Τα λόγια της στιγμής ... (#447)

  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    Anton wrote:
    Δυστυχως εδω στην Κρητη ειμαι πολυ απομονωμενος και δεν κρυβω πως περιμενω πως και πως να ερθει καποιος φιλος ν´ακουσουμε μαζι μουσικη…, οποτε τη συναντηση αυτη την ηθελα οπως το ξερο χωμα τη βροχη. Γι᾽αυτο δε ειχα βαλει μεγαλα προτζεκτ (βλεπε ρακ, ραφια, πλατφορμες, βραχιονες, κεφαλες) μπροστα τα οποια ομως δεν προλαβα να τελειωσω και αν δεν ηταν ο Βασιλης, ο οποιος επι 4 μερες απο το πρωι μεχρι το βραδυ με βοηθησε να τελειωσω καποια και να συμμαζεψω καποια αλλα, η συναντηση αυτη θα εμενε μονο στα χαρτια.
    Βεβαια απο ολα αυτα μονο τις καινουργιες βασεις των ενισχυτων ακουσαμε, γιατι τα υπολοιπα θελουν πολυ ακομη να ολοκληρωθουν…
    Δεν πειραζει ομως, ετσι κι αλλοιως ειναι πολλα ακομη να γινουν, οποτε και του χρονου με υγεια, ναμαστε καλα να ξαναβρεθουμε.
    Να πω επισης πως εχω ενα παραπονο για την ημερομηνια, που συμπιπτει με τις διακοπες ολων και ετσι ειναι απο δυσκολο εως αδυνατον να ερθουν κι αλλοι φιλοι - μελη του κλαμπ. Αναγνωριζω πως οι καιροι ειναι δυσκολοι και η δαπανη λογω αποστασης ενα σοβαρο μειον.
    Επισης φωτογραφιες δεν πηραμε, ομως μπορω να ποσταρω καποιες με τα καινουργια πραγματα που ακουσαμε.
    Νομιζω επισης πως καλο ειναι να ανοιχτει καινουργιο νημα στις συναντησεις μελων, γιατι περι συναντησης προκειται εστω και μικρης...

    Αγαπητέ Αντώνη, πιστεύω πως πραγματικά είναι απώλεια για όσους δεν έχουν ακούσει το σύστημά σου, συμπεριλαμβανομένου φυσικά και εμένα.. Τέτοια συστήματα όπως πολλές φορές έχω γράψει πρέπει ν' αντιμετωπίζονται με ρισπέκτ και σοβαρότητα..

    Προσωπικά, όπως όλοι γνωρίζουν, δεν είμαι απ' αυτούς που πιστεύουν πως ένα καλώδιο ή ένα ρακ απογειώνουν ή θάβουν ένα σύστημα.. ένα καλό σύστημα όταν παίζει, παίζει.. απλά διορθώνεται σε μερικά σημεία, οπότε άσχετα αν δεν είχες τελειώσει όλα τα 'πρότζεκτ', είναι απώλεια για μένα που δεν μπόρεσα να ρθω στο Αυγουστιάτικο meeting.. (πάντως τις πληροφορίες μου τις πήρα)

    Τώρα για τις φωτογραφίες που δεν βγάλατε, δεν πειράζει, θα σου πω ένα μυστικό, συνήθως δεν τραβάμε φωτογραφίες όταν ένα σύστημα παίζει πολύ καλά, οπότε δεν υπάρχει λόγος για φωτογραφικές μαρτυρίες.. οι ηχητικές εικόνες χαράζονται και τυπώνονται βαθειά μέσα στο μυαλό των τυχερών παρευρισκομένων..

    συγχαρητήρια για το σύστημά σου και την προσπάθειά σου να το βελτιώνεις συνεχώς στις λεπτομέρειες..

    5353  17 Aug 2014  
  • Anton

    Anton

    ACA Member

    Μανο σ ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια, σε περιμενω πως και πως, το ξερεις!
    Μπορει να διαφωνουμε πολλες φορες και οι αποψεις μας να μην συμπιπτουν οσον αφορα την ιεραρχια δομησης ενος συστηματος, αλλα αυτο δεν αναιρει την αμοιβαια εκτιμηση που υπαρχει αναμεσα μας. Η διαφωνια ειναι πυρηνας εξελιξης.

