Θάνατος Βελισσάριου Γεωργιάδη

  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Καλημέρα σας και Χριστός Ανέστη σε όλους.
    Είμαι στην δυσάρεστη θέση να σας ενημερώσω ότι ο φίλος μας και ιδρυτής της TLA (True Life Audio), Βελισσάριος Γεωργιάδης, δεν είναι πλέον μαζί μας.
    Έφυγε εχθές, την ημέρα των γενεθλίων του, μετά από καρδιακό επεισόδιο.
    Ήταν μόλις 59 ετών.

    Ας είναι ελαφρύ το χώμα που θα τον σκεπάσει.

    Για όσους ενδιαφέρονται, η ημέρα της κηδείας του, δεν έχει ακόμα καθοριστεί λόγω των γιορτών.

    1  28 Apr 2019  
  • kotsidisjohn

    kotsidisjohn

    ACA Member

    . Rip ...απιστευτο..

    2  29 Apr 2019  
  • panelistas

    panelistas

    Registered

    τον γνωρισα στις εκθεσεις,σεμνος,βαθυς γνωστης του ηχου,κυριος με Κ κεφαλαιο,ΚΡΙΜΑ,θερμα συλλυπητηρια.

    3  30 Apr 2019  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Θέλω να σας ενημερώσω, για όσους ενδιαφέρονται, ότι η κηδεία του Βελισσάριου θα γίνει την Πέμπτη 2 Μαΐου 2019 και ώρα 16:00 στο Γ’ Νεκροταφείο, που είναι στην συμβολή των λεωφόρων Θηβών και Πέτρου Ράλλη, στην Νίκαια.

    4  30 Apr 2019  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Σας παραθέτω μία συνέντευξη που είχε δώσει ο Βελισάριος πριν μερικά χρόνια στον Θανάση Μωραϊτη...

    Tru Life Audio Interview with mr. Velissarios (TLA)

    5  30 Apr 2019  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    ''light my fire'' -Doors cover -the velvet effect acoustic trio-rodakino chania

    6  30 Apr 2019  
  • AlexD

    AlexD

    ACA Member Moderator

    Κοιτάω εδώ και τρείς ημέρες το θέμα αυτό και κάτι θέλω να γράψω αλλα δέν μου βγαίνει.
    Μου είναι δύσκολο, δέν μπορώ να το χωνέψω...

    Πολύ διακριτικός άνθρωπος, λιγομίλητος. Κορυφαίος κατασκευαστής λαμπάτων υλοποιήσεων.

    Λυπάμαι αλήθεια, δέν το περιμέναμε. Συλληπητήρια στον γιό του. Να είναι περήφανος για τον πατέρα του.

    7  2 May 2019  
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 65ms (18 queries, 27ms)