antkots

  • antkots

    antkots

    Registered

    Κριμα Μιχαλη μου,αυτη την εβομαδα εχει γενεθλια και ο γιος μου και εκτος Τριτης θα εχω στο σπιτι κοσμο,οποτε το κανονιζουμε για την παραλλη εβδομαδα.
    Σε ευχαριστω για την τοποθετηση σου στο θεμα και ζητω συγνωμη για το αν καποιον τον κουρασαν αυτα που ανεφερα.
    Αλλα υπαρχει το ενδεχομενο να μπορω και Παρασκευη,εαν ναι σας βολευει η ωρα που ειπαμε?
    Μανο και Μιχαλη?

    25  4 May 2012  
  • antkots

    antkots

    Registered

    Manos_Bits wrote:
    χαχααααα.. τελικά τα βρήκαν στην υποδιαστολή ??? πως είναι με τελίτσα η με κόμα για να βγούνε σωστά τα κουκιά ??? Να ναι καλά τα παιδιά μας έκαναν και γέλασε το πικραμένο χειλάκι μας...
    Μανο ο Κωστας (Παππας) εχει τεραστιες γνωσεις επι των τεχνικων θεματων και απο οτι ειδες ειχε δικιο. Προχωραμε λοιπον και περναμε καλα οπως και οταν μπορουμε. Ο Κωστας ειναι φιλος καλος και το εκτιμω.
    26  4 May 2012  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    οκ... πάμε παρακάτω..

    27  4 May 2012  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    antkots wrote:
    Κριμα Μιχαλη μου,αυτη την εβομαδα εχει γενεθλια και ο γιος μου και εκτος Τριτης θα εχω στο σπιτι κοσμο,οποτε το κανονιζουμε για την παραλλη εβδομαδα.
    Σε ευχαριστω για την τοποθετηση σου στο θεμα και ζητω συγνωμη για το αν καποιον τον κουρασαν αυτα που ανεφερα.
    Αλλα υπαρχει το ενδεχομενο να μπορω και Παρασκευη,εαν ναι σας βολευει η ωρα που ειπαμε?
    Μανο και Μιχαλη?

    Δεν κούρασες κανένα φίλε αλλά εμείς τουλάχιστον εδώ δεν αναμοχλεύουμε το παρελθόν, δεν έχουμε λόγο.

    Δυστυχώς Παρασκευή 11/5 θα επιστευτούμε το φίλο Πέτρο-petkef!

    Να το κάνουμε την αμέσως μετά, ευκαιρία να κάνουμε και παρουσίαση του συστήματος σου!

    28  4 May 2012  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    άντε βρε Αντώ, να το κανονίσουμε να είναι παρόντες και οι νέοι του κλάμπ...

    29  4 May 2012  
  • petkef

    petkef

    Registered

    antkots, είσαι καλοδεχούμενος!

    30  4 May 2012  
  • antkots

    antkots

    Registered

    petkef wrote:
    antkots, είσαι καλοδεχούμενος!
    Ευχαριστω πολυ,θα μιλησω με τα παιδια και να δω πως μπορω να ερθω.
    31  4 May 2012  
  • takis6c33

    takis6c33

    Registered

    Γεια σου Αντωνη με τα ωραια σου! Ποτε θα ξανακανεις συναντηση να ξαναακουσουμε το σουπερ συστημα σου?

    32  10 May 2012  
  • UltraKops

    UltraKops

    ACA Member

    Θα ήθελα και εγώ να δηλώσω συμμετοχή, αν είναι εφικτό, παρακαλώ.

    33  10 May 2012  
  • antkots

    antkots

    Registered

    Ευχαριστω πολυ για τους φιλους που με τιμησαν με την παρουσια τους.
    Τα σχολια τα αφηνω σε αυτους........................

    34  17 May 2012  
 
page 3/3 rows 12/34 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 66ms (19 queries, 40ms)