Μια μικρη ελληνική γωνιά στο Cardiff (#10)

  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    λαμπόγυαλα το 'κανες το σπίτι.. σίγουρα σε καλό θα βγει...

    109  31 May 2013  
  • johnVO

    johnVO

    Registered

    Zampelis wrote:
    Αντε να δουμε που θα μας βγει!!!

    Καλά τελειώματα!!!
    Τί ακριβώς είναι τα ρολλά;

    110  31 May 2013  
  • panos_adgr

    panos_adgr

    ACA Member Audio Addicted

    Καλά τελειώματα στον dedicated χώρο. Πολύ βασικό κομμάτι η ηχητική φροντίδα.

    111  31 May 2013  
  • Zampelis

    Zampelis

    Registered

    Ευχαριστώ για τα σχόλια φίλοι μου!

    Το υλικό είναι συμπιεσμένη polyrethane foam. Θα βοηθήσει στο να μειωθούν οι αντανακλάσεις μέσα στο δωμάτιο και επίσης να μην αφήνει την μουσική να ακούγεται στα άλλα δωμάτια. Όταν θα καλυφθούν όλοι οι τοίχοι, θα μπει βελούδινο wallpaper, panels στα δεξιά, αριστερά και πίσω, αρκετοί diffusers και basstraps στις γωνίες...

    Θα ανεβάζω φώτος συχνά!!

    112  1 Jun 2013  
  • Zampelis

    Zampelis

    Registered

    Και λίγη βοήθεια πάντα είναι καλοδεχούμενη! Βέβαια το φουστανάκι δεν ήταν καλή επιλογή και εν τέλη έπεσε στον βωμό της μουσικής. Μέχρι το τέλος της ημέρας είχε ασπρίσει από την κόλα που έπεσε πάνω, αλλά τι να κάνουμε! Η μουσική απαιτεί θυσίες!!

    113  1 Jun 2013  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Φίλε μισά πράγματα μας λες... κατά πρώτον δεν μας γνώρισες την κοπέλα που βοηθάει...

    114  1 Jun 2013  
  • Zampelis

    Zampelis

    Registered

    Η κοπέλα είναι η Ανούλα, η κοπέλα μου. Συνοδοιπόρος στην ζωή και συνακροάτρια στην μουσική τα τελευταία πέντε χρόνια... Έχει κοινώς τραβήξει των παθών της τον τάραχο με τα μουσικά OCD μου, αλλά της αρέσει οπότε...

    115  2 Jun 2013  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Σωστός το Δημήτρης... κορίτσι από Ελλάδα που σε καταλαβαίνει κιόλας... να είστε πάντα καλά με τις μουσικές σας...

    116  2 Jun 2013  
  • Zampelis

    Zampelis

    Registered

    Ευχαριστώ Μάνο

    Βασικά Αγγλίδα είναι, αλλα τα μιλάει τα ελληνικά πια καλύτερα κι από εμένα! Την αλλη εβδομάδα κατεβαίνουμε Θεσσαλονίκη - Χαλκιδική για περισσότερη εξάσκηση στην γλώσσα!

    117  2 Jun 2013  
  • kotsidisjohn

    kotsidisjohn

    ACA Member

    Ζαμπελης, οταν κατεβεις Σαλονικα, κανε μου ενα τηλ...!

    118  3 Jun 2013  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Δημήτρη μη κάνεις το λάθος και πάρεις αυτόν τον Κοτσίδη τηλέφωνο γιατί θα σε μουρλάνει... δεν είναι καλό παιδί... κάθε βράδυ αλητεύει στα μπαρ και στα πονηρά της Θεσσαλονίκης που είναι γεμάτα πιπίνια... τον Μίκε τον έστειλε αδιάβαστο που είχε πάει δύο μέρες απάνω... να τον προσέχεις σου λέω...

    119  3 Jun 2013  
  • kotsidisjohn

    kotsidisjohn

    ACA Member

    οποιος δεν αντεχει , ...δε φταιω εγω....ο Κυριακος καλα το πηγε νομιζω...!

    120  3 Jun 2013  
 
page 10/11 rows 12/123 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 47ms (19 queries, 20ms)