Ότι να ναι... (#2)

  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Πότε θα είσαι στην Αθήνα Άλεξ???

    13  9 Dec 2011  
  • AlexD

    AlexD

    ACA Member Moderator

    16-21.θα σε πάρω τηλ να συναντηθούμε με το Μάνο και λοιπούς...

    14  9 Dec 2011  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    μέσα από το ebay βρήκα ένα Γαλλικό site για καλλυντικά και συναφή αξεσουάρ, που έχει πολύ καλές τιμές και προσφορές και το σημαντικότερο ΔΩΡΕΑΝ αποστολή σε όλον τον κόσμο... έχω παραγγείλει τρεις(3) φορές... πολύ γρήγοροι στην αποστολή... αξίζει να ρίξετε μια ματιά...

    http://www.feelunique.com/

    15  10 Dec 2011  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    Επίσης, σε μια νέα ιντερνετική και πολύ καλά ενημερωμένη κάβα στη Θεσσαλονίκη, βρήκα την αγαπημένη μου Tequila Cazadores Reposado... Έχει επίσης πολύ καλή ποικιλία σε μπύρες Βελγίου, Μοναστήρια και πολύ φθηνά έξοδα αποστολής...

    για τσεκάρετε... www.cava-abatzis.com

    16  10 Dec 2011  
  • gherop

    gherop

    ACA Member

    Manos_Bits wrote:
    Επίσης, σε μια νέα ιντερνετική και πολύ καλά ενημερωμένη κάβα στη Θεσσαλονίκη, βρήκα την αγαπημένη μου Tequila Cazadores Reposado... Έχει επίσης πολύ καλή ποικιλία σε μπύρες Βελγίου, Μοναστήρια και πολύ φθηνά έξοδα αποστολής...
    για τσεκάρετε... www.cava-abatzis.com

    Είναι η Μονη Τεκιλα με ζωντανο σκουλήκι.

    17  10 Dec 2011  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    Δεν βλέπω καθόλου τηλεόραση, απλά καμιά φορά παίρνει το μάτι μου κάποιες σκηνές από το ασύλληπτο σκουπιδαριό που μας σερβίρουν οι διάφοροι ατάλαντοι διασκεδαστές, κλόουν, κουνιστοί, γλάστρες, στοκαρισμένοι-ες και οι ούτως αποκαλούμενοι δημοσιογράφοι...

    Τώρα τελευταία έχω συλλάβει κάτι φρικτές διαφημίσεις που προμοτάρουν γνωστή Γερμανική αλυσίδα ηλεκτρονικών...

    Ο... ήρωας είναι ένας αηδιαστικός τύπος, ο... 'τζάμπα μαν' που ρουφά ξεδιάντροπα από 15 καλαμάκια τα ξένα ποτά ενός ζευγαριού, κι ένας άλλος παρόμοιας εμφάνισης και ποιότητας (ίσως είναι ο ίδιος βλαξ), που τρίβεται πάνω σ' έναν λαδωμένο γυμνασμένο ψευτο-σφίχτη στην παραλία...

    Αδέρφια, σνομπάρετέ τους και αγνοήστε τους... Ας μην τους αφήσουμε να μας εξαφανίσουν τα τελευταία ίχνη αξιοπρέπειας και ηθικής που μας έχουν απομείνει...

    18  12 Dec 2011  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Εκτός την αξιοπρέπεια και τη ηθική μας βουτάνε και τα φράγκα μας για να μας τα ξαναδανείσουνε... με το ανάλογο επιτόκιο βέβαια

    19  12 Dec 2011  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    Θα πάτε πουθενά τις γιορτές???

    Εγώ όχι... Κατ' αρχάς λόγω ΔΝΤ... Άσχετα όμως απ' αυτό, μ' αρέσει να μένω σπίτι τα Χριστούγεννα... Ψυχοθεραπεία με μουσικές, γουρουνόπουλα, κρασιά, ύπνο, χαλαρότητα, ξελαμπικάρισμα...

    20  14 Dec 2011  
  • jadis_boy

    jadis_boy

    ACA Member

    Manos_Bits wrote:
    Θα πάτε πουθενά τις γιορτές???
    Εγώ όχι... Κατ' αρχάς λόγω ΔΝΤ... Άσχετα όμως απ' αυτό, μ' αρέσει να μένω σπίτι τα Χριστούγεννα... Ψυχοθεραπεία με μουσικές, γουρουνόπουλα, κρασιά, ύπνο, χαλαρότητα, ξελαμπικάρισμα...

    αυτος εισαι
    μαζι σου και εγω

    21  14 Dec 2011  
  • kotsidisjohn

    kotsidisjohn

    ACA Member

    σωστοοοοςς!

    22  15 Dec 2011  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    Αυτήν την εποχή λόγω δανεικής καφαλής στο πικάπ, δεν παίζω πολύ βινύλιο, έτσι το cd έχει την τιμητική του...

    Γράφω και ακούω πολλά από τα 'σωσμένα' στο σκληρό...

    Υπενθυμίζω τη διαδικασία για να γράψουμε ένα cd από 'flac', 'ape' η 'wp' files με το Nero... σ' αυτά τα τρία κυρίως Loseless formats είναι γραμμένο το 99% της μουσικής...

    23  15 Dec 2011  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Mπα το apple lossless (Mp4) έχει πολύ μεγάλο ποσοστό πλέον όσο και αν θες να το αγνοείς . Τουλάχιστον εμένα όλοι οι γνωστοί μου apple lossless εχουν.

    24  15 Dec 2011  
 
page 2/36 rows 12/431 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 82ms (19 queries, 46ms)