Τήν μάνα μου και το σόι σου αδελφέ μουσικόφιλε του ACA

  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    Τόνυ χαιρόμαστε που σε ξαναβλέπουμε στο φόρουμ.. πάντα σε περιμένουμε με τα ωραία σου άρθρα και γραπτά..

    κατά βάθος φίλε για όλους μας έχουν αλλάξει τα πράγματα πρώτα απ' όλα λόγω της γ@μ#$%νης της κρίσης.. απ' ότι βλέπεις τα μηχανήματα και τα καλώδια έχουν αρχίσει να 'ξεθωριάζουν' και αυτό που μας έχει μείνει είναι η παρέα μας η τρέλα μας και η μουσική μας..

    13  17 Nov 2015  
  • AlexD

    AlexD

    ACA Member Moderator

    Η αλήθεια είναι οτι μας έλειψες...

    Το δεύτερο είναι οτι αν κρίνω απο το φβ είσαι φανερά αδυνατισμένος!!

    14  18 Nov 2015  
  • UltraKops

    UltraKops

    ACA Member

    Hi Tony!

    15  18 Nov 2015  
  • Trouble

    Trouble

    ACA Member

    H πραγματικη μου αληθεια ειναι οτι εχω μεινει χωρις συστημα για λογους πρωσοπικους αλλα χωρις την θελησι μου.

    Εχω παθει σοκ στην αλλαγη ζωης και τροπος συμβιοσεις χωρις την μουσικη μου οπως την θελω εγω.

    Στα 1500 χρονια που ειμαι, μας αρεσηει μια μουσικη, και δυστιχως πασχο απο ενα ολοκληρωμενο συστημα οποιαδιοποτες καλης ποιοτητας. Θαθελα να βαλω μια αγγελια για να με βοηθισετε να κανουμε εναν παλιο μαλακα ΑΚΑΤΖΙ να ξαναβρει λιγο την ηρεμια του, με περασμενα μιχανηματα που ειναι πεταμενα στα γκαραζ σας.

    Αλλελυγγει για high end. Απιστευτο και ομως αληθινο. θα το κανω αρθρο!!!

    Εαν πιστευεται οτι εχετε ιδεες στο πως μπορει να γινει αυτο συντομα, σας παρακαλω πειτε μου το. Εχω παθει κρισεις βαριες χωρις την μουσικη μου!

    Τι λετε, γινεται να φτιαξουμε κατι απο τα παλαια και αχριστα που δεν δουλευονται ποια? Δεν χρειαζεται ναναι ακριβα. Απλως κατι προς το δικο μας ακουσμα. Δεν την βγαζω περα με τα ακουστικα!! Και ας ειναι καλα!

    Ιδεες?

    16  18 Nov 2015  
  • Trouble

    Trouble

    ACA Member

    Ναι Αλεξη, ειχα χασι πανω απο 30 κιλα. Σιγα σιγα προσπαθω να τροω ωστε να μην αρρωστισω και εχουμε αλλα προβληματα στην ζωη. Ξερεις τι ειναι να αδυνατιζεις και να σου λεει ο γιατρος να τρως διοτι η καρδια σου θα γινει σαν πατατα στον ηλιο εαν δεν τρως κανονικα!!!

    Εχω παρει κιλα τωρα που βρηκα λιγο ορεξη να φαω και ετσι συνερχωμαι απο το σοκ και τα περασμενα πενταμήνου.

    Και οπως ειπες Μανος, τα μιχανακια καλα ειναι αλλα διπλα σε μας, αχριστα!

    Το μονο καλο απο αυτην την ιστορια ειναι .....ΕΙΜΑΙ ΠΙΣΟ ΣΤΑ ΑΔΕΛΦΙΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΑCA, και Φουλ μπρος για γραψιματα και ακροασης, μολις παρω και αυτοκινιτο, διοτι και αυτο εφυγε επισις. Βασικα, ολα φυγαν, αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα, εμεις υπαρχουμε φιλε Μανο.

    Οπιος μας αγαπα καλος, κακο δεν κανουμε σε κανεναν. Μουσικη ακουμε! Αγαπαμε την ζωη και λατρευουμε τον χρονο μας μαζι.

    Παρεμτοντος για πρωτι φορα εχω χωρο, δωματιο μονο για ακροαση!!!

    17  18 Nov 2015  
  • Trouble

    Trouble

    ACA Member

    UltraKops wrote:
    Hi Tony!

    Ελα βρε Γ, τι κανεις ρε κουκλε. Μου εχεις λοιψει παναθεμα σε!!

    18  18 Nov 2015  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    Trouble wrote:
    H πραγματικη μου αληθεια ειναι οτι εχω μεινει χωρις συστημα για λογους πρωσοπικους αλλα χωρις την θελησι μου.
    Εχω παθει σοκ στην αλλαγη ζωης και τροπος συμβιοσεις χωρις την μουσικη μου οπως την θελω εγω.
    Στα 1500 χρονια που ειμαι, μας αρεσηει μια μουσικη, και δυστιχως πασχο απο ενα ολοκληρωμενο συστημα οποιαδιοποτες καλης ποιοτητας. Θαθελα να βαλω μια αγγελια για να με βοηθισετε να κανουμε εναν παλιο μαλακα ΑΚΑΤΖΙ να ξαναβρει λιγο την ηρεμια του, με περασμενα μιχανηματα που ειναι πεταμενα στα γκαραζ σας.
    Αλλελυγγει για high end. Απιστευτο και ομως αληθινο. θα το κανω αρθρο!!!
    Εαν πιστευεται οτι εχετε ιδεες στο πως μπορει να γινει αυτο συντομα, σας παρακαλω πειτε μου το. Εχω παθει κρισεις βαριες χωρις την μουσικη μου!
    Τι λετε, γινεται να φτιαξουμε κατι απο τα παλαια και αχριστα που δεν δουλευονται ποια? Δεν χρειαζεται ναναι ακριβα. Απλως κατι προς το δικο μας ακουσμα. Δεν την βγαζω περα με τα ακουστικα!! Και ας ειναι καλα!
    Ιδεες?

    Tony μη στεναχωριέσαι κάτι θα βρεθεί στην αποθήκη να σε φτάξουμε.. ήδη έχω στο νου μου έναν τελικό.. πιστεύω θα βρεθούν μηχανάκια και από τα άλλα παιδιά..

    19  18 Nov 2015  
  • Trouble

    Trouble

    ACA Member

    Λες να ξανα ακουσω δηλαδι? Εστω και ραδιοφωνο βρε Μανο.

    ΑΜΗΝ!

    20  19 Nov 2015  
  • petkef

    petkef

    Registered

    Τόνυ,του Μάνου του περισσεύει και ενα ζευγάρι ηχεία αυτόν τον καιρό.

    21  19 Nov 2015  
 
page 2/2 rows 12/21 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 58ms (19 queries, 24ms)