Σκακιστικη Ιλιαδα 13-14 ιουνιου 2015

  • scoup

    scoup

    Registered

    1  4 May 2015  
  • scoup

    scoup

    Registered

    Ενα χρονο μετα την πετυχημενη πρωτη Σκακιστικη Ιλιαδα σας προσκαλουμε στην δευτερη ή οποια θα ειναι αφιερωμενη στον μαραθωνοδρομο Στυλιανο Κυριακιδη.
    Το εορτατιστικο διημερο θα περιλαμβανει το σαββατο αγωνα σιμουλτανε με τον grand metr
    Γ, Νικολαιδη εναντια σε ολους τους φιλους του παιχνιδιου ενω την δευτερη μερα θα υπαρχουν διαφορες εκπληξεις κ ελευθερο παιχνιδι μεταξυ των θεατων !!!

    Σας περιμενουμε ολους να γνωριστουμε κ να γινεται μελη στην οικογενεια του Σκακιστικου κυκλου Ιλιου. Απαραιτητη προυποθεση για να ερθετε ειναι να φερετε κ ενα φιλος σας μαζι...!!!!!

    Η μεγαλη αυτη γιορτη θα λαβει χωρα στην πλατεια πισω απο το Δημαρχειου Ιλιου

    2  4 May 2015  
  • scoup

    scoup

    Registered

    3  25 May 2015  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Θα περάσω οπωσδήποτε... άμα έχει και μπυρίτσα ακόμα καλύτερα...

    4  26 May 2015  
  • scoup

    scoup

    Registered

    Ελατε να μεγαλωσει ο Σκακιστικος κυκλος...Για χυμο κριθαρι κατι θα κανουμε

    5  26 May 2015  
  • petkef

    petkef

    Registered

    Toptubes wrote:
    Θα περάσω οπωσδήποτε... άμα έχει και μπυρίτσα ακόμα καλύτερα...

    Σιγά μην έχει και χορεύτριες...

    6  26 May 2015  
  • scoup

    scoup

    Registered

    Πετρο μην μαρτυρας το προγραμμα...

    7  26 May 2015  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Μπορώ να φέρω και τον γιο μου να παίξει; Ήταν στην ομάδα του δήμου Πετρούπολης όταν ήταν στο γυμνάσιο...

    8  27 May 2015  
  • gherop

    gherop

    ACA Member

    Έχω παίξει και εγώ "καλό" σκάκι μέχρι 15-16 χρονών σε ερασιτεχνικό επίπεδο και χωρίς να έχω μελετήσει βιβλία (ανοίγματα, στρατηγική κλπ). Μάλιστα είχα συμμαθητή τον γνωστό δικαστικό Ευάγγελο Καλούση (παραδικαστικό, αυτός με τη μεζούρα για τις δίμετρες) που τον κέρδιζα συνεχώς μέχρι τότε, όμως αυτός ασχολήθηκε μετά σοβαρά και έγινε βασικό στέλεχος της Ελληνικής Εθνικής Ομάδας τη δεκαετία 1980-89.

    Θα προσπαθήσω να περάσω και εγώ από εκεί ...

    9  27 May 2015  
  • gherop

    gherop

    ACA Member

    Toptubes wrote:
    Θα περάσω οπωσδήποτε... άμα έχει και μπυρίτσα ακόμα καλύτερα...

    Εσύ να βάλεις τη μουσική, με τα Alexandria κλπ!!!

    10  27 May 2015  
  • scoup

    scoup

    Registered

    Αν θελει να παιξει την 1 μερα που ειναι το σιμουλτανε με τον μαιτρ στειλτε μου το ονομα του ωστε να τον δηλωσω σαν συμμετοχη ενω για την δευτερη μερα το παιχνιδι ειναι ελευθερο !!!

    Toptubes wrote:
    Μπορώ να φέρω και τον γιο μου να παίξει; Ήταν στην ομάδα του δήμου Πετρούπολης όταν ήταν στο γυμνάσιο...
    11  27 May 2015  
  • scoup

    scoup

    Registered

    Ελατε να παιξουμε κ να κανουμε ταχυρυθμα για να παρουμε ρεβανς

    gherop wrote:
    Έχω παίξει και εγώ "καλό" σκάκι μέχρι 15-16 χρονών σε ερασιτεχνικό επίπεδο και χωρίς να έχω μελετήσει βιβλία (ανοίγματα, στρατηγική κλπ). Μάλιστα είχα συμμαθητή τον γνωστό δικαστικό Ευάγγελο Καλούση (παραδικαστικό, αυτός με τη μεζούρα για τις δίμετρες) που τον κέρδιζα συνεχώς μέχρι τότε, όμως αυτός ασχολήθηκε μετά σοβαρά και έγινε βασικό στέλεχος της Ελληνικής Εθνικής Ομάδας τη δεκαετία 1980-89.
    Θα προσπαθήσω να περάσω και εγώ από εκεί ...
    12  27 May 2015  
 
page 1/2 rows 12/17 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 46ms (19 queries, 19ms)