Ενα Ευχαριστώ...

  • kyriakos

    kyriakos

    Administrator

    Νοιώθω την ανάγκη να απευθύνω ένα ευχαριστώ σε όλα τα μέλη του A.C.A. που με εξέλεξαν επίτιμο μέλος του Club.

    Ιδιαίτερα, ευχαριστώ τον Πρόεδρο Γιώργο Χαιρόπουλο και τα υπόλοιπα μέλη του Δ.Σ.

    1  27 Sep 2010  
  • gherop

    gherop

    ACA Member

    Kαλώς ήρθες Xρήστο στο aca.
    Nομίζω, ότι η πολύ μεγάλη πλειοψηφία των μελών, χάρηκε για την επιστροφή σου.
    Όλοι θα περιμένουν να σε δουν στην επόμενη Mηνιαία Συνάντηση,
    που θα γίνει το πιθανότερο στις 16 Oκτωβρίου, στο σπίτι του νεοεκλεγέντος μέλους Κώστα Κουρκούνη.
    Όπως ανέφερα στην ομιλία μου το Σάββατο στην πρόταση του Δ.Σ, για εκλογή σου σαν επίτιμο μέλος
    "ο καλός Xρήστος είναι κεφάλαιο για τον Όμιλο".

    2  27 Sep 2010  
  • Trouble

    Trouble

    ACA Member

    I must say that most of us believe Christo has an immense amount of giving ability. And everyone knows that you are an asset if you want to be, in this community of Audiophile Anonymous.

    3  27 Sep 2010  
  • AlexD

    AlexD

    ACA Member Moderator

    Όλοι ξέρουμε την αγάπη σου για αυτό τον όμιλο.Είναι ελάχιστα τα άτομα που έχουν εργαστεί τόσο για να φτάσουμε στο σήμερα.
    Όλοι το αναγνωρίζουμε και περιμένουμε και άλλα απο τον Χρήστο!!!
    Όλοι νομίζαμε οτι μετά την αποχώρηση σου ο σύλλογος θα καταρεύσει.αντιθέτως όμως η ομάδα είναι τόσο δεμένη όσο ποτέ.αυτό γίνεται διότι ο σύλλογος έχει καλά θεμέλια που χτίσατε άτομα όπως εσύ και ο Τόνυ.
    Πιστεύω οτι είναι κάτι που είχες ονειρευτεί αλλα ποτέ δέν είδες να φτάνει στο τέλος.

    Ελπίζω σε ένα ακόμα καλύτερο μέλλον.υπάρχουν ιδέες, οργάνωση και πληθώρα επιλογών.

    4  27 Sep 2010  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Το ποιος είσαι και τι έχεις κάνει για το high-end Audio είναι γνωστό, θέλω να σε καλοσωρίσω στο Forum μας και να σου πω ότι η προσφορά σου μπορεί να πολύτιμη για το club αλλά και το forum μας. Θέλω να πιστεύω ότι έχουμε ωριμάσει όλοι μας και πως τα πράγματα θα είναι πολύ καλύτερα από το παρελθόν. ;-)

    5  28 Sep 2010  
  • apokon

    apokon

    ACA Member

    Χρήστο,
    αν και καθυστερημένα, λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων, σε καλωσορίζω με τη σειρά μου στο club.
    Πιστεύω ότι από οποιαδήποτε θέση έχεις να προσφέρεις πολλά ακόμα στο χώρο.Θα τα πούμε από κοντά το Σάββατο στου Κώστα.
    Απόστολος
    ΥΓ : Το βράδυ πιστεύω ότι θα μπορέσω να σου στείλω φωτο από το σύστημα το οποίο είναι τελείως "άλλο" από αυτό του profile.

    6  14 Oct 2010  
  • TANNOYMAN

    TANNOYMAN

    ACA Member

    Christo wellcome kai apo εμένα, και αν πραγματi ωριμασες τοτε δεν ειναι μακρυα ο χρονος για να σκεφτεις να αλλαξεις τα ηχεία σου με ενα ζευγάρι TANNOY Prestige!!!!!!!
    XK

    7  15 Oct 2010  
  • kyriakos

    kyriakos

    Administrator

    TANNOYMAN wrote:
    christo wellcome kai apo εμένα, και αν πραγματi ωριμασες τοτε δεν ειναι μακρυα ο χρονος για να σκεφτεις να αλλαξεις τα ηχεία σου με ενα ζευγάρι tannoy prestige!!!!!!!
    Xk
    Θα σου αποκαλύψω ότι γίνονται παρασκηνιακές συζητήσεις σε ανώτατο επίπεδο, σχετικά με το nickname μου...

    δεν αποκλείεται να το κάνω... genesisman...

    8  15 Oct 2010  
  • gherop

    gherop

    ACA Member

    Περιμένουμε να σε δούμε από κοντά Χρήστο και να σε καλώς ορίσουμε το Σάββατο στο σπίτι του Κώστα.
    Συγχαρητήρια έχεις κάνει πάρα πολύ καλή δουλειά στο επικαιροποιημένο μας site,
    όπως είδα από τη λίγη ώρα που δυστυχώς μπόρεσα να το επισκεφθώ.
    Άντε να περάσουμε καλά το Σάββατο, γιατί μετά, μας περιμένει όλους ακόμα περισσότερη δουλειά !!!
    Αν είμαστε όλοι ενωμένοι, μιά παρέα, μπορούμε να κάνουμε θαύματα στο aca.
    Καλή αντάμωση !!!

    9  15 Oct 2010  
  • kyriakos

    kyriakos

    Administrator

    Ευχαριστώ Γιώργο, θα τα πούμε αύριο λοιπόν.

    Μάλιστα με αγκάρεψε ο πιλότος να πάμε νωρίτερα γιατί λέει θέλει να ρίξει ένα τοίχο από το σπίτι του Κώστα για να έχει καλύτερο sound stage...

    10  15 Oct 2010  
  • gherop

    gherop

    ACA Member

    Guest wrote:
    Ευχαριστώ Γιώργο, θα τα πούμε αύριο λοιπόν.
    Μάλιστα με αγκάρεψε ο πιλότος να πάμε νωρίτερα γιατί λέει θέλει να ρίξει ένα τοίχο από το σπίτι του Κώστα για να έχει καλύτερο sound stage...

    Μη ξεχάσετε τα ΦΤΥΑΡΙΑ...

    11  16 Oct 2010  
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 62ms (18 queries, 35ms)