Εφυγε ο Χ. Σιμοπουλος

  • gherop

    gherop

    ACA Member

    Αγαπητοι φιλοι ειμαι στη δυσαρεστη θεση να σας αναγγειλω το θανατο του Μελους του ACA Χρηστου Σιμοπουλου, ο οποιος κατεληξε προ ολιγου σε Νοσοκομειο της Θεσσαλονικης μετα απο σοβαρη περιπετεια που τον ταλαιπωρουσε απο ανευρισμα στον εγκεφαλο.

    1  17 Dec 2015  
  • gherop

    gherop

    ACA Member

    Με τον Χρηστο ΟΛΟΙ ΜΑΣ μοιραστηκαμε υπεροχες στιγμες στο σπιτι του στα περιφημα Χριστουγεννιατικα παρτυ και θα τον θυμομαστε παντα για την Αγαπη για τη μουσικη, τον ηχο και το ACA !!!

    2  17 Dec 2015  
  • scoup

    scoup

    Registered

    Καλο ταξιδι....

    3  17 Dec 2015  
  • UltraKops

    UltraKops

    ACA Member

    Rest in peace.....

    4  17 Dec 2015  
  • LSTEPHANIDES

    LSTEPHANIDES

    Registered

    Επιτρέψτε μου μια φωτογραφία {η τρίτη στη σειρά} από μια χαρούμενη στιγμή στην Έκθεση το 2007:

    link

    5  17 Dec 2015  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Αδιανόητο. Για πάντα θα μείνει στη μνήμη μου σαν ένα αιώνιο παιδί. Rest in Peace!

    6  17 Dec 2015  
  • Trouble

    Trouble

    ACA Member

    I am sure that his in portfolio of assets we must add a sentence such as follows.

    A man, an honor. A classic, a modern. A dreamer, a celebration.
    That my dear friends say it all. A few words, but the sum of them makes the whole

    Αυτα ειχα γραψει για τον Χρηστο σε μια συγκεντροση.

    Εκτος ατα μετα ειχα και τσακοθει μαζι του για χρονια αλλα μετα τα ειχαμε φτιαξει.

    7  17 Dec 2015  
  • petkef

    petkef

    Registered

    Τα συλλυπητήριά μου..

    8  17 Dec 2015  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    ένας μεγάλος χαϊεντάς με ένα από τα καλλίτερα συστήματα που έχουμε ακούσει, ο κύριος "φίφτυ περ σεντ" έφυγε για το αιώνιο ταξίδι..

    Χρήστο αναπαύσου εν ειρήνη, οι ουράνιες μελωδίες από τα "βασιλικά Tannoy" ας συνοδεύουν το ταξίδι σου..

    9  17 Dec 2015  
  • gonis

    gonis

    ACA Member

    RIP

    10  17 Dec 2015  
  • kostas_papas

    kostas_papas

    Registered

    Καλο ταξιδι Χρηστο.

    11  17 Dec 2015  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Είναι κρίμα να χάνονται άνθρωποι και ακόμα χειρότερα άνθρωποι με τους οποίους είμαστε κοντά για πολλά χρόνια.

    Με τον Χρήστο μοιραστήκαμε πολλές όμορφες στιγμές με μουσικές και συναντήσεις με διαφωνίες και χαρούμενες στιγμές.

    Ήταν μεγάλος χαϊφιντελίστας με σύστημα που θα ζήλευαν πολλοί.

    Θα μείνει πάντα στην καρδιά και το μυαλό μας σαν ο πιλότος του ACA.

    Καλό σου ταξίδι Χρήστο...

    12  17 Dec 2015  
 
page 1/3 rows 12/27 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 45ms (19 queries, 19ms)