Μοναδική Εμπειρία

  • AlexD

    AlexD

    ACA Member Moderator

    Αν μου δινόταν το δικαίωμα στο να πώ μία άποψη για τον οικοδεσπότη...

    Δέν θεωρώ οτι καλύπτει κάποια ματαιοδοξία...Θεωρώ απλά οτι συνδυάζει την ελίτ διαφορετικών μηχανημάτων ετσι ώστε να πετύχει διαφορετικούς ήχους αλλα και τα αβαντάζ που δίνει το κάθε σέτ.Κοινώς είναι ένας συλλέκτης καλών μηχανημάτων...
    Όμως νομίζω και εγώ οτι ο χρήστης αδιαφορεί για τον χώρο.Δέν νομίζω οτι φταίει.Ο μέσος χρήστης αδιαφορεί για τον χώρο ξεχνώντας οτι ο χώρος είναι μία προέκταση του ηχείου. Δέν νομίζω οτι φταίει ή οτι δέν θέλει να μάθει.
    Η πλειονότητα των ανθρώπων αδιαφορεί για το χώρο.

    13  12 Feb 2012  
  • gherop

    gherop

    ACA Member

    Δεν αδιαφορει για το χωρο. Ειναι συνειδητη επιλογη η αταξια. Οπως στο ντυσιμο πολλοι επιλεγουν την επιμελημενη ατιμελησια...

    14  13 Feb 2012  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Σήμερα ξανασκεφτόμουν αυτό εδώ το topic με τα super συστήματα και μπήκα πάλι, έτσι για ένα οφθαλμόλουτρο. Ρε φίλε τι έχει μαζέψει ο άνθρωπος εκεί μέσα?? Όλη η αφρόκρεμα του Hi End μέσα σε ένα σπίτι... τυχερέ Πρόεδρε που είχες την ευκαιρία να τα δεις, να τα ακούσεις και να γνωρίσεις και τον ευτυχεί ιδιοκτήτη τους... που σίγουρα δεν πρόκειται για κάποιον τυχαίο άνθρωπο... και γνώση από μουσική είμαι σίγουρος ότι έχει και από Hi End...

    15  14 Apr 2012  
  • gherop

    gherop

    ACA Member

    Προκειται για εναν ανθρωπο πολυ διαφορετικο απο τα συνηθισμενα. Εχει τεραστια εμπειρια στο Hi-End που μονο πολυ λιγοι απο εμας εχουν και οτι κανει ειναι συνειδητη επιλογη. Ακομα και τα φαγητα που ετοιμαζει ειναι το κατι αλλο. Την τελευταια φορα ειχε φασιανους κλπ, ετσι για να ζηλευετε και να σας τρεχουν τα σαλια.
    Ομως αυτο που κυριως καταλαβαινει κανεις την επομενη μερα της επισκεψης και αφου συνελθει απο το σοκ, ειναι οτι το καθε ηχειο διατηρει τον ηχο του και τη φιλοσοφια του, οπως και αν τοποθετηθει στο χωρο. Απλως υπαρχουν θεσεις στις οποιες παιζει καλυτερα η χειροτερα. Θα επανελθω με νεοτερα...

    16  14 Apr 2012  
 
page 2/2 rows 12/16 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 55ms (19 queries, 26ms)