Analog corner

  • apokon

    apokon

    ACA Member

    Ανοίγει στο τέλος της εβδομάδας το καινούργιο βινυλιαδικο ANALOG CORNER, στην στοά Πεσμαζογλου, Πανεπιστημίου 39, με υπεύθυνο το μέλος μας και αγαπητό φίλο Τάσο Συρίγο. Οι πληροφορίες λένε για υλικό που δεν έχουμε διανοηθεί!!

    1  17 Dec 2012  
  • kotsidisjohn

    kotsidisjohn

    ACA Member

    πολυ καλα νεα!

    οπως εγω πχ που ειμαι μακρια, και μ ενδιαφερουν πολλα πραγματα, πως θα γινει να εχω μια εικονα του τι υπαρχει κ να τσιμπησω δισκους?

    ε?

    ε?

    2  17 Dec 2012  
  • apokon

    apokon

    ACA Member

    kotsidisjohn wrote:
    πολυ καλα νεα!
    οπως εγω πχ που ειμαι μακρια, και μ ενδιαφερουν πολλα πραγματα, πως θα γινει να εχω μια εικονα του τι υπαρχει κ να τσιμπησω δισκους?
    ε?
    ε?

    Θα σου στέλλλλνουμε καταλλλλογο !! (Με πολλλλλα λάμβδα). Τι δεν καταλλλλαβαίνεις???

    3  17 Dec 2012  
  • kotsidisjohn

    kotsidisjohn

    ACA Member

    αντε μπραβο, για να βλεπω να ερχεται , μη τσιμπησετε μονο εσεις τα καλα κ δε μεινει τιποτα για το Βορρα...

    ευχαριστω Αποστολε!

    (σε περιμενω Απριλιο ε? μη τυχων...)

    4  17 Dec 2012  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    kotsidisjohn wrote:
    πολυ καλα νεα!
    οπως εγω πχ που ειμαι μακρια, και μ ενδιαφερουν πολλα πραγματα, πως θα γινει να εχω μια εικονα του τι υπαρχει κ να τσιμπησω δισκους?
    ε?
    ε?

    Να κάνεις μια βολτούλα από την Αθήνα ρε καρντάση...

    5  17 Dec 2012  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Νομίζω ότι δεν χρειάζονται και πολλές συστάσεις για τον Τάσο αφού πλέον χαρακτηρίζεται σαν ο "Άρχοντας του βινυλίου"

    Δεν είναι ότι έχει καλούς δίσκους και έχει μεγάλη γνώση του θέματος, είναι ότι καταλαβαίνει τι σου αρέσει τις δύο τρεις πρώτες φορές και μετά σου προτείνει από αυτά που σου αρέσουν και πέφτει πάντα διάνα...

    Άντε καλορίζικο και θα το επισκεφτούμε σύντομα...

    6  17 Dec 2012  
  • apokon

    apokon

    ACA Member

    Toptubes wrote:
    Να κάνεις μια βολτούλα από την Αθήνα ρε καρντάση...

    Εμείς οι Θεσσαλονικείς έχουμε το δικαίωμα διορθωσης:
    Ειναι ουδέτερο, το καρντάσι .

    7  17 Dec 2012  
  • apokon

    apokon

    ACA Member

    Toptubes wrote:
    Νομίζω ότι δεν χρειάζονται και πολλές συστάσεις για τον Τάσο αφού πλέον χαρακτηρίζεται σαν ο "Άρχοντας του βινυλίου"
    Δεν είναι ότι έχει καλούς δίσκους και έχει μεγάλη γνώση του θέματος, είναι ότι καταλαβαίνει τι σου αρέσει τις δύο τρεις πρώτες φορές και μετά σου προτείνει από αυτά που σου αρέσουν και πέφτει πάντα διάνα...
    Άντε καλορίζικο και θα το επισκεφτούμε σύντομα...

    Και το σπουδαιότερο: ΑΚΟΥΣ τι θα αγοράσεις !!!

    8  17 Dec 2012  
  • C_Kalavrytinos

    C_Kalavrytinos

    Registered

    apokon wrote:
    Και το σπουδαιότερο: ΑΚΟΥΣ τι θα αγοράσεις !!!

    Eπίσης είναι πολύ ευγενικός και με τους άσχετους (ναί ναί σε εμένα αναφέρομαι) και κάνει δώρο και δίσκους!

    Την επόμενη φορά που θα πάω ελπίζω για δώρο έναν ολλανδικό Dire Straits του '78

    9  17 Dec 2012  
  • gherop

    gherop

    ACA Member

    Οι πληροφοριες λενε οτι προκειται για μια πολυ σοβαρη κινηση που εχει προετοιμαστει προσεχτικα εδω και πολυ καιρο. Εκτος απο το βασικο ρεπερτοριο κλασικης και τζαζ, θα εχει σπανιοτατους δισκους σε πολυ χαμηλες τιμες, που εχουν επιλεγει απο καθε γωνια της Ευρωπης. Προβλεπεται να ειναι το σημειο συναντησης των μελων του ΑCA στο κεντρο της Αθηνας....
    Μεχρι τελος της εβδομαδας θα εχει ανοιξει....

    10  18 Dec 2012  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Καλή φάση!!! να του πούμε να έχει και μέρος να πηγαίνουμε τα μέλη του ACA για καφεδάκι τις Παρασκευές το πρωί και ακροάσεις των νέων αφίξεων...

    11  18 Dec 2012  
  • apokon

    apokon

    ACA Member

    Toptubes wrote:
    Καλή φάση!!! να του πούμε να έχει και μέρος να πηγαίνουμε τα μέλη του ACA για καφεδάκι τις Παρασκευές το πρωί και ακροάσεις των νέων αφίξεων...

    Ή βγήκες στη σύνταξη και δεν μας το λες, ή την κοπανάς τις Παρασκευές το πρωί για καφέ!! Εξήγησε μου πως δηλαδή θα πηγαίνουμε το πρωί???
    Οσο για καφέ, έχω πληροφορίες για cafe δίπλα στο μαγαζί που σχιζει!

    12  18 Dec 2012  
 
page 1/3 rows 12/30 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 50ms (19 queries, 20ms)