Συνάντηση ACA, 12 Σεπτεμβρίου 2015, Βλάσης Σγούρος (#3)

  • panos_adgr

    panos_adgr

    ACA Member Audio Addicted

    Πραγματικά ήταν ένα υπέροχο meeting με πολλούς συμμετέχοντες. Περάσαμε πάρα πολύ καλά και όπως προείπε ο Γκόνης το κλίμα ήταν άριστο κόντρα στον προβληματισμό της εποχής και των ημερών. Ο Απόστολος μας έβαλε τα γυαλιά στο ψήσιμο και η τελευταία κουβέντα του φεύγοντας ήταν 'πάω για μπάνιο'.

    Θέλω να πω πως το σύστημα του ψηλού έπαιζε εξαιρετικά καλά! Κράτησα μια κουβέντα του Tony ο οποίος μετά από κάποιο κομμάτι που έπαιξε είπε 'This is bettee than sex'! Γενικότερα τα σχόλια ήταν θετικότατα από όλους.

    Με εντυπωσίασε η δυναμιλή άνεση στα χαμηλά, η καθαρότητα σε όλο το φάσμα και η μουσικότητα η οποία αναδυκνίωταν μέσα από την πολύ καλή μουσική ροή.

    Το Aurender με το hegel ήταν ένα άριστο ψηφιακό δύδιμο δίχνονυας έντονα τις μελλοντικές τους καταβολές στο πεδίο της τεχνολογίας.

    Τα PBN Montana EPS2 με τον θηριώδη Mark Levinson no336 γέμιζαν άνετα τον χώρο με παλμό και δύναμη παίζοντας ασυμπίεστα ακόμα και όταν ανεβάσαμε την ένταση πολύ ψηλά.

    Βλάση ευχαριστούμε για την υπέροχη βραδιά! Εν το μεταξύ την γλίτωσα στο τσακ από τον Γκόνη που παραλίγο να με χώσει στην σχάρα με τον Απόστολο.

    25  13 Sep 2015  
  • petkef

    petkef

    Registered

    Η σαιζόν ξεκίνησε με τον ποιο ωραίο τρόπο.Να'σαι καλά Βλάση!

    26  14 Sep 2015  
  • kotsidisjohn

    kotsidisjohn

    ACA Member

    Μπραβο ρε παληκαρια, μπραβο Βλασση, τα περασατε ομορφα!

    Βαλτε τιποτα τις μουσικες που ακουσατε κλπ, να παρουμε μια γευση εμεις που χασαμε.. Και καμια φωτο ακομα!

    Μπραβο Ψηλε μου!!

    27  14 Sep 2015  
  • AlexD

    AlexD

    ACA Member Moderator

    Του χα τάξει του Βλάση να έρθω και πάνω που το είχα έτοιμο....σκάει τηλέφωνο να πάω με τη δουλειά στην ΔΕΘ στη Θεσσαλονίκη...

    δέν πειράζει σκέφτομαι τι να κάνουμε συμβαίνουν αυτά...θα δώ τον ACA της Θεσσαλονίκης - Γιάννη Κοτσίδη.

    Λίγο η δική μου δουλειά λίγο του Γιάννη δέν βρεθήκαμε ούτε με τον Γιάννη!!!!

    Χαίρομαι πάντως που περάσατε καλά. Η συνάντηση δείχνει πολύ ωραία απο όλες τις πλευρές.

    28  14 Sep 2015  
  • Guest

    Guest

    Φαίνεται έχει πειρα στο σουβλάκι από τις.... συναυλίες των Floyd!

    29  15 Sep 2015  
  • panos_adgr

    panos_adgr

    ACA Member Audio Addicted

    Δυστυχώς και με μεγάλη μιυ λύπη διαπίστωσα πως όλες οι φωτογραφίες που τράβηξα πήγαν στράφι λόγο προβλήματος του φακού ο οποίος στα άκρα περιμετρικά φλουτάρει τελείως... Συγνώμη και για τα λάθη. Τώρα πια γράφω μόνο από το κινητό λόγο χρόνου.

    30  16 Sep 2015  
  • kotsidisjohn

    kotsidisjohn

    ACA Member

    τι ακριβως εγινε με το φακο Πανο? γιατι δε το πιασα...

    31  17 Sep 2015  
  • panos_adgr

    panos_adgr

    ACA Member Audio Addicted

    Η μικρή compact που χρησιμοποιώ για να φωτογραφίζω τις συναντήσεις είναι μια κάποιας ηλικίας... Εκτός αυτού τον τελευταίο καιρό την έπερνε ο μικρούλης μου και μάλλον κάπου την χτύπησε και το οπτικό αποτέλεσμα στις φωτογραφίες είναι σαν κάποιο από τα στοιχεία του φακού να είναι ξεκεντραρισμένο ή τελος πάντων ο ίδιος ο φακός με αποτέλεσμα κάποια σημείο στην φωτογραφία να είναι καθαρά (κέντρο και κέντρο δεξιά) και το υπόλοιπο βγαίνει εκτός εστίασης με οπτική παραμόρφωση...

    32  18 Sep 2015  
  • Anton

    Anton

    ACA Member

    Ηθελα να ερθω και γω οπωσδηποτε στην συναντηση του "Ψηλου". Γιαυτο και μολις ανακοινωθηκε για 26/9 κανονισα και τα εισητηρια μου. Δυστυχως ομως εγινε πιο νωρις κ ημερα που δεν μπορουσα...
    Επειδη λοιπον θα ερθω στις 26, παρακαλω τον ψηλο να μου κανει μια ξεναγηση πριβε, του ...συστηματος.

    33  18 Sep 2015  
  • Anton

    Anton

    ACA Member

    Αυτος ο παχουλης με το ασπρο σορτσακι κ την μαυρη μπλουζα, που σε ολες τις φωτογραφιες δειχνει οτι κατι πινει, ποιος ειναι?

    Toptubes wrote:
    ...
    Toptubes wrote:
    ...
    34  18 Sep 2015  
  • VLASSIS_S

    VLASSIS_S

    ACA Member

    Θελω να ευχαριστησω οσους με τιμησαν με την παρουσια τους. ελπιζω να ευχαριστηθηκατε οσο και εγω. Ηταν μια απολαυστικη βραδυα. Για οσους δεν μπορεσαν να ερθουν, θα κανονιστει και μια ανεπισημη συναντηση αλλα χωρις bbq . Αντωνη σε περιμενω, το ξερεις οτι το σπιτι μου ειναι ανοικτο για σενα.

    35  19 Sep 2015  
  • VLASSIS_S

    VLASSIS_S

    ACA Member

    Να σημειωσω οτι στην φωτο του post 16, διπλα στον ευτραφη κυριο με το ασπρο μπλουζακι, ειναι ο μπατζανακης μου Πανος Μ. γνωστος ραλλιστας ιστορικων αυτοκινητων, ο οποιος ανελαβε ολη την διαδικασια του bbq και χωρις αυτον δεν τα θα ειχα καταφερει.

    36  19 Sep 2015  
 
page 3/4 rows 12/42 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 93ms (19 queries, 55ms)