Ρακί και ξεχασμένες μουσικές...ακρόαση στο Μάνο

  • Manos_K

    Manos_K

    ACA Member

    Ευχαριστούμε Μάνο πάρα πολύ γιά όλα! Τι ωραία βραδυά! Έτσι είναι ωραίο το χόμπι όταν μοιράζεσαι με τους φίλους τις ακροάσεις. Στην αρχή το σύστημα είχε μία έμφαση στις υψηλές με έλειψη όγκου κάτω. Μα όταν ζεστάθηκε απογειώθηκε. Γέμισε με καλοελεγχόμενο χαμηλό & σώμα. Έμπενες μεσα στη μουσική. Απίθανος ήχος.

    25  23 Mar 2014  
  • VasilisM

    VasilisM

    ACA Member

    26  23 Mar 2014  
  • VLASSIS_S

    VLASSIS_S

    ACA Member

    Καλημερα, τα παιδια τα ειπαν σχεδον ολα, καταπληκτικη βραδια, Μανο εκτος απο τελειος οικοδεσποτης, εισαι ο ορισμος του μουσικοφιλου, περασαμε καταπληκτικα, το μουσικο προγραμμα μας συνεπηρε τοσο, που δεν προλαβαμε να τσακωθουμε. Ο Ναυαρχος εχει κανει και προσκοπος, βρηκε τον δρομο μεσα μεσα απο τα χωραφια αλλα ειχε και καλο ιχνηλατη, δεν προλαβαμε και να αλλαξουμε λαμπες, ευχαριστω για ολα !!!

    27  23 Mar 2014  
  • kotsidisjohn

    kotsidisjohn

    ACA Member

    Μπραβο ρε παιδια, ομορφη φαινεται η βραδια, παντα τετοια, κριμα να ειμαι μακρια!

    28  23 Mar 2014  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Άντε ρε που κλαψουρίζεις είμαι μακριά και είμαι μακριά... να τσακιστείς να έρθεις κάτω... καλά τελευταία περνάμε super!!!

    29  23 Mar 2014  
 
page 3/3 rows 12/29 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 62ms (19 queries, 27ms)