ΦΤΑΝΕΙ...

  • panelistas

    panelistas

    Registered

    Kαλως σας βρηκα και μεσα απο το δικο σας δημιουργημα.ΒΑΡΕΘΗΚΑ την λογοκρισια,φτανει πια με τον φαντασμενο.

    1  18 Oct 2011  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Kαλώς ήρθες φίλε panelistas, εδώ δεν έχουμε λογοκρισίες πάντως!

    Φαντάζομαι είσαι και λάτρης των Panel!

    2  18 Oct 2011  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Φίλε Panelistas η κατηγορία High End περιμένει την παρουσίαση του συστήματός σου! Όποτε βρεις λίγο χρόνο!

    3  19 Oct 2011  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Καλώς ήρθες φίλε μου. Αν έχεις την καλοσύνη βάλε και μία εικόνα avatar να σε γνωρίζουμε και αν θέλεις μπορείς να παρουσιάσεις και το σύστημα σου.

    4  19 Oct 2011  
  • panelistas

    panelistas

    Registered

    Toptubes wrote:
    Καλώς ήρθες φίλε μου. Αν έχεις την καλοσύνη βάλε και μία εικόνα avatar να σε γνωρίζουμε και αν θέλεις μπορείς να παρουσιάσεις και το σύστημα σου.

    Eυχαριστω για την φιλοξενια,λογω νηπιων τα ηλεκτροστατικα ειναι στα κουτια τους,λιγη υπομονη παρακαλω,και θα ειστε οι πρωτοι που θα τα δειτε.

    5  19 Oct 2011  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Με το καλο να ανοίξεις τις κούτες! Εμείς εδω θα είμαστε!

    6  19 Oct 2011  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Φίλε θα πρέπει να σε έχουν φάει οι εφιάλτες και να μην μπορείς να κοιμηθείς με τα πανελάκια στα κουτιά... άντε με το καλό!!!

    7  19 Oct 2011  
  • panelistas

    panelistas

    Registered

    Toptubes wrote:
    Φίλε θα πρέπει να σε έχουν φάει οι εφιάλτες και να μην μπορείς να κοιμηθείς με τα πανελάκια στα κουτιά... άντε με το καλό!!!
    Φιλε μου,αποφασισα να ακολουθησω την συμβουλη του 6moon,πρωτα θα στησω τα Quad,και γυρω τους θα χτισω το σπιτι.
    8  21 Oct 2011  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Σαν καλή ιδέα μου φαίνεται!!!!

    9  21 Oct 2011  
  • Trouble

    Trouble

    ACA Member

    Σαν ανθρωπος που ειχα ta 989 Quad, η αληθεια δεν απεχει πολυ απο αυτο που λες, αλλα απο την αλλη, εαν εισαι προσεχτικος, μπορεις να βρεις το σημειο G σου εαν εχεις καποιον να σε βοηθησει..

    Μετα να βαλεις μια ταινια στο πατωμα ωστε να μην το χασεις ποτε.

    Ενα κατοστο κανει ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ για τα Quad!!

    10  21 Oct 2011  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Ρε παιδιά έχω και εγώ ένα Quad 989 στο υπόγειο... αλλά δεν παίζει γιατί είναι καμένο... μήπως ξέρει κάποιος να το επισκευάσει??

    11  21 Oct 2011  
  • Trouble

    Trouble

    ACA Member

    Πανευκολο...

    Το πας στον Νακα, σου χρεωνει πολυ ΛΙΓΑ λευτα, και τελιωσες, εκτος εαν υπαρχει ζημεια, τοτε ειναι πολυ ακριβω...

    12  21 Oct 2011  
 
page 1/2 rows 12/19 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 49ms (19 queries, 21ms)