Τα λόγια της στιγμής ... (#594)

  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    την μεγάλη ξεφτίλα ζήσαμε απόψε στο Βελοντρόμ στη Γαλλία με έναν απαράδεκτο διαιτητή να δίνει το ματς στη οικοδέσποινα Γαλλία σφυρίζοντας ένα πέτσινο πέναλτι (1-0) και μη σφυρίζοντας καταφανέστατο φάουλ κατά του τερματοφύλακα της Γερμανίας (2-0)..

    η Γαλλία υποδεέστερη σε όλο το ματς την πήγαιναν όλοι 100% ακόμα και ο απαράδεκτος Έλλην σπορτσκάστερ που πανηγύριζε κανονικά τα πέτσινα γκολ της.. κρίμα, θ' αναγκαστώ να υποστηρίξω στον τελικό την Πορτογαλία του κλαψούρη Ρονάλντο και του απαράδεκτου προπονητή Σάντος..

    7117  7 Jul 2016  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Καλημέρα φίλοι μου καλό Σαββατοκύριακο σε όλους σας...

    7118  9 Jul 2016  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Κάθισα και είδα τα γκολ του παιχνιδιού Γερμανίας, Γαλλίας περίπου 10 φορές... Μάνο άσε ρε φίλε μην ξαν'ασχοληθείς με το ποδόσφαιρο... γιατί δεν μένεις στα δισκάκια που τα ξέρεις τόσο καλά;; Αφού στο ποδόσφαιρο έχεις γράσο στα μάτια... Ούτε οι Γερμανοί δεν διαμαρτυρίθηκαν για τα γκόλ...

    7119  9 Jul 2016  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    καρα-πέτσινα λέμε, άδικα η Γαλλία θα είναι αύριο στον τελικό, την σφύριξε 100-0 ο άσχετος διαιτητής επειδή ήταν διοργανώτρια..
    Κυριάκο πάρε κανα πανάκι να καθαρίσεις τις λυχνίες και άσε την μπάλα.. οι γαύροι έχετε άλλη οπτική και αισθητική που βλέπετε την μπάλα.. μέχρι Ολυμπιακό Λεβαδειακό να πάρετε τον αγώνα με κανα δυο πέτσινα πεναλτάκια.. μέχρι εκεί.. αφήστε το Euro ρε παιδιά..

    καλημέρα σε όλους τους φίλους, Βλάση και υπόλοιπους..

    7120  9 Jul 2016  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Δηλαδή για να καταλάβω και εγώ ο γαύρος που έχω και διαφορετική οπτική... δεν απέκρουσε με το χέρι ο Σβάινσταϊγκερ στο πέναλτι;;

    7121  9 Jul 2016  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    καλησπέρα σε όλους από Άνδρο.. Η Πορτογαλία τελικά το 'κανε το θαύμα και πήρε το euro 2016 με μια απίστευτη γκολάρα του Έντερ στο α' ημίχρονο της παράτασης.. πολύ καλός τελικός με φάσεις και ωραία μπάλα και από τις δυο πλευρές.. στο τέλος δεν το πίστευα όταν είδα τον Σάντος να παίρνει το κύπελο.. άντε και στο μουντιάλ το 2018!!

    7122  11 Jul 2016  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Γεια σου φιλαράκι καλά να περνάς...

    7123  11 Jul 2016  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Μπράβο στην Πορτογαλία και από εμένα γιατί το άξιζε... και οι δύο ομάδες έπαιξαν καλά, όπως είπε και ο Μάνος, αλλά τέτοια παιχνίδια κρίνονται σε μία φάση...

    7124  11 Jul 2016  
  • IoannisSweden

    IoannisSweden

    ACA Member

    Τα λόγια της στιγμής..
    Κάθομαι στο καναπέ και σκέφτομαι να παραγγείλω ένα T+A DAC 8 DSD.

    Πόσο μου αρέσει αυτό το ντακακι..

    7125  12 Jul 2016  
  • scoup

    scoup

    Registered

    Καλημερα κ καλη εβδομαδα φιλοι....!!!!!

    7126  18 Jul 2016  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλους σας...

    7127  18 Jul 2016  
  • IoannisSweden

    IoannisSweden

    ACA Member

    Καλή σας μέρα!
    Μόλις έφτασα Θεσσαλονίκη. Η διακοπές άρχισαν!

    7128  20 Jul 2016  
 
page 594/620 rows 12/7432 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 138ms (19 queries, 103ms)