    Παντως, οταν με το καλο ερθεις, θαθελα να κανουμε μερικα πειραματακια με τη στηριξη…, οπου εγω πιστευω οτι μια μικρη λεπτομερεια μπορει να δωσει μεγαλη διαφορα!

    5354  17 Aug 2014  
  • Anton

    Anton

    ACA Member

    Πανο οποτε μπορεσεις θα ειναι μεγαλη μου χαρα!

    panos_adgr wrote:
    Αγαπητέ Αντώνη δεν μπορείς να φανταστείς πόσο θέλω να έρθω για ακρόαση σε εσένα. Θα το προσπαθήσω κάποια στιγμή με φίλους Acaδες ή έστω και μόνος.
    Θέλω πάρα πολύ να ακούσω τα Rockport που είναι διακαής μου πόθος.
    Να τα χαίρεσαι πάντα!
    5355  17 Aug 2014  
  • AlexD

    AlexD

    ACA Member Moderator

    Anton wrote:
    Μανο σ ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια, σε περιμενω πως και πως, το ξερεις!
    Μπορει να διαφωνουμε πολλες φορες και οι αποψεις μας να μην συμπιπτουν οσον αφορα την ιεραρχια δομησης ενος συστηματος, αλλα αυτο δεν αναιρει την αμοιβαια εκτιμηση που υπαρχει αναμεσα μας. Η διαφωνια ειναι πυρηνας εξελιξης.

    Ναι και εγώ αυτό πιστεύω.
    Όλοι μπορούμε να διαφωνούμε μαζί μας αλλα πρέπει να υπάρχει πάντα αμοιβαία εκτίμηση.

    5356  17 Aug 2014  
  • VasilisM

    VasilisM

    ACA Member

    Αντώνη, άνοιξε νέο θέμα και κανε μας μια παρουσίαση τι συσκευές και πηγές ακούσαμε! Θα έχει "ενδιαφέρον" να διαβάσω σχόλια και απόψεις δικές σου και των παρευρισκόμενων...

    5357  17 Aug 2014  
  • Anton

    Anton

    ACA Member

    Ειθισται αυτο να μην το κανει ο οικοδεσποτης…

    VasilisM wrote:
    Αντώνη, άνοιξε νέο θέμα και κανε μας μια παρουσίαση τι συσκευές και πηγές ακούσαμε! Θα έχει "ενδιαφέρον" να διαβάσω σχόλια και απόψεις δικές σου και των παρευρισκόμενων...
    5358  17 Aug 2014  
  • VasilisM

    VasilisM

    ACA Member

    Ο Πρόεδρος (gherop) είχε γράψει μια σοφή πρόταση...

    gherop >...οπως ισως εχεις αντιληφθει δεν συμμετεχω σε παρεξηγησεις η καυγαδες στο φορουμ, γιατι δεν εχουν κανενα νοημα και εξαλλου ο καθενας στο τελος μενει με τις αρχικες αποψεις του.

    Αλλάζοντας θέμα λοιπόν... βάζω μια χαεντικη φώτο από την Κρητη... δίπλα στο κύμα

    5359  18 Aug 2014  
  • petkef

    petkef

    Registered

    Αντώνη,ρίξτου μια να πέσει στη θάλασσα...

    5360  18 Aug 2014  
  • AlexD

    AlexD

    ACA Member Moderator

    Όποιος ξανα-βάλει φωτογραφία απο θάλασσα και τσίπουρα θα μπαναριστεί.

    Αντε πχια!!!!!!

    5361  18 Aug 2014  
  • VasilisM

    VasilisM

    ACA Member

    Γιατί Αλεξ δεν σχολίασες ότι είμαι κούκλος... μόνο την θάλασσα και τα τσίπουρα είδες... χαχαχα!

    5362  18 Aug 2014  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    προς φίλο scoup.. αν ψάχνεις για το χθεσινό ποστ εδώ σε ενημερώνω πως μεταφέρθηκε μαζί με πολλά άλλα σε νέο νήμα στην πριβέ κατηγορία του ACA με απόφαση της Δ.Ο.

    5363  19 Aug 2014  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Καλημέρα φίλοι μου... λίγες μέρες ακόμα μου μείνανε και μετά πάλι στο παιχνίδι...

    5364  19 Aug 2014  
 
page 447/620 rows 12/7432 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 120ms (19 queries, 85ms)