Ακρόαση στου Antkots... (#13)

  • panelistas

    panelistas

    Registered

    στον Νακα,εχουν 672 ευρω το τεμαχιο,δεν τα εχω ακουσει,αλλα σκοπευω να το κανω συντομα.Απο κριτικες δε,σκιζουν.

    145  22 Jul 2013  
  • antkots

    antkots

    Registered

    Καλημερα και καλη εβδομαδα σε ολους.

    Φιλε πανελιστα να τα παρεις τα ηχεια αυτα,σιγουρα θα παιζουν καλυτερα απο τα δικα σου.

    Τωρα....ενας φιλος μου ειπε να τοποθετησω απορροφητικα στον χωρο μου και σκεφτομαι να παω να αγορασω ,απο εκει που τα πουλανε, ηχεια πανελ και να τα κρεμασω στους τοιχους,μου ειπε δε οτι ειναι η μοναδικη δουλεια που κανουν καλα αυτα τα πανελα......

    Ενιοτε βεβαια χρησιμοποιουνται και σαν φορεια,οχι για υπερβαρους (δεν πολυαντεχουν) αλλα για γριες!!!

    Κοιτα να δεις φιλε μου τι μαθαινεις στον κοσμο του χαι φαι.........

    146  22 Jul 2013  
  • panelistas

    panelistas

    Registered

    Toptubes wrote:
    Ωχ ωχ ωχ τα Cerwin Vega XLS 215 τα έχει ένας φίλος και τα παίζει με κάτι τέρατα Accuphase ενισχυτές... μιλάμε για ωστικό κύμα... έπαιζαν υπέροχα τότε που τα είχα ακούσει... δεν ήξερα όμως ότι ήταν τόσο φτηνά όσο λες... μου είχαν φανεί πολύ ακριβά με το μάτι...

    μην λες τετοια πραγματα,γιατι καποιος ηδη βγαζει καπνους απο τα αυτια του.

    147  22 Jul 2013  
  • antkots

    antkots

    Registered

    Για αλλον χτυπα η καμπανα......

    148  22 Jul 2013  
  • antkots

    antkots

    Registered

    panelistas wrote:
    καποιος αμερικανοτραφης κακοβουλος ειπε οτι τα cerwin-vega 215 κανουν περιπου τα ιδια κατορθωματα,στις μετακομισεις ειναι αριστα ,και κοστιζουν 20 φορες λιγοτερο. Θου κυριε.Κακοηθειες.

    Tι ηταν να το πεις.εχουν σπασει τα τηλεφωνα μου απο φιλους που θελουν να "παρουν" εστω και 20 φορες λιγοτερη αποδωση (με το αναλογο μειωμενο κοστος) απο τα JBL!

    Λοιπον "ανεβασε" σε παρακαλω στο νημα αυτο τον Αμερικανο κακοβουλο με τις αποψεις αυτες.

    Θα βοηθησεις πολυ κοσμο,πιστεψε με...........

    149  22 Jul 2013  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Έλα για να ηρεμήσουμε λίγο... τι σχέσει μπορεί να έχουν αυτά τα ηχεία των 1500€ με τα κορυφαία JBL του Αντώνη... ας έχουμε και λίγο κρίση...

    150  22 Jul 2013  
  • antkots

    antkots

    Registered

    Γιατι βρε Κυριακο,πληρωνει κανεις τιποτα αμα πει καμια μ@λακια που και που?

    Φιλε πανελιστα τελω εν αναμονη.....

    151  22 Jul 2013  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    Toptubes wrote:
    Έλα για να ηρεμήσουμε λίγο... τι σχέσει μπορεί να έχουν αυτά τα ηχεία των 1500€ με τα κορυφαία JBL του Αντώνη... ας έχουμε και λίγο κρίση...

    αγγίξανε τα 1500 € οι καραμούζες?? ρε που φτάσαμε !!

    152  22 Jul 2013  
  • panos_adgr

    panos_adgr

    ACA Member Audio Addicted

    Αναμένω για την ροή του νήματος.

    153  22 Jul 2013  
  • panelistas

    panelistas

    Registered

    εγω θα συνεχισω υπο τις εξεις προυποθεσεις,πρωτον οταν ο Ant ξαναβρει το χαμενο χιουμορ,και την ψυχραιμια του,και οταν ο Top σταματησει να αναιρει τον εαυτο του.Σας ενημερωνω οτι η απαιτηση σας να υπογραψω δηλωση οτι τα jbl ειναι τα καλυτερα ηχεια του κοσμου για να μην με διαγραψετε δεν προκειται να γινει δεκτη.Μολων λαβε.

    154  23 Jul 2013  
  • antkots

    antkots

    Registered

    Καλημερα σε ολους τους φιλους.
    Φιλε πανελιστα μαλλον εσυ τελικα εχασες το χιουμορ σου,η σε πειραξε το τι ειπα για την ιδανικη χρηση των πανελ.

    Καλα αντε θα μεταφερουμε και κανα γερο...αντε.....

    Τωρα για το εαν αποδεχτεις τα JBL! η οχι σαν καλυτερα ηχεια .....μα δεν στο ζητησε κανεις......

    Εαν κρινουμε ομως απο την τοποθετηση σου αυτη κρινω οτι ηδη τα εχεις αποδεχτει και ντρεπεσαι να το πεις...

    Α....μην ξεχασεις το λινκ του χοντροαμερικανου....

    155  23 Jul 2013  
  • gherop

    gherop

    ACA Member

    Δεν νομιζω οτι εχει νοημα οποιαδηποτε συνεχιση του θεματος, μιας και ο καθενας μας εχει βγαλει τα συμπερααματα του.
    Νομιζω οτι αν συνεχιστεί η πειρατεία, πρεπει να κλειδωθει το ΘΕΜΑ.

    156  23 Jul 2013  
 
page 13/15 rows 12/177 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 62ms (19 queries, 26ms)