Ένα Artvoice σύστημα με Visaton 890 MK III!

  • Artvoice

    Artvoice

    Registered

    Χαιρετώ την ωραία παρέα και μου αρέσει που βρίσκομαι ξανά με φίλους που τους είχα χάσει το τελευταίο διάστημα...
    Λέω λοιπόν προκειμένου να βάλω και εγώ ένα λιθαράκι στο ποιοτικό αυτό club, να παρουσιάσω εδώ το σύστημά μου στην τελευταία του μορφή.
    Θέλω εδώ να επισημάνω ότι ασχολούμαι με το σπόρ τα τελευταία 36 χρόνια, απο 14 ετών και έχω αλλάξει εκατοντάδες μηχανήματα στην κυριολεξία!
    Πάντα αρχή μου ίσως και λόγω οικονομικής στενότητας, ήταν να έχω ένα σύστημα που να αποδίδει τα μέγιστα για τα χρήματα που έχουν δαπανηθεί. Όχι ότι δεν ληγουρεύομαι πάντα τα εξωτικά μηχανάκια, αλλά πάντα προσπαθώ να έχω ένα καλό σύστημα για τις δυνατότητές μου.
    Αυτή λοιπόν την στιγμή, πιστεύω ότι έχω καταφέρει νά έχω ένα σύστημα που ακούγεται καλύτερα απ'όλα αυτά που έχουν περάσει απο τα χέρια μου χωρίς να έχω δώσει μιά περιουσία.
    Επειδή όμως η Ιθάκη δεν τελειώνει ποτέ, επέλεξα να δώσω στον τίτλο της παρουσίασης, το ηχείο μου που πιστεύω ότι είναι αυτό που θα αλλάξω τελευταίο, ίσως γιατί για να πάρω καλύτερο ήχο, θα πρέπει να δώσω πάρα πολλά χρήματα...
    Αρχίζω λοιπόν.....

    1  26 May 2014  
  • Artvoice

    Artvoice

    Registered

    Εδώ είναι η γενική εικόνα του συστήματος που υπάρχει σήμερα.
    Όπως θα δείτε, υπάρχουν δύο κενά στο rack που δημιουργήθηκαν απο την μεταφορά των νέων τελικών στο πάνω μέρος.
    Μην ανησυχείτε όμως...γρήγορα θα καλυφθούν από κάτι vintage που θα γουστάρω!

    2  26 May 2014  
  • Artvoice

    Artvoice

    Registered

    Μάλλον κάτι δεν κάνω καλά με το ανέβασμα της φωτογραφίας. Ας μου πεί κάποιος πως μπορώ να ανεβάσω φωτογραφίες που έχω σε μορφή jpeg στην επιφάνεια εργασίας.

    3  26 May 2014  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    καλησπέρα.. το ανέβασμα των φοτος γίνεται όπως σε όλα τα φόρουμ..
    δηλαδή

    1) ανεβάζουμε τη φωτογραφία σε κάποιον δωρεάν server στο internet (photobucket, imagesuck κλπ)

    2) κάνουμε copy το link της φωτογραφίας μας από τον server που το έχουμε ανεβάσει και το κολάμε στο πλαισιάκι που εμφανίζεται αφού πατήσουμε το τέταρτο κατά σειρά εικονίδιο πάνω στο post(image)

    από τον υπολογιστή μας ΔΕΝ μπορούμε να ανεβάσουμε απ' ευθείας φοτος στα φόρα..

    4  26 May 2014  
  • kotsidisjohn

    kotsidisjohn

    ACA Member

    Kαλως τον, καλως μας ηρθες !

    5  27 May 2014  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Καλώς τον!

    6  27 May 2014  
  • Artvoice

    Artvoice

    Registered

    Ευχαριστω παιδια!
    Θα προσπαθησω να τις ανεβασω το βραδυ.

    7  27 May 2014  
  • takis6c33

    takis6c33

    Registered

    Δημητρη καλως ηρθες!

    8  27 May 2014  
  • delamostre

    delamostre

    ACA Member

    Καλώς τον "λαμπερό κορνάκια"!!

    9  27 May 2014  
  • Artvoice

    Artvoice

    Registered

    Να είστε καλά παιδιά!
    Ελπίζω του χρόνου να καταφέρω να είμαι μαζί στο Μόναχο!!

    10  27 May 2014  
  • delamostre

    delamostre

    ACA Member

    Του χρόνου κοίτα να φέρεις και καμιά λάμπα μαζί σου, αν θες να βγεις ωραία φωτογραφία με Bruno & D' Agostino!

    11  27 May 2014  
  • takis6c33

    takis6c33

    Registered

    Κρυβε λογια εσυ!

    12  27 May 2014  
 
page 1/6 rows 12/71 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 56ms (19 queries, 21ms)