Super σύστημα στην Κρήτη

  • jadis_boy

    jadis_boy

    ACA Member

    Anton wrote:
    Έχω άποψη για καλωδια, πρόσφατα τσεκαρα 16 interconnects, θα με πάρετε κ´ μένα; Η δεν με παίζετε επειδη είμαι μακρυά;

    Εσυ το περασες το Τεστ

    169  4 Jan 2013  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    johnVO wrote:
    Εμείς πότε θα τα πούμε;
    Ο geopolitis κάτι μου είπε για meeting καλωδίων...άντε να το κανονίσουμε!

    Γιάννη το αλλο ΣΚ μπορείς?

    170  4 Jan 2013  
  • johnVO

    johnVO

    Registered

    Έχω άποψη για καλωδια, πρόσφατα τσεκαρα 16 interconnects, θα με πάρετε κ´ μένα; Η δεν με παίζετε επειδη είμαι μακρυά;

    Φυσικά και σε παίζουμε! Αν και με τα καλώδια που πέρασαν από το σπίτι σου, εσύ πλέον έχεις
    γίνει reviewer!

    171  4 Jan 2013  
  • johnVO

    johnVO

    Registered

    Mikekan wrote:
    Γιάννη το αλλο ΣΚ μπορείς?

    ΟΚ.

    172  4 Jan 2013  
  • dapost

    dapost

    Registered

    Anton wrote:
    Δεν χρειαζεται, επιβαλλεται! Σε ολα τα συστηματα! Μια δοκιμη θα σε πεισει, μονο προσεξε τη στηριξη!!!
    Εγω το ξαναλεω ειναι η μεγαλυτερη αναβαθμιση που εχω κανει ποτε, ανεξαρτητως κοστους, αν εξερεσω την κατασκευη του χωρου βεβαια, που ειναι το Α κ' το Ω. Το ξαναλεω, πρωτα ο χωρος, μετα τα ρευματα κ' η στηριξη κ' μετα τα μηχανακια. Αυτο με αποδειξεις. Οποιος δυσπιστος η' εν αμφιβολια, μπορει να ελθει κ' θα καταλαβει!!!

    Πάντως φαίνεται να είναι μία πολύ σοβαρή προσέγγιση. Αν και ακριβή, πολύ θα ήθελα να ακούσω αν κάνει κάτι στο σύστημά μου. Ποιός είναι ο αντιπρόσωπος στην Αθήνα;

    173  5 Jan 2013  
  • Anton

    Anton

    ACA Member

    Scale Audio

    174  5 Jan 2013  
  • geopolitis

    geopolitis

    Registered

    johnVO wrote:
    ΟΚ.

    Εκλεισε.....

    175  6 Jan 2013  
  • geopolitis

    geopolitis

    Registered

    Εγω δεν εχω ακουσει τι κανει το Equitech απο μονο του αλλα μπορω να σας πω με βεβαιοτητα οτι το συστημα του JohnVo ειναι απο τα καλυτερα συστηματα που εχω ακουσει ανεξαρτητως κοστους οποτε να τον ακουτε τι λεει....

    176  6 Jan 2013  
  • Stavros

    Stavros

    Registered

    Κ. Αντωνη συγχαρητηρια για το συστημα και τον χωρο.

    Ηθελα να ρωτησω,βαση εμπειριας,ποιος καπλαμας εχει τον καλυτερο ηχο,σε θεματα στηριξης?

    Θα ηταν χρησιμο ενα user feedback σε αυτο to θεμα.

    Φιλικα

    Σταυρος

    177  15 Jan 2013  
  • Anton

    Anton

    ACA Member

    Κ. Σταυρο, ευχαριστω για τα καλα σου λογια κ'για την ερωτηση. Επειδη βλεπω απο το πως γινεται η ερωτηση, οτι εχεις χιουμορ, θα απαντησω οτι ΟΛΟΙ οι καπλαμαδες ειναι πολυ καλοι, αρκει να εχουν κ' ενα σεμεδακι απο κατω για εξαλειψη του γρεζιου στις ψηλες. Το καλλιτερο δε σεμεδακι που βρηκα ειναι αυτο που ειχε η γιαγια μου, πανω στο ραδιοφωνο της. Κατι θα ηξερε κ' αυτη....
    Αν τωρα καταλαβα λαθος, θα μιλησω συντομα για τη στηριξη κ' τα ξαναλεμε...

    178  15 Jan 2013  
 
page 15/15 rows 12/178 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 49ms (19 queries, 21ms)