Μηνιαία Συνάντηση ΑCA, 20 Ioυλίου 2013, Χρ. Κανταρέλης

  • TANNOYMAN

    TANNOYMAN

    ACA Member

    Αγαπητοί φιλοι

    Σας ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια , παντα πίστευα οτι το HiFi eιναι ενα παιχνίδι , και αυτό προσπάθησα να κάνω προχθες το απόγευμα.
    Παντως το Hi Fi υπαρχει επειδή υπάρχει η μουσική !!!!
    Καλό καλοκαίρι σε όλους!!!

    37  22 Jul 2013  
  • gherop

    gherop

    ACA Member

    Ο Χρηστος εδειξε για μια ακομα φορα πως με καταλληλο συνδυασμο μηχανηματων σε προσιτη τιμη, μπορει κανεις να εχει ενα πολυ καλο αποτελεσμα.
    Οπως και να ανακατευε την τραπουλα πετυχαινε μουσικοτατο αποτελεσμα.
    Ακομα και το CD ειχε αναλογικο ηχο.

    Η σκηνη και ολος ο θιασος του ACA μεταφερεται πλεον στην Κρητη τον Αυγουστο σε μια, αλλα ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ....
    Εχουν μεινει λιγα εισητηρια ακομα...

    38  22 Jul 2013  
  • panos_adgr

    panos_adgr

    ACA Member Audio Addicted

    Να ευχαριστήσω κι εγώ από πλευράς μου τον Χρήστο και την σύζηγό του για την άψογη και πολύ ζεστή φιλοξενεία που μας προσέφεραν.

    Ήταν άλλη μία πολύ ωραία συνάντηση με πολύ καλή παρέα, συζητήσεις και πολύ ωραία μουσική.

    Τα Tannoy ήταν πραγματικά υπέροχα και με κάθε ενισχυτή είχαν κάτι διαφορετικό να πουν και να σε ταξιδε΄ψουν στην μουσική. Εξαιρετικό ηχείο που με vintage μηχανήματα έπαιζε τόσο καλά που σε κάνει να αναρωτιέσαι τι παραπάνω έχουν οι μοντέρνες υλοποιήσεις...

    Μπράβο!

    39  22 Jul 2013  
  • wanda

    wanda

    Smiley Queen

    Ο εξαιρετικά συμπαθής, κυρίως για τον τρόπο που χαμογελά, κ. Κανταρέλης είναι βέβαιο ότι θα πρόσφερε μια υπέροχη μουσική βραδιά στους φίλους του ...

    Το Σαββατοκύριακο που πέρασε, ήμουν στην Θεσσαλονίκη σε ποντιακό γάμο φίλης μου, οπότε αφού δεν ήμουν εδώ, θα αρκεστώ στις υπάρχουσες φωτογραφίες του Toptubes ενώ θα ακούω νοερά τη μουσική ...

    Μπράβο κ. Χρήστο!

    40  23 Jul 2013  
  • apokon

    apokon

    ACA Member

    Wanda μας έχεις πεθάνει με τις προσφωνήσεις σου!! μας κάνεις να νιώθουμε 100 χρονών.
    Χρήστο μου συγνώμη που δεν μπόρεσα να έρθω αλλά γιόρταζε η μεγάλη μου εγγονή στην οποία έχω μεγάαααααααααλη αδυναμία.

    41  24 Jul 2013  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Καλά να κανει σε εσας τους μεγαλους. Εμενα που ειμαι πιτσιρικάς ποτέ δεν με λέει κ. Κυριάκο

    42  24 Jul 2013  
  • TANNOYMAN

    TANNOYMAN

    ACA Member

    Αποστολε κανένα πρόβλημα προέχει η εγγονή... εξ άλλου οι φωτογραφίες του κου Κυριάκου ειναι πολύ κατατοπιστηκές.... άρπα τη Κε Κυριάκο

    43  28 Jul 2013  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Καλά κύριε Χρήστο... να δεις τις φωτογραφίες που θα βάλω στη σελίδα με την συνάντηση σου... έχω μερικές που κάνεις κάτι γκριμάτσες απίστευτες... και θα διορθώσω και το κείμενο του Τόνυ και θα λέει ότι το σύστημα έπαιζε χάλια....

    44  29 Jul 2013  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    ξεφυλλίζοντας τα meetings έπεσα πάνω σ' αυτή την απίστευτη φοτο από το meeting του 2007 στον Χρήστο Κανταρέλη.. μαζί τα τρία μέλη που έχουν φύγει..

    Kantarelis-Oct-2007-pic-1

    45  7 Oct 2017  
 
page 4/4 rows 12/45 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 49ms (19 queries, 20ms)