Συνάντηση ACA 29 Μαρτίου 2014, Στ. Γιαννούλης

  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    Χθες Σάββατο 29 Μαρτίου 2014 έγινε η τακτκή μηνιαία συνάντηση του Club στο σπίτι του μέλους Στ. Γιαννούλη..

    Τα μηνιαία meetinggs του Συλλόγου μας είναι μια ευκαιρία συνεύρεσης των μελών, ανταλλαγής απόψεων και ακρόασης του εκάστοτε συστήματος, το οποίο χθες ήταν ένα σπουδαίο σετάπ στημένο στη φιλοσοφία των single ended λαμπάτων ενισχυτικών, λαμπάτου CD, πικάπ και των σοκαριστικών στη θέα απίθανων ηχείων κόρνας..

    Η βραδιά ήταν καταπληκτική όπως κάθε φορά, μας φύλαγε μια απώλεια αυτή του προέδρου που ήταν ασθενής, αλλά και μια μεγάλη έκπληξη, την παρουσία του μέλους μας Αντόν από το Ηράκλειο Κρήτης..

    Η συνάντηση κύλησε με όμορφα ακούσματα από το εντυπωσιακό σύστημα, με πολύ κουβέντα, με πολύ και καλό φαγητό από την ακούραστη και λαμπερή οικοδέσποινα που έκανε τα πάντα για να περάσουμε όλοι καλά..

    Πολλά συγχαρητήρια και επίσης πολλά ευχαριστώ στο Σταμάτη και την σύζυγό του για την υπέροχη βραδιά.. οι φωτογράφοι της βραδιάς μπορούν να αναλάβουν..

    1  30 Mar 2014  
  • VasilisM

    VasilisM

    ACA Member

    Αντώνη άσε το DD για λίγο και βάλε φώτος....

    2  31 Mar 2014  
  • VLASSIS_S

    VLASSIS_S

    ACA Member

    Καλα ρε παιδια, αυτη η συναντηση εγινε η δεν εγινε ????
    Μηπως ελειπε η βασιλισα?

    3  31 Mar 2014  
  • Anton

    Anton

    ACA Member

    Η συναντηση ηταν καταπληκτικη....
    Τουλαχιστον εγω περασα πολυ ωραια, γνωρισα και μιλησα αρκετα με ανθρωπους που δεν ηξερα απο κοντα, οπως ο Βασιλης ο Τσαντουλης που περασαμε μαζι αρκετη ωρα συνομιλωντας και καταλαβα οτι ειναι βαθυς και σοβαρος γνωστης του αντικειμενου, απο τους λιγους στην Ελλαδα... Τον ευχαριστω και απο δω,το θεωρω τιμη μου.
    Το φαγητο ηταν υπερανω κριτικης, η περιποιηση γενικα, ευχαριστω πολυ τους οικοδεσποτες, καταπληκτικη φιλοξενια...
    Τα μηχανηματα ηταν ολα κορυφαια, αδικηθηκαν ομως απο τον χωρο (προσωπικη μου αποψη) που ηταν γυμνος ηχητικα, οπως μου ειπε ομως και ο ιδιοκτητης ειναι η επομενη προτεραιοτητα του.
    Δυστυχως δεν προλαβαινω για φωτο, πραγμα που ελπιζω να κανω αυριο...

    4  1 Apr 2014  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Έλα η πρώτη με τον Σταμάτη περιχαρή...

    5  1 Apr 2014  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Και εδώ η παρέα...

    6  1 Apr 2014  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Ο Σταμάτης περιγράφει το σύστημα...

    7  1 Apr 2014  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Όλοι ακούνε με προσοχή...

    8  1 Apr 2014  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    9  1 Apr 2014  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Το σύστημα...

    10  1 Apr 2014  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    11  1 Apr 2014  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    12  1 Apr 2014  
 
page 1/5 rows 12/59 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 107ms (19 queries, 64ms)