Το Technics SB-E100 και οι μουσικάρες!!! (#2)

  • delamostre

    delamostre

    ACA Member

    Βρε Κυριάκο πες μας εντυπώσεις για τις ακροάσεις!
    Εγώ άλλο σε ρώτησα κι εσύ ...κόλλησες με το κινητό!!!

    13  15 Jun 2014  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Το φοβερό ήταν ότι αυτό το σύστημα που δεν το πιάνει το μάτι σου έπαιζε τα πάντα από σκληρές ροκιές και τζαζ μέχρι ποπ και κλασική... και όλα με μία αληθοφάνεια και μουσικότητα που τολμώ να πώ ότι δύσκολα έχω συναντήσει και ας έχω ακούσει δεκάδες...

    14  15 Jun 2014  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    για το σύστημα του Γιώργου έχω γράψει πολλές φορές.. το είχαμε ακούσει με τα Audio Master LS3/5A και έπαιζε άψογα.. πολύ ωραίο το νέο σετάπ με τα vintage ηχεία και πικάπ που απ' ότι γράφουν οι παρευρεθέντες έπαιζε επίσης καταπληκτικά..

    κάποτε ένας αντιπρόσωπος (και πολύ καλός γνώστης) μου είχε πει πως ο προενισχυτής είναι ο 'μαέστρος' του συστήματος.. δένει και κοντρολάρει τα πάντα.. δεν είναι τυχαίο λοιπόν που ο Γιώργος παίζει τόσο καλά.. έχει πολύ καλό μαέστρο στην 'ορχήστρα' του..

    15  15 Jun 2014  
  • VasilisM

    VasilisM

    ACA Member

    Εγώ πάντως έχω αφήσει καμιά 1000άρα σπάνια βινύλια σε εκκρεμότητα (για ακρόαση)... ο Γιώργος μου είπε (σήμερα) ότι διοργανώνει βραδιές με σπέσιαλ αφιερώματα... έκλεισα θέση όπως καταλαβαίνετε...

    ΥΓ. Αμ το άλλο που το βάζετε... όλα αυτά σε ειδυλλιακό "μέρος" στο κέντρο της Αθήνας!

    16  15 Jun 2014  
 
page 2/2 rows 12/16 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 42ms (19 queries, 19ms)