Εφυγε ο Χ. Σιμοπουλος (#2)

  • antkots

    antkots

    Registered

    Καλο ταξιδι Χρηστακο μου...........θερμα συλληπητηρια στην οικογενεια του.....κριμα
    Περυσι στο σπιτι του μου εκανε δωρο ενα CD,τον εβαλα κα μου εκανε αφιερωση επανω στο εξωφυλλο......απο τοτε το CD αυτο εχει ξεχωριστη θεση στην δισκοθηκη μου,σαν να ηξερα κατι.........κριμα......

    13  17 Dec 2015  
  • kotsidisjohn

    kotsidisjohn

    ACA Member

    Συλληπητηρια..
    RIP

    πολυ σταναχωρεθηκα, αν κ δεν τον γνωρισα , μου ηταν συμπαθης...

    14  17 Dec 2015  
  • VasilisM

    VasilisM

    ACA Member

    R.I.P.

    15  17 Dec 2015  
  • takis6c33

    takis6c33

    Registered

    Αγαπητε Χρηστο εισαι πλεον εκει που παντα ησουν. Στον ουρανο. Καλο ταξιδι , και παντα θα εισαι μεσα στις καρδιες μας!

    16  17 Dec 2015  
  • gherop

    gherop

    ACA Member

    Η κηδεια του αγαπητου μας Χρηστου θα γινει το Σαββατο 19 Δεκεμβριου, 12 το μεσημερι στο Νεκροταφειο της Καισαριανης.

    17  17 Dec 2015  
  • AlexD

    AlexD

    ACA Member Moderator

    ενας λάτρης του χάι εντ που ειναι και θα ειναι η εικόνα του Aca στην Ελλάδα και το εξωτερικό.
    Πριν δυο περίπου χρόνια είχα λάβει και ξενάγηση στο ηχοσύστημα του. Όντας πιλότος είμαι σίγουρος ότι θα συνεχίσει να ακούει μουσική και στους ουρανούς που βρίσκεται τώρα...

    Καλό ταξίδι Χρήστο...

    18  17 Dec 2015  
  • Trouble

    Trouble

    ACA Member

    gherop wrote:
    Η κηδεια του αγαπητου μας Χρηστου θα γινει το Σαββατο 19 Δεκεμβριου, 12 το μεσημερι στο Νεκροταφειο της Καισαριανης.

    Τελοια, μαζι με την μητερα μου θα κανουν παρεα. Οη ρε, οτι Καλλας δεν ακουσε εδω, θα το ακουσει εκει πανω!

    19  17 Dec 2015  
  • wanda

    wanda

    Smiley Queen

    Πολύ κρίμα...

    Ήταν από τους ανθρώπους που σου αφήνουν κάτι, όταν τους γνωρίσεις.

    Είμαι σίγουρη ότι θα πετά με τα φτερά της μουσικής του, που τόσο αγάπησε και τόσο πιστά υπηρέτησε...

    Καλή δύναμη στην οικογένεια του

    20  17 Dec 2015  
  • panos_adgr

    panos_adgr

    ACA Member Audio Addicted

    Λυπάμαι πάρα πάρα πολύ!

    Ο Χρήστος ήταν στην καρδιά μου από όταν τον γνώρισα. Τον αγάπησα πάρα πολύ στην πορεία, και τον ένιωθα πολύ φίλο μου. Τον σεβόμουν και τον άκουγα πάντα και τον θεωρούσα σύντροφο στο χόμπι μας.

    Μεγάλη απουσία για όλους μας.

    Δεν ήθελα να γράψω στην αρχή αλλά στην συνέχεια άλλαξα γνώμη. Μου άνοιγε πάντα την καρδιά του και μέσα του ήταν πάντα πολύ ευαίσθητος. Ήταν από τις μορφές που θαύμαζα από μικρός που παρακολουθούσα το ACA και αισθάνομαι άτυχος που δεν πέρασα αρκετές στιγμές μαζί του.

    Εύχομαι, δύναμη και κουράγιο στην οικογένειά του.

    Αντίο αγαπητέ μου φίλε.

    Με σεβασμό στον Χρήστο και την Οικογένειά του.

    Πάνος.

    21  17 Dec 2015  
  • aar

    aar

    Registered

    Θερμα συλλυπητήρια....

    22  17 Dec 2015  
  • Guest

    Guest

    Λυπη και μονο λύπη μπορεί να νοιώσει κανείς όταν ο θάνατος σε προλαβαίνει πριν ολοκληρώσεις όλα όσα μπορείς!! Ο Χρήστος μας έδωσε πολλά και σημαντικά κυρίως το κέφι του για την τελειότητα!! Για αυτό θα τον θυμάμαι πάντα...Καλό ταξιδι

    23  17 Dec 2015  
  • RHAPSODY

    RHAPSODY

    ACA Member

    Καλό ταξείδι στην τελευταία σου πτήση...
    Θα σε θυμόμαστε πάντα...

    Γειά σου πιλότε....γειά σου Χρήστο....

    24  18 Dec 2015  
 
page 2/3 rows 12/27 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 73ms (19 queries, 43ms)