Αναβάθμιση λόγω νεύρων!

  • planitismetal

    planitismetal

    Registered

    Λοιπόν, έχουμε και λέμε:
    Έτσι ήταν μέχρι την Παρασκευή 27/04/2012:

    όπου και από τα πολλά νεύρα που μου έκαναν διάφορες καλοθελήτριες ξεκίνησα το έργο της αναβάθμισης

    ΕΙΣ ΤΑ ΕΞ ΩΝ ΣΥΝΕΤΕΘΗ το λοιπόν, και:

    Το ράφι της Exelixis με τις ακίδες που το συνόδευαν

    ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ με self construction ακίδες της DELTA ART DESIGN

    ΜΕΙΩΣΗ ύψους λόγω εξαφάνισης δύο κενών ραφιών (δεξιά και αριστερά), και τράβηγμα όλου του επίπλου πίσω!
    Κατέβασμα του κεντρικού από το ράφι κερδίζοντας κι άλλη μείωση ύψους!

    ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!! ΤΟ ΤΕΡΑΣ TO DD-18 ΠΟΥ ΤΟ ΒΑΖΟΥΜΕ???

    Η ΛΥΣΗ ΗΡΘΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΣΕ ΦΙΛΟ ΓΝΩΣΤΗ ΤΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ αλλά ΚΑΙ "ΕΙΔΙΚΟ" ΚΑΙ Η ΠΡΟΤΑΣΗ ΥΛΟΠΟΙΗΘΗΚΕ

    ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

    1  30 Apr 2012  
  • planitismetal

    planitismetal

    Registered

    Τελικά καλό μου έχουν κάνει οι γυναίκες που έχουν περάσει από τη ζωή μου τα 4 τελευταία χρόνια!! Αν δεν ήταν αυτές ΜΑΛΛΟΝ δεν θα είχα και αυτό το σύστημα!!!! ΤΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ το λοιπόν!!!!!

    2  30 Apr 2012  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Νομιζω ειναι καλύτερα τοποθετημένα τώρα! Τι Ακουστικες διάφορες εντόπισες?

    3  30 Apr 2012  
  • planitismetal

    planitismetal

    Registered

    Ακόμα δεν έχω βάλει μπροστά!!! Έτρεχα να σας ενημερώσω που είχατε "σκάσει" από την αγωνία σας!!!!!!!!!!!!! χιχιχι!!!!!!

    4  30 Apr 2012  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Πολύ ωραίο φίλε... πολύ ομορφότερο από πριν σίγουρα. Είμαι σίγουρος ότι θα ακούγεται και καλλίτερα. Μόλις έχεις και τις ακουστικές εμπειρίες περιμένουμε ενημέρωση.

    5  30 Apr 2012  
  • planitismetal

    planitismetal

    Registered

    Λοιπόν, μόλις άκουσα το κομμάτι που ακούω από το 1994 σε τέτοιες περιπτώσεις Dire Straits - Private Investigations και έχω να δηλώσω τα εξής:

    ΑΝΑΠΝΕΥΣΕ Ο ΧΩΡΟΣ!!! ΒΑΘΥΝΕ Η ΣΚΗΝΗ!!! εκτός και αν ειναι ψυχολογικό που ΔΕΝ το πιστεύω!!!!!!! Τόσες χιλιάδες φορές έχω ακούσει το συγκεκριμένο κομματι, και τόσες χιλιάδες ώρες είχα ακούσει την προηγουμενη διαταξη...

    6  30 Apr 2012  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Ειναι κλασικές βελτιώσεις για την αλλαγη που έκανες! Μπράβο!

    7  30 Apr 2012  
  • planitismetal

    planitismetal

    Registered

    πιστευω οτι οντως ειναι ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ τωρα!!!! το μονο που ψιλοφοβαμαι ειναι το σαμπ... αυτο θα πρεπει να καθησω να το προσπαθησω λιγο...

    8  30 Apr 2012  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    planitismetal wrote:
    Τελικά καλό μου έχουν κάνει οι γυναίκες που έχουν περάσει από τη ζωή μου τα 4 τελευταία χρόνια!! Αν δεν ήταν αυτές ΜΑΛΛΟΝ δεν θα είχα και αυτό το σύστημα!!!! ΤΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ το λοιπόν!!!!!

    Λες να εφαρμόσω και εγώ αυτή τη μέθοδο?? Ρωτάω γιατί πρέπει να κάνω κάποιες αλλαγές σύντομα...

    9  30 Apr 2012  
  • planitismetal

    planitismetal

    Registered

    εγω παντως την αληθεια λεω!!!! καποιοι παλιοι και ΚΑΛΟΙ φιλοι σε αλλο φορουμ ξερουν!!!! ασε, αφου τωρα σκεφτομαι να βρω καινουρια "ταλαιπορεια" μπας και βαλω βιντεοπροβολεα!!!!! χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!

    10  30 Apr 2012  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Χαχα, Αχ αυτές οι γυναικες...

    11  30 Apr 2012  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    planitismetal wrote:
    μπας και βαλω βιντεοπροβολεα!!!!! χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!

    Καλό!!!

    12  30 Apr 2012  
 
page 1/2 rows 12/22 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 51ms (19 queries, 18ms)