Η Λερναία Ύδρα (#2)

  • aar

    aar

    Registered

    Toptubes wrote:
    Σας ευχαριστώ πολύ όλους...
    δεν έκανα και κανένα κατόρθωμα... αυτό το κάνω εδώ και τριάντα χρόνια οπότε μου φαίνεται πολύ εύκολο... αλλά να πω την αλήθεια έτσι όπως ήταν οι βραχίονες τοποθετημένοι είναι δύσκολο να τους ρυθμίσεις και γενικά μου κόπηκε η μέση...

    Ετυχε να ειμαι παρων σε ρυθμιση απο τον Κυριακο, στο σπιτι ενος πολυ καλου φιλου, η θεση του πλατω ηταν πολυ (στριμωγμενη)
    ομως η εμπειρια και η γνωση του Κυριακου εκανε θαυματα!!!

    Ο βραχιονας και η κεφαλη ηρθαν στα ισια τους με κινησεις ματ και με απολυτη επιβεβαιωση απο τα οργανα μετρησης που χρησιμοποιηθηκαν...

    13  18 Sep 2014  
  • VasilisM

    VasilisM

    ACA Member

    Κυριάκο, μπράβο και από εμένα! Βλέπω τα μαθήματά που σου έκανα έπιασαν τόπο... χαχαχα! "Ψαρωτικό" πλατό...

    14  19 Sep 2014  
  • takis6c33

    takis6c33

    Registered

    Κυριακο μολις παραλαβω το τροφοδοτικο θα ερθεις με την μοναδικη εμπειρια σου να αναλαβεις. Σε μενα εχεις να δαμασεις μονο ενα κεφαλι.

    15  19 Sep 2014  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Σας ευχαριστώ και πάλι όλους για τα ευμενή σχόλια αλλά και πάλι λέω ότι είναι θέμα γνώσης που μπορεί να αποκτηθεί από όλους και υπομονής-παρατηρητικότητας που πάλι μπορεί να επιτευχθεί από τους περισσότερους... τώρα το θέμα της εμπειρίας είναι κάτι που το αποκτάς με τον καιρό και την συνεχή ενασχόληση με το σπόρ...

    Βασίλη αυτό που λες δεν είναι και απολύτως ανακριβές καθώς πιστεύω ότι όλοι μαθαίνουν από όλους και ότι η γνώση είναι αγαθό που πρέπει να περνάει από τον έναν στον άλλο... όντως από τότε που σε γνώρισα έμαθα από εσένα και ασχολήθηκα με τις κεφαλές ΜΜ και τα πικάπ DD που μέχρι τότε δεν τους είχα δώσει και την πρέπουσα προσοχή... άρα κάτι μου έμαθες...

    16  20 Sep 2014  
 
page 2/2 rows 12/16 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 58ms (19 queries, 28ms)