Here is where it will all happen (#2)

  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Ρε Μάνο πολύ ψηφιακό το βλέπω το username σου...:p

    13  1 Feb 2010  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    Μια χαρά είναι ρε...Μη ξεχνάς πως έχω φάει με το κουτάλι τόσα χρόνια τα bits & τα bytes...

    Και το site και το forum μια χαρά μου φαίνεται για αρχή...Κάπου να το σταθεροποιήσουμε με τη γλώσσα...

    14  1 Feb 2010  
  • apokon

    apokon

    ACA Member

    Με το καλό το νέο μας site!!! Νάστε σίγουροι ότι σύντομα θα** μετονομασθεί σε ACA.GR**
    Όσοι δεν έχουν καλές φώτο από το σύστημά τους, να συνεννοηθούν μαζί μου για τη φωτογράφηση.

    ΥΓ εμείς έχουμε και σύνδεση μέσω skype!!!

    15  2 Feb 2010  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Eγώ θέλω audiophileclubofathens.com! Mεγάλο αλλά σαφέστατο!

    Και την πρώτη σελίδα όλη αφιερωμένη στη μουσική αυτή καθ' αυτή που θέλει και ο πρόεδρος...

    Ωραία ας πούμε ότι βγάζω φώτο το σύστημα Απόστολε, που τις βάζω? Άμα θέλετε προσφέρομαι να φωτογραφήσω και εγώ συστήματα στα B.Π. αν κάποιος για οποιοδήποτε λόγο δεν έχει αυτή τη δυνατότητα.

    16  3 Feb 2010  
  • apokon

    apokon

    ACA Member

    Mikekan wrote:
    Eγώ θέλω audiophileclubofathens.com! Mεγάλο αλλά σαφέστατο!
    Και την πρώτη σελίδα όλη αφιερωμένη στη μουσική αυτή καθ' αυτή που θέλει και ο πρόεδρος...
    Ωραία ας πούμε ότι βγάζω φώτο το σύστημα Απόστολε, που τις βάζω? Άμα θέλετε προσφέρομαι να φωτογραφήσω και εγώ συστήματα στα B.Π. αν κάποιος για οποιοδήποτε λόγο δεν έχει αυτή τη δυνατότητα.

    Μιχαλη, τις κρατάμε σε κάποιο μέσο ( CD-R, DVD-R κλπ) και όταν ανέβει το site τις δίνουμε στον διαχειριστή να τις ανεβάσει.

    17  3 Feb 2010  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    Mikekan wrote:
    Eγώ θέλω audiophileclubofathens.com! Mεγάλο αλλά σαφέστατο!
    Και την πρώτη σελίδα όλη αφιερωμένη στη μουσική αυτή καθ' αυτή που θέλει και ο πρόεδρος...
    Ωραία ας πούμε ότι βγάζω φώτο το σύστημα Απόστολε, που τις βάζω? Άμα θέλετε προσφέρομαι να φωτογραφήσω και εγώ συστήματα στα B.Π. αν κάποιος για οποιοδήποτε λόγο δεν έχει αυτή τη δυνατότητα.

    Πολύ ωραία η ιδέα τοΥ Μιχάλη...Έτσι κρατάμε στην ουσία το ίδιο όνομα με άλo URL...

    18  3 Feb 2010  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Στο διαταύτα, τι γίνεται με το domain name και την πρώτη σελίδα? Γιατί νομίζω κάνουμε κύκλους γύρω από το εαυτό μας χωρίς λόγο. 1+1 κάνουν δύο δεν καταλαβαίνω γιατί δεν προσωράμε...

    19  4 Feb 2010  
  • George

    George

    Registered

    Συγχαρητηρια ,καλορίζικο και απο μένα, φαίνεται ότι αρχίζει μιά θαυμάσια δουλειά.

    .

    20  4 Feb 2010  
  • Trouble

    Trouble

    ACA Member

    ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ the results from what the President wanted to await for.

    But I don't care what our domain is. Nameswise I mean.

    ACA.GR with the Skaloumbaka signature on it makes me sick, but if everyone wants that, then fine.

    As for the site. I am going to learn how to make admins and moderators so you can all work at the same time with me on the pictures and topics.

    For now I am making the amazing flash introduction to our site. Wherever it will be.

    There is going to be meeting of the D.S so they will decide what they want.

    Anyone with ideas, just post them here, I will print them out and then take them to the D.S when the meeting happens on Tuesday night.

    21  4 Feb 2010  
  • Trouble

    Trouble

    ACA Member

    I have just notified the President that the meeting can be held at my kalivaki, on Tuesday. So, put all your ideas down here and I will show them what you have written.

    T

    22  4 Feb 2010  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Λοιπόν το meeting θα γίνει τελικά σπίτι μου, την Τρίτη στις 7 το απόγευμα. Έχουμε θέματα τα οποία πρέπει να κλείσουν ΑΜΕΣΑ οπότε όποιος θεωρεί ότι έχει κάποια καλή ιδέα καλό είναι να τη αναφέρει ώστε να τεθεί προς συζήτηση.

    23  5 Feb 2010  
  • Trouble

    Trouble

    ACA Member

    Συμφωνο......αλλα θελει ψυφους πριν γινει νομος....

    24  7 Feb 2010  
 
page 2/7 rows 12/74 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 51ms (19 queries, 19ms)