Εκδήλωση APEIRON AUDIO, Τετάρτη 23 Mαίου 2012

  • apokon

    apokon

    ACA Member

    Toptubes wrote:
    Παιδιά ευχαριστώ για την αποκατάσταση... λοιπόν το εργαλείο που έκανε την ανασκαφή στη σβησμένη μνήμη της φωτογραφικής το λένε EASEUS Data Recovery Wizard Professional 5.5.1 και το συμπέρασμα είναι ότι όταν σβήνουμε κάτι από τον δίσκο απλά είναι ακόμα εκεί..
    Λοιπόν μετα από αυτο που βλέπω, εγώ τελείωσα σαν φωτογράφος του ACA. Παραδίδω την σκυτάλη στον Κυριάκο!
    97  29 May 2012  
  • jadis_boy

    jadis_boy

    ACA Member

    Αποστολε οι ποιοτητα στις φωτο αυτη την φορα ειναι
    οποτε σωστα δωσαμε συγχαρητηρια

    98  30 May 2012  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Ρε άμυνα...σιγά να μπορώ εγώ με αυτή την παλιομηχανή που έχω να βγάλω φωτογραφίες σαν του Απόστολου... μια μηχανούλα compact είναι όχι SLR σαν του φωτογράφου μας... οπότε να μη κάνει όρεξη να την κοπανίσει

    99  30 May 2012  
  • panelistas

    panelistas

    Registered

    Toptubes wrote:
    Ρε άμυνα...σιγά να μπορώ εγώ με αυτή την παλιομηχανή που έχω να βγάλω φωτογραφίες σαν του Απόστολου... μια μηχανούλα compact είναι όχι SLR σαν του φωτογράφου μας... οπότε να μη κάνει όρεξη να την κοπανίσει

    Ενταξει,το προβλημα με τις φωτογραφιες λυθηκε,μηπως να μας πειτε και τι ακουσατε?Αυτη η σιωπη ειναι απο περιεργη ως ανεξηγητη.Τουλαχιστον καντε το γιαυτους που σας φιλοξενησαν.Ειλικρινα να επικρατει σιγη ασυρματου μετα απο ακροαση,πρωτη φορα βλεπω.

    100  31 May 2012  
  • vet

    vet

    Registered

    panelistas wrote:
    Ενταξει,το προβλημα με τις φωτογραφιες λυθηκε,μηπως να μας πειτε και τι ακουσατε?Αυτη η σιωπη ειναι απο περιεργη ως ανεξηγητη.Τουλαχιστον καντε το γιαυτους που σας φιλοξενησαν.Ειλικρινα να επικρατει σιγη ασυρματου μετα απο ακροαση,πρωτη φορα βλεπω.

    τα ηχεια ειναι απολυτα ισσοροπημενα με μετρημενη την μικροτερη παραμορφωση απο οτι εχει φτιαχτει μεχρι σημερα.
    Η παραμορφωση ειναι μικροτερη απο μερικους λαμπατους ενισχυτες. Αυτο γινοταν αμεσα ακουστο σε ολο το προγραμμα.
    Η επιλογη του προγραμματος δεν ηταν η καταλληλη κατεμε να δειξει τις δυνατοτητες των ηχειων.
    Ηταν ομως τελεια απο την σκοπια αυτου που αγαπα την μουσικη! (το LP tribute to gerald moore ερχεται ηδη απο αγγλια)

    Η αλληλεπιδραση χωρου ηχειων προκαλουσε ακυρωσεις στα χαμηλα.
    Το ηχειο ειναι ικανο για πολλα παραπανω απο αυτα που ακουσαμε.
    Ισως λιγο ποιο κοντα στον τοιχο θα μικραινε την εικονα αλλα θα εδινε χαμηλα.
    Η εικονα ηταν απολυτα εστιασμενη με βαθος υψος και αερα.
    Αυτα τα ολιγα
    Ευχαριστουμε ακα και απειρον...

    101  31 May 2012  
  • gherop

    gherop

    ACA Member

    Όσον αφορά το ηχητικό μέρος της Συνάντησης θα έλεγα ότι έμεινα πολύ ικανοποιημένος, αλλά και εντυπωσιασμένος από τις επιδόσεις των Quad, κάτι που ομολογώ ότι δεν το περίμενα σε τέτοιο βαθμό. Όμως αυτό που με εντυπωσίασε περισσότερο ήταν οι μουσικές και στη συνέχεια οι σπάνιες δισκογραφικές επιλογές.
    Το σπουδαιότερο το αφήνω για το τέλος.
    Πίσω από την APEIRON AUDIO υπάρχουν άνθρωποι ιδιαίτερα καλλιεργημένοι, Ιστορία Τέχνης κλπ. στις ΗΠΑ, με ευαισθησίες που το χόμπυ τους το έκαναν και ΜΕΡΟΣ του επαγγέλματος τους. Αυτό τους βοηθά πάρα πολύ, ώστε να είναι πολύ σωστοί στις σχέσεις τους με τους εν δυνάμει πελάτες τους. Ένοιωσα ότι είμασταν στο σπίτι κάποιου μέλους μας για τη Μηνιαία μας Συνάντηση...

    102  31 May 2012  
 
page 9/9 rows 12/102 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 67ms (19 queries, 40ms)