Γουστάρεις μια «μουσική βολτούλα»?? (#6)

  • delamostre

    delamostre

    ACA Member

    Παλιατζούρα ρε παιδί μου!
    Του ...1821!!!

    61  26 Jul 2014  
  • kostas_papas

    kostas_papas

    Registered

    Καλα το φανταστηκα..
    Αντε βρε καλοδουλευτος.

    62  26 Jul 2014  
  • delamostre

    delamostre

    ACA Member

    Μωρέ ωραίοι είναι και οι δυο, αλλά ο ένας θα φύγει, όπως έφυγαν και άλλα...

    63  26 Jul 2014  
  • delamostre

    delamostre

    ACA Member

    Toptubes wrote:
    Άντε και καλά ακούσματα... με το καλό και ο κανονικός βραχίονας... όχι ότι αυτός είναι κακός απλά ο ΕΡΑ είναι άλλη φάση πάνω σε αυτό το πλατό...

    Στο δρόμο έρχεται και ένα θανατηφόρο υπερσπάνιο κεφάλι, για να δέσει το σύνολο.
    Κυριάκο νομίζω ότι είμαστε ΟΚ?

    64  26 Jul 2014  
  • takis6c33

    takis6c33

    Registered

    δωσε!!!!!!!

    ΤΡΑΓΟΥΔΟΣΑΥΡΟΣ~CANTASAURUS-ΚΑΝΤΟ ΟΠΩΣ Ο ΣΑΥΡΑΣ~Do it like the Saurus

    65  26 Jul 2014  
  • takis6c33

    takis6c33

    Registered

    Σταματη , πριν 5 μηνες περιπου οταν ξεκινησε αυτο το ταξιδι σου της αντικαταστασης του προηγουμενου πλατω σου ,ειχα πει οτι πολυ φοβαμαι οτι μπορει να πεσεις εξω!
    Μεσα σε αυτο τον υπολογισμο που ειχες κανει με Ιαπωνες, Ελληνες αλλα και τις εναλακτικες σου στην πορεια ολα σου πηγαν δεξια!
    τελικα εχουν δικιο που λενε οτι η τυχη ευνοει αυτους που ρισκαρουν.
    Μπραβο και παλι μπραβο που εχεις αυτο το θεικο πικαπ, αλλα κυριως για το ποσο συνολικα σου κοστισε μαζι με τον βραχιωνα του!!

    Φιλαρακι μου respect!!!

    66  26 Jul 2014  
  • delamostre

    delamostre

    ACA Member

    Η αλήθεια είναι ότι ξεκίνησε το ταξίδι με μια αλλαγή, που πραγματικά δεν ήξερα αν θα μου βγει.
    Στην πορεία έγιναν ακόμα περισσότερες και το ρίσκο ολοένα και πολλαπλασιαζόταν λογαριθμικά.

    Όταν είσαι όμως στη σέντρα και ξεκινάει το παιχνίδι, πρέπει να παίξεις αποφασισμένα, χωρίς να κάνεις πίσω.
    Αρκεί δυο πράγματα να έχεις:

    1) Ξεκάθαρο στόχο.
    2) Ψυχή, τόλμη κι επιμονή.

    Από την άλλη όλοι αυτοί που έτυχαν στο ταξίδι μου, με βοήθησαν να φτάσω στο τωρινό αποτέλεσμα.
    Τους ευχαριστώ όλους που με τη θετική τους ενέργεια, μου έδωσαν την ευκαιρία να αποκτήσω κάτι που ήταν πόθος.

    Όπως εσύ, έτσι κι εγώ και πολλά άλλα παιδιά που ασχολούμαστε με το χόμπυ, δεν έχουμε την άνεση να αποκτήσουμε τις μηχανές των ονείρων μας.

    Υπάρχει όμως και η άλλη πλευρά.
    Αυτή που συνηγορεί μαζί με τα θέλω μας, για την υλοποίηση του «αδύνατου».

    Για όσα παιδιά λοιπόν γουστάρουν να πραγματοποιήσουν το «αδύνατο», έχω να τους πω το εξής:

    «Τολμήστε! Αέρα θέλει ο καυγάς!»…

    67  26 Jul 2014  
  • delamostre

    delamostre

    ACA Member

    Τα χόμπι μας ενώνουν!

    Ιδιαίτερα όταν αξιόλογοι φίλοι μαζεύονται σε οικείο περιβάλλον, τότε η βραδιά εξελίσσεται χαλαρή, όταν έχεις δε κοντά σου ανθρώπους σοβαρούς που κατέχουν το «άθλημα», τότε γίνεται μοναδική!

    Μια τέτοια βραδιά (δροσερή θα έλεγα..), ήταν και η χθεσινή, με εκλεκτούς φίλους.
    Μια ωραία selfie ήταν μόνο η αρχή..

    68  28 Sep 2014  
  • delamostre

    delamostre

    ACA Member

    Αφορμή, εκτός από την πολύ καλή διάθεση για συνεύρεση, ήταν και κάποιες μικρές αλλαγές στο σύστημά μου...

    69  28 Sep 2014  
  • delamostre

    delamostre

    ACA Member

    70  28 Sep 2014  
  • delamostre

    delamostre

    ACA Member

    Δύο τελικοί ενισχυτές της Marantz SM-11 S1 από τη σειρά reference σε bridged διάταξη, με συνολική ισχύ 420 W/RMS έκαστος, οδηγούν πλέον τα B&W Matrix 802 S3, συνοδευόμενοι από τον προενισχυτή SC-11 S1 της αντίστοιχης σειράς.

    71  28 Sep 2014  
  • delamostre

    delamostre

    ACA Member

    Πάντα όταν συγκεντρωνόμαστε, εισπράττω τη θετική σας αύρα με ανταλλαγές απόψεων, καθώς και τη μετάδοση γνώσεων και πληροφοριών!

    Σας ευχαριστώ όλους που αποδεχθήκατε την πρόσκληση!

    72  28 Sep 2014  
 
page 6/16 rows 12/184 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 81ms (19 queries, 49ms)