Συνάντηση ACA, 19 Ιουλίου 2014, Βασίλης Μαυροειδής

  • VasilisM

    VasilisM

    ACA Member

    Βρε Μάνο ειλικρινά δεν καταλαβαίνω τι εννοείς γράφοντας ο "αγαπητός φίλος Βασίλης να του εκθειάσουν από ευγένεια το σύστημα "... βρες μου μια πρόταση στις απαντήσεις που σου έδωσα που να σχολιάζω περί χροιών και άποψη, όλα τα σχόλια μου (δηλαδή οι απαντήσεις μου) ήταν περί του γιαπωνέζικου και βιντάζ! Διάβασε προσεκτικά (επιτέλους) τα μηνύματά μου και σταμάτα αυτήν την καραμέλα!

    109  3 Aug 2014  
  • VasilisM

    VasilisM

    ACA Member

    Αυτές τις μέρες έχω κάποια ενεργά στο χώρο μου (Neumann KH310A) μαι μαζί με αυτά ήρθε και ένα καλώδιο mogami... εκεί να δείτε πως άλλαξε ο χαρακτήρας του συστήματος, μόλις τα κούμπωσα επάνω στο δικό μου, εννοώ ότι "έκατσαν" καλύτερα από τα hitachi που είχα! Θα πω κάποια στιγμή περισσότερα, γιατί πάω για καφέ τώρα!

    Δυστυχώς τα καλώδια είναι μια "κατάρα" μπορεί να "απογειώσουν" η να "γκρεμίσουν" ένα σύστημα!

    110  3 Aug 2014  
  • VasilisM

    VasilisM

    ACA Member

    Για να μην παρεξηγηθώ, μιλάω για χροιές δηλαδή κάτι σαν την γεύση... και όχι για τονική ισορροπία, γιατί αυτή "επηρεάζεται" από άλλους παράγοντες πχ. χώρος, πιντί-έφ κλπ.

    111  3 Aug 2014  
 
page 10/10 rows 12/111 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 42ms (19 queries, 20ms)
invisible cron image