ναι σίγουρα... στο Νάκα θέλουν 3000€ για αυτό μου το χάρισαν. Εγώ θα βρω να το φτιάξω με 1000€.

    13  21 Oct 2011  
  • Trouble

    Trouble

    ACA Member

    Toptubes wrote:
    Ναι σίγουρα... στο Νάκα θέλουν 3000€ για αυτό μου το χάρισαν. Εγώ θα βρω να το φτιάξω με 1000€.

    Εαν κατι θελει αλλαγμα τοτε παραγγελνης απο Αγγλια, αυτο σιγουρα το ξερεις.

    14  21 Oct 2011  
  • panelistas

    panelistas

    Registered

    Trouble wrote:
    Εαν κατι θελει αλλαγμα τοτε παραγγελνης απο Αγγλια, αυτο σιγουρα το ξερεις.

    η αντιπροσωπευση της quad στην Ελλαδα εχει αλλαξει χερια.Η εταιρεια λεγεται apeiron audio,και το τηλ 2106009540.

    15  25 Oct 2011  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Σε ευχαριστώ πολύ φίλε για την ενημέρωση αλλά προβλέπω ότι θα τα επισκευάσω σε κάποιον από αυτούς που επισκευάζουν Quad στην Αγγλία για να μου έλθει ποιο φτηνά. Ξέρω έναν που κάνει υπέροχη δουλειά... τσεκαρισμένο

    16  25 Oct 2011  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Φίλε Panelistas έχει δίκαιο, είναι Ντροπή αυτά που γράφτηκαν, η πιο κατάπτυστη συμπεριφορά που έχω συναντήσει σε Forum.

    Υ.Γ. Θα έπρεπε να το αφήσεις το μήνυμα σου, το έκανες report μονος σου και σβήστηκε!

    17  25 Oct 2011  
  • panelistas

    panelistas

    Registered

    Mikekan wrote:
    Φίλε Panelistas έχει δίκαιο, είναι Ντροπή αυτά που γράφτηκαν, η πιο κατάπτυστη συμπεριφορά που έχω συναντήσει σε Forum.
    Υ.Γ. Θα έπρεπε να το αφήσεις το μήνυμα σου, το έκανες report μονος σου και σβήστηκε!

    Αλλο forum,και αλλο bohum,μερικοι τα συγχεουν.

    18  26 Oct 2011  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Ειναι κριμα κατι να ξεκιναει καλα και να καταληγει ετσι φιλε μου!

    19  26 Oct 2011  
 
page 2/2 rows 12/19 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 51ms (19 queries, 24ms)