Ακρόαση στου Antkots... (#3)

  • antkots

    antkots

    Registered

    Εισαι ταλενταρα!!

    25  20 May 2012  
  • jadis_boy

    jadis_boy

    ACA Member

    Toptubes wrote:
    Καλά Νίκο είδες φωτογραφίες που τραβάω... φυσικότατες

    Το εχεις παλικαρι μου

    26  21 May 2012  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Πάω να φάω το Κοτσίδιον αλλά όλο βάζει φωτογραφίες με κάτι αεροπλανικά θέματα και με διαλύει εντελώς καθώς εγώ, ενώ είμαι πολύ καλλίτερος φωτογράφος, όπως βλέπεις φωτογραφίζω κάτι παλιόγερους σαν τον Χαιρόπουλο και προσπαθώ να τον περάσω για τζόβενο... ε δεν γίνονται και θαύματα.

    27  21 May 2012  
  • kotsidisjohn

    kotsidisjohn

    ACA Member

    μα το ξερουμε αυτο , εισαι κλασεις ανωτερος Κυριακο, προσπαθω, βαζω τα δυνατα μου αλλα τζιφος...

    λες να το γυρισω να φωτογραφιζω αντρες απο σημερα, μονο??

    κι αν το πετυχω???

    βεβαια, οντως, δε γινονται κ θαυματα...

    θα ερθουμε με τις ξανθιες για ακροαση να δειτε ο Κυριακος μετα τι φωτογραφιες βγαζει...

    (κι ειπα να μη βαζω τετοιες...)

    28  21 May 2012  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Σε ευχαριστώ ρε φίλε που αναγνωρίζεις την κλάση μου... πες πες θα το πιστέψω κιόλας

    29  21 May 2012  
  • kotsidisjohn

    kotsidisjohn

    ACA Member

    μα την αληθεια λεω και μονο!

    30  21 May 2012  
  • gherop

    gherop

    ACA Member

    Toptubes wrote:
    Πάω να φάω το Κοτσίδιον αλλά όλο βάζει φωτογραφίες με κάτι αεροπλανικά θέματα και με διαλύει εντελώς καθώς εγώ, ενώ είμαι πολύ καλλίτερος φωτογράφος, όπως βλέπεις φωτογραφίζω κάτι παλιόγερους σαν τον Χαιρόπουλο και προσπαθώ να τον περάσω για τζόβενο... ε δεν γίνονται και θαύματα.

    Ε τωρα καταλαβα οτι δεν φταιω εγω, αλλα ο προσωπικος μου φωτογραφος.
    Στο εξης λεω να τον αλλαξω και να κοιταξω κατα Θεσσαλονικη μερια, μπας και βρω την υγεια (ομορφια) μου...
    Και εμαθα οτι ειναι και πολυ καλος στο μονταζ...

    31  21 May 2012  
  • Toptubes

    Toptubes

    ACA Member

    Άσε ρε τα κόλπα!!!

    32  21 May 2012  
  • antkots

    antkots

    Registered


    Δεν ειχα τι να κανω αυτη την ωρα και εψαχνα...........γενικως.......βρηκα μια φωτο εξαιρετικη για τα γουφερ των ηχειων μου και ειπα να την "ανεβασω"......
    Ομορφα δειχνουν.

    33  13 Jul 2013  
  • antkots

    antkots

    Registered

    34  13 Jul 2013  
  • antkots

    antkots

    Registered


    Kαι μια φωτο η "φατσα"

    35  13 Jul 2013  
  • panos_adgr

    panos_adgr

    ACA Member Audio Addicted

    gherop wrote:
    Επίσης ότι σε αυτό το επίπεδο δεν υπάρχει "τέλειος ήχος" αλλά ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΣ "ήχος". Και εμείς είμαστε τυχεροί που μας δίνεται η δυνατότητα να τους απολαμβάνουμε. Η κριτική όσο καλοπροαίρετη και αν είναι, δεν παύει να είναι υποκειμενική. Το τι και πόσο αρέσει ένα σύστημα, δεν "μετριέται" και αυτό είναι η ομορφιά και η αδυναμία του....
    Το βασικό είναι το ταξείδι που κάνουμε στην αναζήτηση και αυτό έχει πολλούς σταθμούς. Δυστυχώς, λίγες μόνο φορές είμαστε ευχαριστημένοι...
    Αυτό όμως που μπορώ να σας βεβαιώσω, είναι ότι ο Αντώνης είναι ευχαριστημένος και εμείς είμαστε ακόμα πιο ευχαριστημένοι μαζί του...

    Πρόεδρε είπες πολύ ωραίες κουβέντες που με βρίσκουν απόλυτα σύμφωνο.

    Μπράβο για την εξαιρετική συνάντηση αλλά και για το πλούσιο υλικό. Τον Αντώηνη τον έχω γνωρίσει λίγο παλαιότερα και μου έιναι εξαιρετικά συμπαθής.

    36  13 Jul 2013  
 
page 3/15 rows 12/177 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 81ms (19 queries, 44ms)