MUSIC EFFECT

  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    η μουσική έχει είδη.. κάθε είδος έχει τους καλούς και τους κακούς εκφραστές του..

    όμως!! οι επιλογές του κάθε ακροατή είναι διαφορετικό πράγμα και έχουν να κάνουν με το γούστο και την παιδεία.. τα μουσικά γούστα του καθενός (πρέπει να) είναι σεβαστά..

    **έχω ένα αγαπημένο ξάδερφο που όταν ακούει Καρρά κόβει φλέβες.. φοβερό άτομο με άποψη για τη ζωή, όταν είμαι μαζί του διασκεδάζω κι εγώ απέραντα με τα σκυλάδικα και την κατανάλωση ποτών.. όχι, εγώ δεν έχω επιχειρήσει να του βάλω ν' ακούσει David Sylvian και Nina Hagen!!

    13  16 Oct 2015  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    επίσης, φίλος γιατρός μου έχει μεταφέρει πως κορυφαίος και γνωστός χειρούργος, (στον οποίον κοντά έχει μαθητεύσει) έκανε επεμβάσεις ανοικτής καρδιάς ακούγοντας από το σύστημα του χειρουργείου Χριστοδουλόπουλο!!

    14  16 Oct 2015  
  • gherop

    gherop

    ACA Member

    Ειναι λογικο αφου ως γνωστον ο καλος χειρουργος ειναι πρωτα απ' ολα καλος χασαπης

    15  16 Oct 2015  
  • petkef

    petkef

    Registered

    Ήταν την εποχή που οι νοσοκόμες πέταγαν στον χειρούργο γαρύφαλλα και χαρτοπετσέτες. Πάνε αυτά. Τώρα ούτε γάζες δεν έχουνε να ρίξουνε.

    16  16 Oct 2015  
  • scoup

    scoup

    Registered

    Το να χαν οι καρδιες αμπαρες...???χαχαχαχ

    Manos_Bits wrote:
    επίσης, φίλος γιατρός μου έχει μεταφέρει πως κορυφαίος και γνωστός χειρούργος, (στον οποίον κοντά έχει μαθητεύσει) έκανε επεμβάσεις ανοικτής καρδιάς ακούγοντας από το σύστημα του χειρουργείου Χριστοδουλόπουλο!!
    17  16 Oct 2015  
 
page 2/2 rows 12/17 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 80ms (19 queries, 52ms)