Η ψυχοθεραπεία μου! (#5)

  • andreasecon

    andreasecon

    ACA Member

    nbullamatsis wrote:
    Δε μεχετε διαβάσει ποτέ να εχω αμφισβητήσει κάποιον
    Αλλά ειναι σχεδόν σιγουρο οτι πολλοι εχουν διευθυντες και τμήμα μαρκετινγκ
    και καμιά φορά δεν μου αρέσει το μενού

    Μα δεν μιλάμε για εσένα !!!!

    49  25 Nov 2011  
  • nbullamatsis

    nbullamatsis

    Registered

    πωπω
    μπλέξαμε σε παλιαφάκιδες...

    50  25 Nov 2011  
  • johnVO

    johnVO

    Registered

    Mikekan υποθέτω ότι εσύ άλλαξες,με δική σου πρωτοβουλία το
    παρών νήμα από " η ψυχοθεραπεία μου" σε " η ψυχοθεραπεία μου!Tidal Piano Cera".
    Πιστεύω ότι είμαι αρκετά μεγάλο παιδί για να επιλέγω τους τίτλους που επιθυμώ και ότι , γράφω σε Forum που δεν επιβάλλει ούτε χειραγωγεί. Γιαυτό το λόγο δεν ήθελα να συνοδεύει τον τίτλο του νήματός μου, καμία ονομασία εταιρείας ,ακόμα και αντιπροσώπου που συνδέομαι φιλικά μαζί του.

    51  25 Nov 2011  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Όχι φιλε δεν το άλλαξα εγω, δεν εχω τα δικαιωματα αλλωστε να το κανω, προφανώς το αλλαξε ο Κυριάκος, φαντάζομαι για να μην χαθει το θέμα και να ειναι και ενδεικτικό του συστήματος!

    Έγινε καθαρά για θέμα ευκολίας των αναγνωστών!

    Το ίδιο άλλωστε έγινε και με τις υπόλοιπες παρουσιάσεις συστημάτων, αν προσέξετε!

    Πάντως έχετε δίκαιο και θα το διορθώσουμε άμεσα!

    52  25 Nov 2011  
  • LUXILLA

    LUXILLA

    Registered

    Ώωπ.. τι ζαβολιές είναι αυτές;
    Όχι τέτοια ρε παιδιά πάνω που τελείωσα το κείμενο για την δική μου παρουσίαση...

    53  25 Nov 2011  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Χαλαρωστε λίγο βρε παιδια, σε αυτο το Forum δεν υπάρχει καμία κατεύθυνση και τίποτα ύποπτο, είμαστε φίλοι που γράφουμε μεταξυ φίλων!

    Φιλε LUXILLA αν θες Βάλε Ενα τίτλο χαρακτηριστικό του συστήματος!

    54  25 Nov 2011  
  • johnVO

    johnVO

    Registered

    Mikekan wrote:
    Όχι φιλε δεν το άλλαξα εγω, δεν εχω τα δικαιωματα αλλωστε να το κανω, προφανώς το αλλαξε ο Κυριάκος, φαντάζομαι για να μην χαθει το θέμα και να ειναι και ενδεικτικό του συστήματος!
    Έγινε καθαρά για θέμα ευκολίας των αναγνωστών!
    Το ίδιο άλλωστε έγινε και με τις υπόλοιπες παρουσιάσεις συστημάτων, αν προσέξετε!
    Πάντως έχετε δίκαιο και θα το διορθώσουμε άμεσα!

    Με τον Mikekan μιλήσαμε στο τηλ και μου εξήγησε, ότι πράγματι καμία ανάμειξη δεν είχε, στην αλλαγή του τίτλου,γιαυτό και του ζητώ δημόσια συγνώμη.
    Όμως δεν παύω να επιμένω ότι τέτοιες κινήσεις μπορούν εύκολα να γίνουν παρεξηγήσιμες ,ακόμα και αν στην πραγματικότητα, γίνονται για λόγους που διευκολύνουν τους αναγνώστες του θέματος.

    55  25 Nov 2011  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Γιάννη δεν χρειάζεται να ζητάς συγγνώμη, το ξέρω ότι έχεις παντα τις καλύτερες προθέσεις! Έχεις απόλυτο δίκαιο όμως και δεν θα ξαναγίνει, πιο πολυ απο αφέλεια, να το πω ετσι, έγινε ανθρώπων που σκέφτονται κάπως διαφορετικά χωρίς καθόλου δόλο! άλλωστε δικο μας ήταν το λάθος και θα διορθωθεί άμεσα!

    Εξάλλου θα μου κρεμουσαν κουδούνια αν αλλαζα εγω ειδικα το τιτλο του θεματος σου σου και έβαζα Tidal Piano Cera με κεφάλαια μάλιστα!

    56  25 Nov 2011  
  • VLASSIS_S

    VLASSIS_S

    ACA Member

    και γιατι ρε παιδια να μην γινει ο τιτλος
    “Η ΨΥΧΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΑ CAT”.

    “ Η ΨΥΧΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΕΜΜ LABS”.

    Ελπιζω να μην διακοσμηθει και αυτο το φορουμ μονοτονα με Τηνταλ.

    Γιαννη πολυ ωραιο συστημα.
    Τα ενισχυτικα σου ειναι υπερανω κριτικης.

    Ελπιζω να καταφερω να τα πουμε απο κοντα.

    57  25 Nov 2011  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Ρωτά το Κυριακο αυτο του ήρθε στη κουτρα! Άμα δεις και στο θέμα του petkef, στον οποίο Επίσης να ζητήσουμε συγγνώμη, προστέθηκαν τα ηχεία στο τίτλο του, τουλάχιστον έχουμε ενα consistency! (ελπίζω να το έχει κάνει όντως ο Κυριάκος γιατι τον αναφέρω συνέχεια!)

    58  25 Nov 2011  
  • johnVO

    johnVO

    Registered

    Σε ευχαριστώ Βλάσση.
    Στο λέω για ακόμα μία φορά ότι έχεις ανοιχτή πρόσκληση.
    Τα τηλ μου τα ξέρεις...

    59  25 Nov 2011  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    John... όλα οκ... τα πράγματα επανήλθαν στην αρχική τους κατάσταση...

    60  25 Nov 2011  
 
page 5/27 rows 12/321 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 81ms (19 queries, 44ms)