Τα λόγια της στιγμής ... (#612)

  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    kotsidisjohn wrote:
    Χθες ειχα την τιμη και την χαρα να μ επισκεφθει στο σπιτι ο Αλεξανδρος, teachartza κοινως , ενας εξαιρετικος ανθρωπος και φιλος, ακουσαμε το νεο ηχειο, το συστημα ηπιαμε το καφεδακι τα παμε λιγο! Παντα ειναι ανοικτο το σπιτι για φιλους οπως ο Αλεξ και εννοειται περιμενω εντυπωσεις!

    Γιάννη το ηχείο φαίνεται ηχειάρα, πιστεύω να παίζει όμορφα όσο δειχνει.. με γεια άλλη μια φορά πιστεύω κάποια στιγμή να ανέβω προς τα πάνω να το ακούσω κι εγώ..

    Άλεξ απ' ότι έχεις καταλάβει εκτός από τον Γιάννη που περιμένει εντυπώσεις περιμένουμε και όλοι εμείς εντυπώσεις..

    7333  26 Jun 2017  
  • AlexD

    AlexD

    ACA Member Moderator

    Νομίζω οτι με την κίνηση αυτή το σύστημα ανέβηκε αρκετά level πάνω.

    Μπορώ να πώ οτι είμαι ενθουσιασμένος τόσο απο το σύστημα όσο και απο την άριστη συνεργασία του ηχείου με τον χώρο.

    Ο οποιοσδήποτε επισκέπτης θα ακούσει ένα άλλο σύστημα απο το παλαιότερο, το οποίο ήταν ήδη εξαιρετικό.

    Θα επανέλθω.

    7334  27 Jun 2017  
  • panos_adgr

    panos_adgr

    ACA Member Audio Addicted

    Καλησπέρα σας

    Με μεγάλη μου λύπη διαπίστωσα σήμερα πως όλες η φωτογραφίες που έχω ανεβάσει μέχρι τώρα στο φόρουμ δεν είναι πια διαθέσιμες.

    Ο λόγος είναι ότι το πρωί ξύπνησαν στο photobucket μετά από χρόοοοονιααααα και ζητούν 400$ για να προβάλλονται οι φωτογραφίες σε 'τρίτους' ιστότοπους.

    Είμαι χρήστης του pb από το 2009 και ότι έχω ανεβάσει από τότε μέχρι τώρα είναι μέσω αυτού....

    Τραγικό.

    7335  1 Jul 2017  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Καλημέρα και καλό μήνα... πολύ ζέστη ρε φίλε...

    7336  2 Jul 2017  
  • scoup

    scoup

    Registered

    panos_adgr wrote:
    Καλησπέρα σας
    Με μεγάλη μου λύπη διαπίστωσα σήμερα πως όλες η φωτογραφίες που έχω ανεβάσει μέχρι τώρα στο φόρουμ δεν είναι πια διαθέσιμες.
    Ο λόγος είναι ότι το πρωί ξύπνησαν στο photobucket μετά από χρόοοοονιααααα και ζητούν 400$ για να προβάλλονται οι φωτογραφίες σε 'τρίτους' ιστότοπους.
    Είμαι χρήστης του pb από το 2009 και ότι έχω ανεβάσει από τότε μέχρι τώρα είναι μέσω αυτού....
    Τραγικό.
    7337  2 Jul 2017  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    panos_adgr wrote:
    Καλησπέρα σας
    Με μεγάλη μου λύπη διαπίστωσα σήμερα πως όλες η φωτογραφίες που έχω ανεβάσει μέχρι τώρα στο φόρουμ δεν είναι πια διαθέσιμες.
    Ο λόγος είναι ότι το πρωί ξύπνησαν στο photobucket μετά από χρόοοοονιααααα και ζητούν 400$ για να προβάλλονται οι φωτογραφίες σε 'τρίτους' ιστότοπους.
    Είμαι χρήστης του pb από το 2009 και ότι έχω ανεβάσει από τότε μέχρι τώρα είναι μέσω αυτού....
    Τραγικό.

    πράγματι οι φωτογραφίες δεν υπάρχουν σε τρία meetings τουλάχιστον που είδα εγώ.. το τελευταίο είναι του Απόστολου..

    7338  2 Jul 2017  
  • scoup

    scoup

    Registered

    Καλημέρα φίλοι...!!!

    7339  4 Jul 2017  
  • AlexD

    AlexD

    ACA Member Moderator

    Ωραία, το flickr λειτουργεί τέλεια με το site...

    7340  5 Jul 2017  
  • IoannisSweden

    IoannisSweden

    ACA Member

    Test!
    Ypsilon Phaethon VS Musical Fidelity NuVista 800.

    Speakers: Triangle Magellan Duetto.
    DAC: T+A DAC8 DSD
    Cables: Chord

    7341  5 Jul 2017  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    Ιωάννη πολύ ενδιαφέρουσα σύγκριση!! για προχώρα σε λεπτομέρειες..

    7342  6 Jul 2017  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    απ' ότι έχετε καταλάβει το photobucket με κριτήρια που μάλλον έχουν να κάνουν με το μέγεθος των φορτωμένων φωτογραφιών και που σίγουρα έχουν να κάνουν με το κέρδος, έκοψε τους περισσότερους λογαριασμούς από το να μπορούν να εμφανίζονται οι φωτογραφίες τους στα φόρουμς και στα sites..

    πολύ μεγάλο πλήγμα για τα φόρουμς γενικά και για το δικό μας..

    7343  14 Jul 2017  
  • scoup

    scoup

    Registered

    Πώς πάει το τεστ φίλος???

    IoannisSweden wrote:
    Test!
    Ypsilon Phaethon VS Musical Fidelity NuVista 800.
    Speakers: Triangle Magellan Duetto.
    DAC: T+A DAC8 DSD
    Cables: Chord
    7344  14 Jul 2017  
 
page 612/620 rows 12/7432 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 119ms (19 queries, 85ms)