Super σύστημα στην Κρήτη (#14)

  • johnVO

    johnVO

    Registered

    Συγνώμη που δεν έχει κάποια σημεία στίξης το κείμενο...δεν με άφηνε το σύστημα να κάνω edit

    157  3 Jan 2013  
  • apokon

    apokon

    ACA Member

    Anton wrote:
    !!! Δεν παρεξηγουμαι γιατι ξέρω τι λέω κ´ φροντιζω να μην κάνω λάθος πριν μιλήσω. Ξέρω φαντάζει λίγο απόλυτο αυτο, αλλα έτσι είναι. Δεν "παίζω" για κανένα ΠΑΡΑ μόνο γι ´ αυτο που αξίζει. Μ´ αρέσει το καλο κ´ άξιο. Τώρα ότι είμαστε για τα σίδερα, είμαστε αλλα μ´ αρέσει κ´ δεν βλαπτω κανένα! (τώρα ... μάλιστα, το κατάλαβα)

    158  4 Jan 2013  
  • panelistas

    panelistas

    Registered

    πειτε ρε παιδια ποσο κανει,δεν ειναι ντροπη.

    159  4 Jan 2013  
  • DOLFON

    DOLFON

    Registered

    panelistas wrote:
    πειτε ρε παιδια ποσο κανει,δεν ειναι ντροπη.

    link

    Οι τιμες είναι χωρις ΦΠΑ. 
    Για την Ευρώπη τα μοντέλα είναι αυτά που έχουν στο τέλος το γράμμα  (Ε).

    160  4 Jan 2013  
  • dapost

    dapost

    Registered

    Για τους δύσπιστους, δοκιμή παίζει; (Δύσπιστους όχι ως προς την ουσία του μηχανήματος αλλά ως προς το αν χρειάζεται σε όλα τα σπίτια.)

    161  4 Jan 2013  
  • Anton

    Anton

    ACA Member

    dapost wrote:
    Για τους δύσπιστους, δοκιμή παίζει; (Δύσπιστους όχι ως προς την ουσία του μηχανήματος αλλά ως προς το αν χρειάζεται σε όλα τα σπίτια.)

    Δεν χρειαζεται, επιβαλλεται! Σε ολα τα συστηματα! Μια δοκιμη θα σε πεισει, μονο προσεξε τη στηριξη!!!
    Εγω το ξαναλεω ειναι η μεγαλυτερη αναβαθμιση που εχω κανει ποτε, ανεξαρτητως κοστους, αν εξερεσω την κατασκευη του χωρου βεβαια, που ειναι το Α κ' το Ω. Το ξαναλεω, πρωτα ο χωρος, μετα τα ρευματα κ' η στηριξη κ' μετα τα μηχανακια. Αυτο με αποδειξεις. Οποιος δυσπιστος η' εν αμφιβολια, μπορει να ελθει κ' θα καταλαβει!!!

    162  4 Jan 2013  
  • panelistas

    panelistas

    Registered

    Anton wrote:
    Δεν χρειαζεται, επιβαλλεται! Σε ολα τα συστηματα! Μια δοκιμη θα σε πεισει, μονο προσεξε τη στηριξη!!!
    Εγω το ξαναλεω ειναι η μεγαλυτερη αναβαθμιση που εχω κανει ποτε, ανεξαρτητως κοστους, αν εξερεσω την κατασκευη του χωρου βεβαια, που ειναι το Α κ' το Ω. Το ξαναλεω, πρωτα ο χωρος, μετα τα ρευματα κ' η στηριξη κ' μετα τα μηχανακια. Αυτο με αποδειξεις. Οποιος δυσπιστος η' εν αμφιβολια, μπορει να ελθει κ' θα καταλαβει!!!

    το προβλημα ειναι οτι μετα δεν θα μεινει τιποτε για μηχανακια.Απλως θα ακουμε πεντακαθαρη σιωπη,που για μενα ειναι βεβαια το α και το ω,ειδικα στα χαμηλα περασματα της κλασσικης μουσικης.

    163  4 Jan 2013  
  • Anton

    Anton

    ACA Member

    panelistas wrote:
    το προβλημα ειναι οτι μετα δεν θα μεινει τιποτε για μηχανακια.Απλως θα ακουμε πεντακαθαρη σιωπη,που για μενα ειναι βεβαια το α και το ω,ειδικα στα χαμηλα περασματα της κλασσικης μουσικης.

    Για να παρουμε το καλλιτερο απο τα οποιαδήποτε μηχανάκια πρέπει να τα τροφοδοτησουμε σωστά. Είτε καύσιμο είναι αυτο είτε ρεύμα. Αν δεν δοκιμαζεις όμως δεν γίνεται να καταλάβεις. Αξίζει έστω σαν εμπειρία, έτσι για να ξέρεις...

    164  4 Jan 2013  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Αν τα έλεγε άλλος θα με έβαζε σε σκέψεις, το γεγονός όμως ότι τα λέει ο JohnVO, τον οποίο γνωριζω και εμπιστεύομαι, με κάνει απόλυτα βέβαιο ότι το συγκεκριμένο προϊόν είναι super!

    Καλόακουστο το σύστημα και στους δυο σας!

    165  4 Jan 2013  
  • Anton

    Anton

    ACA Member

    Γιατι το γεγονός ότι το λέω εγώ, δεν σου λέει τίποτα; Χα! Χα!

    166  4 Jan 2013  
  • johnVO

    johnVO

    Registered

    Mikekan wrote:
    Αν τα έλεγε άλλος θα με έβαζε σε σκέψεις, το γεγονός όμως ότι τα λέει ο JohnVO, τον οποίο γνωριζω και εμπιστεύομαι, με κάνει απόλυτα βέβαιο ότι το συγκεκριμένο προϊόν είναι super!
    Καλόακουστο το σύστημα και στους δυο σας!

    Εμείς πότε θα τα πούμε;
    Ο geopolitis κάτι μου είπε για meeting καλωδίων...άντε να το κανονίσουμε!

    167  4 Jan 2013  
  • Anton

    Anton

    ACA Member

    johnVO wrote:
    Εμείς πότε θα τα πούμε;
    Ο geopolitis κάτι μου είπε για meeting καλωδίων...άντε να το κανονίσουμε!

    Έχω άποψη για καλωδια, πρόσφατα τσεκαρα 16 interconnects, θα με πάρετε κ´ μένα; Η δεν με παίζετε επειδη είμαι μακρυά;

    168  4 Jan 2013  
 
page 14/15 rows 12/178 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 73ms (19 queries, 45ms)