Here is where it will all happen (#5)

  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    Tony, dude man, relax - nobody said to translate all forum related buttons and actions nor all English articles! Αλλά από εδώ και πέρα όπου μπορούμε καλό είναι να γράφουμε Ελληνικά στο forum τουλάχιστον εκτός από μια κατηγορια audio discussions on English! Και κάποια βασικα πράγματα που αφορούν το SITE να είναι και στις δυο γλώσσες!

    We will all work together in this!;) trust me buddy!

    Hope you already feel better...

    49  11 Feb 2010  
  • Mikekan

    Mikekan

    ACA Member

    By the way Tony, I informed Dew about the site, he said he would contact you, he has some nice ideas....And it would be good to see the things from the eyes of a guy that doesnt know the language, see what he has to propose...;)

    50  12 Feb 2010  
  • Trouble

    Trouble

    ACA Member

    Θα μιλισω με τον ντειου στο τηλεφωνο......εχω αρχιση για να μπορουμε να κανουμε μενυ στα ελληνικα, και το φλας, τελιωνει σε μερικες ημερες το πολυ!!!

    Εχω βαλη και πολλα αρθρα και σε λιγο θα δειτε πολλες αλλαγες, αλλα πρωτα μιχαλη να μαζεψεις στοιχεια αλλων σιτε περι ηχου, και ολα τα ελληνικα μαγαζια και αντιπρωσπιες.....αυτο εαν μπορεις να το κανεις, θα ηταν τελοιο, και να μαζεψεις μουσικα θεματα και ιστοριες για ολους βιογραφικα τους και για την ζωη τους γενικα. Thats your job for this week.....fadasou ti doulies exeis na kaneis next week.........

    P.S Then kano plaka...ean thelis vohtheia, pare ton mano, h allvn, ektos toy alex na voithisi..

    51  12 Feb 2010  
  • AlexD

    AlexD

    ACA Member Moderator

    Τόνυ σε παρακαλώ μίλα Αγγλικά.Μιχάλη μίλα Ελληνικά.

    52  12 Feb 2010  
  • Trouble

    Trouble

    ACA Member

    γελαω στην προσπαθεια μου να κανο το σιτε ελληνικα.....ιδιως με το Απαντηση στο ΝΗΜΑΤΙΟ...τι να κανω ρε παιδεια, και αυτα που εκανα παλι καλα που δεν τα βλεπει κανεις.....?

    53  12 Feb 2010  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    Το Σάββατο θα σε κεράσω πράμα καλό κρητικό(ρακί)...και θα γράψεις Σουαχίλι αντμινάκο μου...:)

    Μέχρι τότενες γράφε όπως θέλεις...

    54  12 Feb 2010  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    Trouble wrote:
    γελαω στην προσπαθεια μου να κανο το σιτε ελληνικα.....ιδιως με το Απαντηση στο ΝΗΜΑΤΙΟ...τι να κανω ρε παιδεια, και αυτα που εκανα παλι καλα που δεν τα βλεπει κανεις.....?

    Tony το ποστ αυτό ΔΕΝ μπορώ να το διαβάσω...Το βλέπω σαν Φραγκολεβαντίνικα...
    Το ίδιο κι ένα μήνυμα που πήρα από σένα...Σε παρακαλώ ξαναστείλτο μου...
    Πρέπει να άλλαξες τη γραμματοσειρά σου...

    (The above post and a msg i received from you are unreadable be your fonts!)

    55  12 Feb 2010  
  • Trouble

    Trouble

    ACA Member

    αλλαξα fonts...twρα τα βλεπεις?

    56  12 Feb 2010  
  • AlexD

    AlexD

    ACA Member Moderator

    ούτε και γώ το βλέπω.

    57  13 Feb 2010  
  • Trouble

    Trouble

    ACA Member

    παιδεια, ειμαι με πυρετο.....οποτε τα αλλα ανδμιν να ειναι εδω εαν μπορουνε,,,,,,να φυλανε..

    58  13 Feb 2010  
  • Manos_Bits

    Manos_Bits

    Chairman Administrator

    Re Tony...grafe greeklish toylaxiston...DEN mporoyme na diabasoyme tipota...

    59  14 Feb 2010  
  • AlexD

    AlexD

    ACA Member Moderator

    Λοιπόν.
    Το site προχωράει καλά.Περιμένω και το phono της audio research ετσι ώστε να βάλω και το σύστημα του πατέρα μου.
    Μάνο, Μιχάλη είστε και οι δύο admins.
    Τόνυ.Επειδή εσύγνωρίζεις τα οικονομικά του συλλόγου φτιάξε ένα λογαριασμό στο photobucket με 40 ευρώ το χρόνο για να βάζουμε τις φωτογραφίες.Επίσης φτιάξε ένα κουτάκι δίπλα απο το members να γράφει aca αντιπρόσωποι ή κάτι τέτοιο.
    Περιμένω το σύστημα ενός αντιπροσώπου γι αυτό το λέω.

    Ελπίζω να σας αρέσει η δομή του σάιτ.

    60  14 Feb 2010  
 
page 5/7 rows 12/74 first page  previous page  goto page...  next page  last page 
(C) ACA - All Rights Reserved
powered by zoglair
page generated in 71ms (19 queries, 39ms)