Verity Parsifal Ovation - Atmasphere M60 mk2 (#3)

  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Και εμείς θέλουμε να έλθουμε ρε μεγάλε να απολαύσουμε την κόκκινη Γιαπωνέζα που έχεις αλλά δεν πήραμε καμιά πρόσκληση!!!

    Αλλά τα κανονίσατε κρυφά όλα.

    25  24 Oct 2011  
  • kotsidisjohn

    kotsidisjohn

    ACA Member

    Toptubes wrote:
    Και εμείς θέλουμε να έλθουμε ρε μεγάλε να απολαύσουμε την κόκκινη Γιαπωνέζα που έχεις αλλά δεν πήραμε καμιά πρόσκληση!!!
    Αλλά τα κανονίσατε κρυφά όλα.

    κοιταξε , δεν ηθελα Κυριακο να στο πω, γιατι μετα θα σε καναμε μονιμο κατοικο Θεσνικης...

    Ο Νικος παντως πιστευω καλα περασε...!

    Περα απ την πλακα, η επισκεψη ηταν αιφνιδια κ απρογραμματιστη, οποτε ολα ηταν προχειρα κ βιαστικα!

    Εννοειται πως εισαι επισημα καλεσμενος οποτε θελεις , η οποτε βρεθεις Θεσνικη.
    Και βεβαια η προσκληση ισχυει για ολα τα μελη κ ολους τους φιλους!

    26  24 Oct 2011  
  • kotsidisjohn

    kotsidisjohn

    ACA Member

    και βαζω κ μερικες φωτο αναμνηστικες!

    αν θελει βεβαια ο ΝΙκος μπορει να πει κ τη γνωμη του και τις ακουστικες του εντυπωσεις!

    27  24 Oct 2011  
  • kotsidisjohn

    kotsidisjohn

    ACA Member

    28  24 Oct 2011  
  • kotsidisjohn

    kotsidisjohn

    ACA Member

    29  24 Oct 2011  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Ρε μεγάλε Γιάννη τι ωραίο "στήσιμο" του συστήματος είναι αυτό?? δεν ήταν έτσι πάντως όταν το είδα εγώ σε προηγούμενες φωτογραφίες τώρα είναι super... πάντως τις χάλασες τις φωτογραφίες με αυτόν τον τύπο με τα κόκκινα παπούτσια...

    30  24 Oct 2011  
  • andreasecon

    andreasecon

    ACA Member

    και μόνον άνδρες ????? Με απογοητεύεις Γιάννη .....

    31  24 Oct 2011  
  • kotsidisjohn

    kotsidisjohn

    ACA Member

    η αληθεια ειναι πως με την αφορμη της επισκεψης του ΝΙκου, και με τις προτροπες του για καποιες αλλαγες στη διαρυθμιση κλπ, εκανα κ τις φωτο.

    Μια φορα ηρθε, να μην του εχω μια καλη αναμνηστικη?
    Τι θα λεει αυριο-μεθαυριο στα παιδια του αν τον ρωτησουν? πως δεν πηγε στο Γιαννη???

    Αλλα οπως μου προτεινε κιολας, μετακινησα τα ηχεια καμια 10-15 ποντους προς τα μεσα, προς το επιπλο , μεταξυ τους, κι εβγαλα τους τελικους ακριβως απ την εξωτερικη πλευρα των ηχειων, σχεδον κολλητα.

    Το πολυ καλο ειναι οτι ειναι πανεμορφο ετσι πλεον!
    Και βεβαια , μπορω να βλεπω ανετα τις λαμπες την ωρα που κανω ακροαση κ ειμαι καθιστος στον καναπε.

    Το κακο ειναι οτι επειδη ψιλοκολλησαν πανω στα ηχεια, ζεσταινεται το ξυλο αρκετα κ φοβαμαι μην εχω κανα θεμα με τη βαφη κ το βερνικι.

    Μαλλον πρεπει να τα απομακρυνω λιγο..

    Ευχαριστω για τα καλα σου λογια παντως Κυριακο!

    Οταν τελειωσω με ολες τις αλλαγες που θελω να κανω, οπως μια βαση για το πλατω, θα κανω μερικες ομορφες φωτο του συστηματος!

    32  24 Oct 2011  
  • kotsidisjohn

    kotsidisjohn

    ACA Member

    Toptubes wrote:
    πάντως τις χάλασες τις φωτογραφίες με αυτόν τον τύπο με τα κόκκινα παπούτσια...

    ταιριαζουν με το χαλι ομως εε????
    και με τη γλαστρα αριστερα!!!

    33  24 Oct 2011  
  • kotsidisjohn

    kotsidisjohn

    ACA Member

    και μερικες φωτο απο την επισκεψη στο σπιτι του Λουκα Στεφανιδη.

    (συγγνωμη για τη χαλια ποιοτητα αλλα ειναι απο το κινητο...)

    34  24 Oct 2011  
  • jadis_boy

    jadis_boy

    ACA Member

    Απίστευτο παιδί
    Είναι πραγματικά μια εμπειρία η γνωριμία μαζί του
    Η φιλικότητα ξεχειλίζει σε κάθε του κίνηση η κουβέντα
    Αγχώνετε με το πώς θα σε κάνει να περάσεις καλύτερα .
    Γιάννη ευχαριστώ θα έχω τον καλύτερο λόγο για να ανέβω θεσαλλονικη
    Τώρα οσο για το σύστημα αφου με επρηξε λιγο με τα i-pad mac sac και ποσο ευκολη κάνουν την ζωη και δεν ξερω εγω τι ,το αναλογικό του είναι καλύτερο
    Χαχχαχαχαχχαχαχαχχα
    Ένα σύστημα με καλα συστατικά για να παιξει τέλεια και να κάνουν άλλα να ντρέπονται όχι πως δεν το καταφέρνει και τωρα αλλα η συνέχεια τις βραδιάς το απέδειξε εμπράκτως

    35  24 Oct 2011  
  • wanda

    wanda

    Smiley Queen

    kotsidisjohn wrote:
    ταιριαζουν με το χαλι ομως εε????
    και με τη γλαστρα αριστερα!!!

    Συγνώμη για την παρέμβαση, αλλά και γω αυτό πρόσεξα πρώτα (το χαλί και τα παπούτσια)

    Πάντως, ο χώρος σου είναι πολύ όμορφος και τα μηχανήματά σου, επίσης

    p.s. Δεν ξέρω για την κινέζα, όμως η κοπέλα στις πρώτες φωτογραφίες είναι πολύ συμπαθητική! (για τον Tobtubes, αυτό)

    36  24 Oct 2011  
 
page 3/16 rows 12/192 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 60ms (19 queries, 28ms)