Μην. Συνάντηση ACA, 14 Ιανουαρίου 2012, Άκης Μιχαλόπουλος

  • gherop

    gherop

    ACA Member

    Aγαπητοί φίλοι και μέλη του ACA

    Εκ μέρους του Δ.Σ σας εύχομαι Χρόνια πολλά και Καλή Χρονιά.

    Η επόμενη Μηνιαία μας Συγκέντρωση θα γίνει το ερχόμενο Σάββατο 14 Ιανουαρίου 2012,
    στο σπίτι του Άκη Μιχαλόπουλου, όπου εκτός όλων των άλλων θα γίνει και το παραδοσιακό κόψιμο της πίτας μας, ευγενική προσφορά όπως κάθε χρόνο, του αγαπητού μέλους μας Θεόδωρου Καντζάβελου.
    Το σύστημα και το πρόγραμμα ακρόασης θα είναι έκπληξη.
    Παρακαλώ να μην λείψει κανείς, γιατί το φλουρί δεν ξέρουμε ακόμα που θα πέσει...

    Εκ μέρους του Δ.Σ του ACA

    Γεώργιος Χαιρόπουλος

    1  12 Jan 2012  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Σε εμένα θα πέσει το φλουρί... αφού τα είπαμε ρε Γιώργο

    2  13 Jan 2012  
  • gherop

    gherop

    ACA Member

    Είπαμε να στο δώσω με τρόπο, έτσι ώστε να μη μας καταλάβουν, όπως ακριβώς έγινε πέρισυ με τον Γιώργο Χατζημηνά, που του έκλεισα το μάτι, αλλά τώρα που το είπες θα το δώσω στον/στην !!!!
    Κρίμα γιατί είσαι καλό παιδί....

    3  13 Jan 2012  
  • wanda

    wanda

    Smiley Queen

    Toptubes, καλύτερα πάρε μαζί σου έναν ανιχνευτή μετάλλων, να είσαι σίγουρος

    Δηλαδή, σε όποιον κλείσει το μάτι ο Πρόεδρος, τυχαίνει το φλουρί;
    Σατανικό!!!

    4  13 Jan 2012  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Έχουμε συστήματα κυρία μου τι νόμισες...

    5  13 Jan 2012  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Wanda βάλε το καλό χαμόγελο σου για αύριο γιατί μπορεί και να παίξεις στην τηλεόραση... που ξέρεις...

    6  13 Jan 2012  
  • wanda

    wanda

    Smiley Queen

    Μη με απειλείτε εμένα ...
    Πάντα είμαι έτοιμη για τη δημοσιότητα
    Έχω πάει και κομμωτήριο

    7  14 Jan 2012  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Καλά θα σε δούμε το απόγευμα και άμα πάρεις την έγκριση από τον zoglair θα σε αφήσουμε να παίξεις και στην ταινία...

    8  14 Jan 2012  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Σας ανακοινώνω ότι με αρχή το σημερινό meeting στον Άκη Μιχαλόπουλο θα υπάρχει και ζωντανή (real time) αναμετάδοση της συνάντησης μέσα από την ιστοσελίδα μας ώστε και οι φίλοι του ACA στο εξωτερικό να έχουν την δυνατότητα να το παρακολουθούν. Επίσης η συνάντηση θα αποθηκεύεται ώστε να μπορεί κάποιος να την παρακολουθήσει και κατόπιν εορτής σε κονσέρβα.

    9  14 Jan 2012  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Βέβαια ξέρουμε ότι κάποιος δικτυοΚΛΕΦΤΗΣ που ήδη έχει κλέψει όλη την ιστορία και όλες τις συναντήσεις του συλλόγου μας και τις παρουσιάζει σαν δικές του και έχει βουτήξει τα σύμβολα από το forum του ACA (είναι μοναδικά και σχεδιάστηκαν ειδικά για εμάς και δεν τα βρήκαμε στο δίκτυο) και τα έχει βάλει στο δικό του site-γαϊτανάκι θα αντιγράψει και την ζωντανή παρουσίαση των δικών μας συναντήσεων για να δείχνει τις δικές του συναντήσεις (τρεις και ο κούκος) αλλά δεν πειράζει τον αφήνουμε να το κάνει... για λύπηση είναι ο καημένος.

    10  14 Jan 2012  
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 73ms (18 queries, 44ms)