Small and Simple

  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Συγχαρητήρια για την εξαιρετική προσέγγιση κατά την δημιουργία του συστήματος!

    13  5 Dec 2011  
  • planitismetal

    planitismetal

    Registered

    Mikekan wrote:
    Συγχαρητήρια για την εξαιρετική προσέγγιση κατά την δημιουργία του συστήματος!

    Όντως, σύστημα διαμορφωμένο βάσει στόχων!!!!! ΕΥΓΕ!!!!!

    14  5 Dec 2011  
  • LUXILLA

    LUXILLA

    Registered

    Καταρχάς συγχαρητήρια για το ποταπό σου σύστημα που τόλμησες να παρουσιάσεις το οποίο υπάρχει στα υγρά όνειρα και μόνον πολλών!

    Πραγματικά διακρίνω να συμπλέουμε στον προβληματισμό περι computer audio αφου και εγώ ανατριχιάζω στη ιδέα να χρησιμοποιώ υπολογιστή αλλα και της χρήσης του itunes το οποίο πλέον με εκνευρίζει αφάνταστα..

    Η λύση ενός Linn η τέτοιου τύπου είναι κάτι που ψάχνω για καποια στιγμή στο μέλλον αλλα δεν έχω καταλήξει.

    Η κατ ιδίαν ανταλλαγη πληροφοριών αλλα και εμπειρίας κάποια στιγμή του χρόνου θα μου ήταν πραγμαρικά πολύτιμη αν έχεις την διάθεση.

    Να είσαι καλά και να έχεις ελεύθερο χρόνο να απολαμβάνεις την συστηματάρα σου !!

    15  5 Dec 2011  
  • petkef

    petkef

    Registered

    πολύ ωραίο,μπράβο!!!

    16  5 Dec 2011  
  • wanda

    wanda

    Smiley Queen

    Ωραίο το Σύστημά σου, φίλες enalos!
    Καλές ακροάσεις ...

    17  5 Dec 2011  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    πολύ ωραίο... συγχαρητήρια!!!

    επί τέλους καλό σύστημα με ηχεία βάσης!!!

    18  5 Dec 2011  
  • johnVO

    johnVO

    Registered

    Μπράβο για το σύστημά σου!
    Μπράβο για την τεκμηρίωση των επιλογών σου!

    19  5 Dec 2011  
  • enalos

    enalos

    Registered

    LUXILLA wrote:
    Η κατ ιδίαν ανταλλαγη πληροφοριών αλλα και εμπειρίας κάποια στιγμή του χρόνου θα μου ήταν πραγμαρικά πολύτιμη αν έχεις την διάθεση.

    Με μεγάλη χαρά, άλλωστε αυτo είναι to νόημα του forum. Sent me a mail enalos1@yahoo.com and let's take this off line.

    20  6 Dec 2011  
  • andreasecon

    andreasecon

    ACA Member

    Ωραίος ! Καλές ακροάσεις !

    21  6 Dec 2011  
  • vlasis

    vlasis

    Registered

    Νοικοκυρεμενο και σαφως καλοστημενο συστημα με μερακι το απολαμβανεις φιλαρακι και ομορφες μουσικες να σε συντροφευουν!!!
    Μπραβο!!

    22  6 Dec 2011  
 
page 2/2 rows 12/22 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 49ms (19 queries, 22ms)
invisible cron image